השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות סטודנטים בירושלים

מחפשים הובלת סטודנטים בירושלים? כאן תוכלו לקרוא כמה זה עשוי לעלות לכם, טיפים בהם תוכלו להשתמש ע"מ לחסוך בעלויות ואיך תוכלו להשוות ולחסוך דרך השארת פרטים קצרה בפורטל טופ הובלות.

כמה עולה הובלת סטודנטים בירושלים?

המחיר להובלת סטודנטים בירושלים עבור דירת חדר אחת נע בין 650 עד 800 ש"ח. ועשוי להשתנות בהתאם לכמות הריהוט שיש להוביל, ציוד נלווה איתו המוביל יעבוד כגון : הובלה עם מנוף במידה ואין גישה נוחה בבניין וכד'.
 

 

מחיר ממוצע להובלת סטודנטים של דירת חדר

מחיר ממוצע להובלת סטודנטים של דירת חדר: 725 ₪

טווח מחיר גבוה 800 ₪

טווח מחיר נמוך 650 ₪

איך לאתר חברת הובלה לסטודנטים בירושלים?

על מנת לוודא שאתם בוחרים בחברת הובלות אמינה ומקצועים חשוב שתוודאו מספר פרטים טרם כך:

 • המלצות - במידה וכבר קיבלתם מאיתנו הצעה לחברת הובלות סטודנטים בירושלים כדאי שתבררו אודותיה דרך מכרים בספסל הלימודים ואפילו באינטרנט על מנת לשמוע חוויות קודמות.
   
 • הסכם כתוב מראש - על אף שמדובר בהובלות קטנות בירושלים לסטודנטים חשוב שתערכו הסכם כתוב מראש ביניכם לבין המוביל המציין את פרטי התכולה, ביטוח התכולה במידה ונגרם נזק וכל זאת על מנת להימנע מאי נעימויות הקשורות בכסף.
   
 • מחיר - מחירי הובלת סטודנטים בירושלים עשויים להשתנות בין חברה אחת לשניה ולכן חשוב שתסגרו עם המוביל שמעניק לכם את הצעת המחיר הנמוכה והמשתלמת ביותר עבורכם.

 

הובלות סטודנטים בירושלים

טיפים איך תוכלו לחסוך יותר בהובלת סטודנטים בירושלים

על מנת לאפשר לכם להוזיל עוד יותר את מחיר הובלת סטודנטים בירושלים הכנו לכם כמה טיפים שסייעו לכם לחסוך:

 • ארזו בעצמכם - חברות הובלות קטנות בירושלים מציעות לארוז עבורכם את הריהוט והציוד אך היות ומדובר בשירות הניתן בתשלום נוסף מומלץ שתארזו בעצמכם את מה שאתם מתכוונים להעביר על מנת לחסוך בעלויות. תוכלו לקרוא עוד על טיפים לאריזה נכונה בפורטל 'טופ מובילים'.
   
 • פירוק והרכבה - קחו בחשבון שגם על פירוק והרכבה יש לרוב סעיף תשלום נוסף מצד חברת הובלות סטודנטים בירושלים והמחיר הנ"ל נע בין 150 ל - 300 ש"ח נוספים. לכן כדאי לכם למצוא מדריך פירוק והרכבה ביוטיוב או באתר של איקאה וללמוד לבצע פעולה זו בעצמכם.
   
 • הובלת רהיטים באופן עצמאי - ככל שתדללו את כמות הציוד שעל חברת ההובלה להוביל עבורכם - כך תוכלו להוריד משמעותית את מחיר ההובלה לכן במידה וישנם חפצים שתוכלו להוביל בעצמכם באצמעות רכב זה יחסוך לכם בכסף.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

השוו בין שירותי הובלות לסטודנטים בירושלים

הובלה היא דבר שיכול להיות יקר ובטח עבור סטודנטים שאין להם כסף מיותר להוציא לכן חשוב שכשאתם מחפשים חברת הובלות לסטודנטים בירושלים שתוודאו שאתם אכן מקבלים את המחיר המופחת שאתם זכאים לו.

 

על מנת שתהיו בטוחים שאתם בחורים בחברת הובלות אמינה פורטל טופ הובלות מאפשר לכם להשאיר פרטים ולקבל עד 3 חברות הובלות סטודנטים בירושלים בחינם וללא כל התחייבות. דבר זה יאפשר לכם להשוות ולחסוך בכסף רב.