השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת ארון

כמה עולה להוביל ארון? כיצד מתבצעת ההובלה עצמה ומה עוד חשוב לדעת בנושא זה? הנה כל המידע החשוב. כמו כן, אנו מאפשרים לכם לערוך השוואת מחירים ולקבל הצעות מחיר בעבור הובלת ארון, כולל פירוק והרכבה.

מחיר הובלת ארון כולל פירוק והרכבה

מחיר הובלת ארון יהיה בין 250 - 350 ש"ח כשהוא לא כולל פירוק והרכבה ומחיר פירוק הובלה והרכבה של ארון יהיה בין 550 - 650 ש"ח.

 

מחיר הובלת ארון כולל פירוק והרכבה בממוצע

מחיר הובלת ארון כולל פירוק והרכבה בממוצע: 600 ₪

טווח מחיר גבוה 650 ₪

טווח מחיר נמוך 550 ₪

מחירון הובלת ארונות על פי אזורים

להלן מספר דוגמאות לעלויות של הובלת ארון מעיר לעיר:

הובלת ארונות למגוון יעדים כולל צפי עלויות

מחיר הובלת ארון הזזה בתוך תל אביב

כולל שירות פירוק והרכבה (ארון 3 דלתות)


400 - 550 ש"ח
כמה עולה להוביל ארון בגדים בירושלים?

ארון עם דלת ברזל (בודדת), סוג של לוקר.


250 - 300 ש"ח
מהו המחיר להובלת ארון מרמת גן לפתח תקווה?

המחיר מתייחס לארון זכוכית (וטרינה) 2 דלתות


400 - 500 ש"ח
מחיר הובלת ארון בעפולה כולל פירוק והרכבה

הובלת ספרייה גדולה (ללא דלתות) ברוחב עד 3 מטרים.


350 - 450 ש"ח
מחיר הובלת 2 ארונות בגדים (של ילדים) בתוך באר שבע

הובלה בבאר שבע של שני ארונות בגדים של ילדים, כל אחד ברוחב 90 ס"מ.


500 - 650 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

 

הובלת ארון כולל פירוק והרכבה

הובלת ארון תמיד תדרוש פירוק והרכבה, בין אם זה על ידי המובילים או בעצמכם. כמו שאמרנו לכם קודם מחיר הובלת ארון כולל פירוק והרכבה יוסיף בערך כ- 300 ש"ח למחיר בלבד.

 

מומלץ שהובלה והרכבה של ארון תתבצע על ידי חברה מקצועית מפני שהמובילים עשו זאת כבר כל כך הרבה פעמים שתופתעו מהמהירות שבהם הם עושים זאת. רק בדקו שכל המדפים במקום והארון לא מתנדנד כשהם עדיין נמצאים שם.

 

הובלת ארון כולל פירוק והרכבה

הובלת ארון כולל פירוק והרכבה במחיר זול

מחיר הובלת ארון כולל פירוק והרכבה מורכב מגודל הארון, מרחק ההובלה הנדרש וגם מחברת ההובלת איתה תסגרו את העסקה. תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר מחברות הובלה ובכך לחסוך במחיר ההובלה הסופי.

 

התקשרו לצוות הטלפוני של טופ הובלות וקבלו עד 3 הצעות מחיר שונות מחברות הובלה בעיר שלכם. ככה תוכלו להתחיל להשוות ולחסוך בקלות.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

איך מתבצעת הובלה של ארון כולל פירוק והרכבה?

אלו הם השלבים המרכזיים בתהליך הובלת ארון:

 1. פינוי הארון: נדרש לפנות תחילה את הארון מכל התכולה שבתוכו. אם יש בארון בגדים, רכזו אותם לכדי שקיות או ארגזים בצורה מסודרת.
   
 2. פירוק הארון: הובלת ארון דורשת תחילה פירוק שלו לצורך הוצאה מהדלת. תחילה יש לפרק את המדפים והמגירות ורק לאחר מכן את המסגרת החיצונית.
   
 3. עיטוף החלקים: לרוב העיטוף של חלקי הארון יתבצע באמצעות נייר פצפצים אשר מגן בצורה טובה מפני מכות ושומר על החלקים בזמן שמוציאים אותם.
   
 4. הוצאת חלקי הארון: את הוצאת הרכיבים השונים של הארון (הדלתות, הדפנות וכו') ניתן לבצע על ידי סבלות רגילה בחדרי המדרגות אך ניתן גם להיעזר במנוף להובלה במידה ומדובר בארון כבד.
   
 5. הרכבה מחדש ביעד: עם ההגעה אל היעד החדש, נדרש להרכיב את הארון בחדר הייעודי. זאת הסיבה שהשלב השני של פירוק הארון חייב להתבצע בצורה אחראית ומחושבת, בשביל לשמור על כל החלקים.

הובלת ארון בגדים לכל מקום בארץ

מאחר ואנו עובדים עם חברות הובלה מכל רחבי הארץ, תוכלו להיעזר בנו לצורך הובלת ארון בגדים קטן או גדול, ללא קשר לאזור המגורים שלכם. הובלת ארון אומנם עשויה להיראות כמו משימה פשוטה אך האמת היא שהארונות כיום כבדים למדי והובלתם באופן עצמאי זו משימה מורכבת.

 

רוצים לקבל הצעת מחיר להובלת הארון שלכם? צרו איתנו קשר עוד היום. מובילים את הארון במסגרת הובלת דירה או בית? ייתכן שכדאי לשלב מנוף בתהליך על מנת לייעל את הוצאת הפריטים השונים.

 

הובלת ארון

> למציאת הובלה קטנה באזורכם:

הובלת ארון

איזה סוגי ארונות ניתן להוביל?

התשובה הפשוטה והמהירה היא שניתן להוביל את כל סוגי הארונות הקיימים. השאלה שצריכה להישאל היא - האם ניתן לפרק את כל סוגי הארונות והאם ישנם סוגים שנוכל להוציא מפתח הבית מבלי מלאכת הפירוק.

 

ברוב המקרים, נאלץ לפרק את הארונות וזה כולל גם ארונות בגדים, ארונות עם דלתות זכוכית (הזזה) ארונות ספרים וגם ארונות נעליים. לעיתים יהיו מקרים שבהם נידרש להוציא ארון קטן ונמוך יחסיך, כמו שיש לעיתים בחדרי ילדים - ארונות אלו לא בהכרח יצריכו פירוק.

 

הובלת ארון

האם להוביל ארון על הצד או במצב עומד?

בשביל לענות על שאלה זו, נדרש להבין מהו המשקל של הארון ומה המידות המדויקות שלו. כמו כן, חשוב להבין כיצד אנו מוציאים אותו והאם מדובר בחדר מדרגות צר או שמא במעלית. בדרך כלל, הוצאת הארון תתבצע על ידי שני מובילים אשר ישכיבו אותו על הצד (כאשר הוא ריק) ויוציאו אותו מדלת הבית.

 

זאת כמובן במקרים בהם לא בוצע פירוק של הארון לכדי רכיבים וחלקים. ישנם מצבים שבהם צוות המובילים יבצע את הובלת הארון כאשר הוא עומד, תוך שימוש בעגלת סבלים אך מצב זה נפוץ בעיקר כאשר מדובר על ארונות קטנים יותר.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

הובלת ספרייה כולל פירוק והרכבה

כשאתם צריכים לפרק משהו גדול, כמו ספרייה, לא מומלץ לעשות זאת בעצמכם. בכל מקרה כשמפרקים רהיטים ומרכיבים אותם מחדש הצירים והברגים נחלשים, לכן זה קריטי שמקצוען יעשה את העבודה הזו. תוכלו להזמין דרכנו הובלות ספרייה כולל פירוק והרכבה ע"י המובילים כדי לוודא שהספרייה שלכם תחזור למצבה הקודם.