השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

​חוזה הובלה

לפניכם כמה טיפים חשובים שצריך לבדוק ולהכליל בחוזה מול חברת הובלות, ניתן גם להוריד חוזה לדוגמא לשימוש חופשי ללא עלות.

חוזה הובלות סטנדרטי להורדה

 

 •  החוזה ניתן כשירות עזר לגולשי אתר "טופ הובלות" ואינו משפטי, ניתן להשתמש בו למטרות אישיות ופרטיות באופן חינמי.
   

 • אין באמור כדי להוות ייעוץ משפטי,  חוות דעת או תחליף לייעוץ משפטי אצל עו"ד, האמור לעיל נועד להתרשמות בלבד ולכן יש לפנות לעו"ד לצורך קבלת ייעוץ משפטי מעורך דין בהתאם לנסיבותיו הייחודיות של המקרה.

דגשים חשובים לפני חתימת חוזה

 1. חתימת חוזה עושים מול נציג מטעם החברה, אל תחתמו באופן טלפוני וכמובן שלא "חוזה שבעל פה" ישנה חשיבות גדולה לחוזה והוא כרטיס הביטוח שלכם מול החברה.
   
 2.  הכניסו סעיף ביטוח, לכל חברה אשר מכבדת את עצמה יש ביטוח הובלה ובדרך כלל הוא מקיף נזקים שעד 100 אלף ש"ח, להמשך למידה על הנושא הסתכלו כאן.
   
 3. פיצוי כספי: בין אם זה בגין איחור של החברה (אשר גורם לכם נזק בתשלום שכר דירה נוסף) או בין אם זה בשל פגיעה ברכוש. צריך להגדיר דברים אלו במידה ואין ביטוח לחברה.
   
 4. את תוכלת החוזה עושים יחדיו עם החברה וזאת רק לאחר שהם ביקרו בביתכם ונתנו להם הצעת מחיר ריאלית ששני הצדדים מסכימים עלייה.
   
 5. בדקו היטב אם כל התכולה מופיעה, כאשר מדובר על חוזה המסכם את כל ההובלה בדקו שכל הפריטים שלכם מופיעים בו, לא צריך לבדוק פריט פריט אבל אם ישנם דברים "חריגים" כמו פסנתר או כספת, חשוב שהם יופיעו בהסכם בינכם וזאת על מנת שלא יהיו הפתעות נוספות בתשלום האחרון.
   
 6. מיקום הדירה, בדקו היטב כי המוביל יודע אם קיימת מעלית בדירה ממנה אתם מובילים ולדירה אליה אתם עוברים, פרט זה יכול לגרום לחריגה רצינית במחיר (במידה ואין מעלית), ייתכן גם כי רק חלק מהתכולה לא נכנסת במעלית וכמו ספה, ארון או מיטה וכמה רהיטים נוספים, יש לציין זאת בפני המובילים שהולכים לבצע את העברת הדירה שלכם.

קצת על פורטל "טופ הובלות"

מעבר למידע שימושי ומידע על מחירים באמצעות הפורטל של טופ הובלות ניתן להזמין את כל שירותי ההובלה וזאת בכל אזורי הארץ. אנו פועלים בשיטה אשר חוסכת כסף בצורה משמעותית לכל גולש ולקוח המגיע אלינו השיטה שאנו משתמשים בה היא השוואת מחירים מהירה ואקטיבית בין מובילים וכמובן חברות הובלה אשר פועלות עימנו.

חתימה

חותמים ורק אז מובילים

לפני שאתם נותנים למובילים להתחיל את העבודה, חשוב מאוד שהם יחתמו על החוזה. כאשר אתם מוגנים ומבטיחים לעצמכם שכל הסעיפים שאתם רוצים נכנסים לתוקף מהפריט הראשון שהם מרימים ועד האחרון שמגיע. חשוב מאוד לשים על כך דגש על מנת להיות "מבוטחים" במאת האחוזים ובשביל השקט הנפשי שלכם, אל תיתנו להם להתחיל את העבודה רק לאחר שבעל החברה או מי מטעמו אחראי ומוסמך לחתום על החוזה עשה זאת.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה