השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

העברת מחסנים

העברה של מחסנים כולל אריזה ובמידת הצורך גם פירוק והרכבה לכל יעד ברחבי המדינה, אנו יכולים לדאוג לכך שתמצאו את החברה המתאימה לכם אשר מובילה מחסני דירות, מחסנים גדולים תעשייתים הכוללים תכולה רבה.

שירותי העברת מחסנים

אנחנו ב"טופ הובלות", נדאג לשדך לכם את החברה המתאימה לביצוע פרויקט העברת המחסן שלכם אל יעדו החדש. בין אם מדובר על הובלה של מחסן לצורך אחסנה או הובלה בין מחסנים קיימים ואפילו של מחסן דירתי קטן, או העברת של מחסן לוגיסטי תעשייתי כל האפשרויות אכן "כשרות" ואתם מוזמנים לפנות אל נציג מטעם הפורטל שלנו על מנת שידריך אתכם בהמשך הדרך על כל הנושא של קבלת הצעות, בחירת חברה מתאימה וכיצד להשיג את המחיר הכי זול באמצעות השוואה של מחירים.

 

הובלה של מחסנים

כמה עולה להעביר מחסן?

אם אתם מתכוונים למחסן הדירתי שברשותכם, לעיתים ניתן להכליל אותו במחיר פיקס עם הובלת דירתכם, אך אם מדובר רק על הובלתו העלות היא בין 450 - 600 ש"ח וזאת כולל אריזה ואספקה של קרטונים, מעבר לכך ישנם כאלו המכילים ציוד רב ובגדלים של 50 מ"ר (2,000 - 3,100 ש"ח) וכאלו שגם בגודל של 100 מ"ר (4,000 - 5,700 ש"ח).

 

אם אתם צריכים העברת של מחסן תעשייתי המחירים באמת משתנים על פי התכולה וקשה מאוד לדייק, לכן יש להתייעץ עם חברת ההובלות ולקבל הצעת מחיר פר פרויקט, אם אתם מחפשים מידע על הובלה גדולה תוכלו להזמין זאת דרכנו.

 

מחירון העברת מחסן ביתיים

העברת מחסן ביתי לא כולל ציוד

המחיר כולל אספקה של קרטונים והוא כולל את המחסן עצמו בלבד.


450 - 600 ש"ח
העברת מחסן ביתי עד 50 מ"ר

המחיר כולל את הציוד.


2,000 - 3,100 ש"ח
העברת מחסן ביתי גדול

העברת מחסן עד גודל 100 מ"ר.


4,100 - 5,700 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

מה כלול בהעברת מחסן מדירה לדירה?

כאשר ישנם מחסנים בבית משותף לכל דייר יש את המחסן שלו, אלו חדרים קטנים אשר נמצאים בדרך כלל בקומת החנייה והם קטנים מאוד משהו כמו 3 על 3 מטר, כאשר אתם סוגרים עם חברה להובלת דירה חשוב מאוד לציין כי קיים מחסן דירתי וגם הוא צריך להיות כלול בהובלה עצמה.

 

אי הידעה וההודעה לחברה יכול לגרור עלויות נוספות שאינן מתוכננות מראש ותוספת תשלום נכבדת של כמה מאות שקלים, קחו זאת בחשבון, מה שכן כלול בדרך כלל בהובלת מחסני דירות זה אריזה והעברה של כלל הציוד (ללא פירוק).

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

הובלה של מחסן ביתי, כולל פירוק והרכבתו

ישנם מחסנים אשר נרכשים באופן פרטי אלו מחסני פלסטיק (כתר) או פח אשר ניתנים לפירוק והעברה ליעד ובנוסף הרכבה בביתכם החדש, הם בדרך כלל נמצאים בחצר האחורית של ביתכם, שירות זה הוא שונה מהשירות הרגיל שהסברנו עליו עד כה, אך גם אותו ניתן למצוא דרכנו ולהזמין מובילים אשר מתמחים בשירותי הובלה כאלו ועבודות מהסוג הזה.