השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות לסטודנטים בתל אביב

אחוז גדול מההובלות בישראל מתבצע בעיר תל אביב. שהיא עיר מרכזית ומצויים בה הרבה מקומות בילוי. בנוסף, ישנם הרבה סטודנטים שצריכים שירות הובלות יעיל ומהיר. הובלת דירות לסטודנטים בתל אביב בכלל אינה תהליך פשוט כיוון שעיר זו פקוקה ברוב שעות היום.

הזמן הובלת דירה לסטודנטים במחיר מעולה!

זה לא סוד שבעיר תל אביב ישנה מצוקת חנייה קשה. בעיה נוספת היכולה לעמוד בפני הלקוח היא העברת ציוד גדול וכבד. בהרבה מקרים ישנו מצב בו הלקוח ירצה להעביר ציוד בעל מימדי ענק כגון ספה, שולחן גדול, מקרר ופריטים כבדים נוספים אחרים.

 

במקרים אלה בדרך כלל חברת ההובלות תשתמש במנוף (קראו על הובלת מנוף בתל אביב) שיעזור בתהליך. דרך טופ הובלות תוכלו למצוא חברה מקצועית להובלות שתבצע את התהליך בצורה מהירה ובטוחה גם בתל אביב ומחוצה לה.

 

הובלות סטודנטים בתל אביב

הובלות סטודנטים בתל אביב והסביבה

תל אביב היא אחת הערים היקרות ביותר בעולם מבחינת עלות המגורים בה. ובכל זאת, היא גם העיר שבה הביקוש לדירות למכירה או להשכרה הוא הגבוה ביותר.

 

ככזו, לחברות ההובלה, אין רגע דל. בכל הנוגע לסטודנטים, אין תקופות שפל ותקופות שיא. כל הזמן צעירים וסטודנטים עוברים לעיר ויוצאים ממנה. אולם אחד מקהלי היעד המרכזיים של החברות הוא קהל הסטודנטים.

 

צעירים רבים עוברים לתל אביב כדי להתגורר בקרבת המוסד האקדמי שבו הם לומדים. זאת ועוד, סטודנטים נוהגים להתגורר עם שותפים, ולהחליף דירה אחת לשנה-שנתיים במהלך לימודיהם. חברות הובלה השונות מודעות לפוטנציאל הגדול שגלום בקהל הסטודנטים, ולכן הן משקיעות בו ומעניקות לו שירות המתאים במיוחד לצרכיו.

מחירים אטרקטיבים לסטודנטים

כך למשל, סטודנטים אשר מחפשים הובלות בתל אביב בדרך כלל מעבירים מעט ציוד וריהוט בסיסי בלבד. בשונה ממשפחות המבצעות מעבר לעיר ומעבירות תכולת דירה שלמה וזקוקות למשאית גדולה, סטודנטים יכולים להסתפק בהרבה פחות. לכן חברות רבות מציעות לקהל הסטודנטים שירות של הובלות קטנות.

 

מדובר בשירות לסטודנטים שבו מעבירים כמה רהיטים וארגזים בודדים, וניתן להסתפק במשאית קטנה ובסבל אחד או שניים. שירות זה הינו זול יותר בהשוואה להובלות רגילות, ולכן הוא אידיאלי עבור סטודנטים, שמשאביהם הכלכליים מוגבלים. זאת ועוד, סטודנטים הם ציבור עסוק בעל לוח זמנים צפוף. כל השנה הם מתמרנים בין קורסים, הגשת עבודות ומבחנים, תוך כדי עבודה ומילואים. לכן הזמן האידיאלי עבורם לביצוע מעברי דירה בתל אביב הוא בזמן חופשת הסמסטר בחודשי הקיץ.

 

בחודשי הקיץ חברות ההובלות עמוסות יותר, שכן גם משפחות רבות נוהגות לעבור דירה, כדי שהילדים לא יאלצו לעבור בתי ספר באמצע שנת לימודים. אך סטודנטים זקוקים לשירותיה של חברה אשר תתחשב באילוצי הזמנים הנוקשים שלהם, ותוכל לבצע עבורם את המעבר לתל אביב, גם אם מדובר בהובלות קטנות, כמו הובלת מקרר בתל אביב, שהן זולות יותר.

שירות הובלות מקצועי לסטודנטים בעיר

גם סטודנטים זקוקים לשירותיה של חברות הובלות מקצועיות ואמינות. עצם העובדה שהם מעבירים מעט רכוש, אין פירוש הדבר שאפשר להעניק להם שירות פחות טוב. כמו בכל מעבר, גם סטודנטים המבצעים הובלת סטודנטים בתל אביב, זקוקים לחברת הובלות שיש לה ביטוח על תכולת הדירה.

 

הביטוח מבטיח שבמקרה וייגרם נזק לציוד או לרכוש, הסטודנטים יקבלו על כך פיצוי. וכאמור, לסטודנטים יש משאבים כלכליים מוגבלים, כך שהם בהחלט זקוקים לביטוח על התכולה ולמחיר הטוב ביותר שיוכלו לקבל.

הובלות לסטודנטים בתל אביב תוך השוואת מחירים

אין ספק שעבור סטודנט, שלומד ומתפרנס תוך כדי לימודיו, נושא המחיר הוא מרכיב קריטי בבחירת חברת ההובלות. על כן אנו מסייעים לסטודנטים רבים לבחור מבין חברות מומלצות ואיכותיות, אשר פועלות בסטנדרט גבוה ובניסיון.

 

מציאת חברת הובלה היא עסק לא פשוט מאחר ורוב הסטודנטים (בתל אביב ובשאר הארץ) לא מכירים מובילים ולא בקיאים בתחום זה. על כן אנו נשמח לסייע לכם במציאת ספק איכותי וזול! כל מה שנדרש הוא להכניס את פרטיכם בטופס באתר ואנו נשלח אליכם עד 3 בעלי מקצוע מתחום ההובלות שתוכלו לבחור מתוכם.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

למה להזמין שירות דווקא דרך טופ הובלות?

טופ הובלות משרתת כבר שנים רבות את קהל הסטודנטים בתל אביב וכל מי שזקוק להובלות. הפורטל שלנו עובד עם מגוון חברות הובלה מקצועיות אשר כוללות צוות מובילים מקצועי ומיומן. טופ הובלות תשמח לסייע לכם במציאת נותן השירות המקצועי והמתאים לצורכים הייחודיים שלכם, חברות אשר יבצעו הובלות זולות לסטודנטים בעיר תל אביב כמו גם בכל רחבי הארץ.