השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות סטודנטים בחיפה

סטודנט? מגיע לך מחיר מיוחד בעבור שירותי ההובלה! פנה כעת אל נציג מטעם "פורטל טופ הובלות" וקבל כעת מספר הצעות מחיר מותאמות אישית לצרכים שלך, בין אם זה הובלת דירה לסטודנטים בחיפה, פריט בודד אחד כגון מוצר חשמל או רהיט ומובילים מאזור חיפה ישמחו לספק לך את ההצעה הזולה ביותר!

מה המחיר של הובלות סטודנטים בחיפה?

מחיר הובלות סטודנטים בחיפה לרוב יהיה בין 700 - 950 ש"ח להובלת דירת חדר. תוכלו לראות מחירים נוספים של הובלות סטודנטים במחירון ההובלות שלנו.

 

מחיר ממוצע להובלות סטודנטים בחיפה של דירה חדר 1

מחיר ממוצע להובלות סטודנטים בחיפה של דירה חדר 1: 825 ₪

טווח מחיר גבוה 950 ₪

טווח מחיר נמוך 700 ₪

מצאו הובלות סטודנטים בחיפה במחיר זול

בשביל למצוא הובלות סטודנטים בחיפה במחיר זול כדאי להסתכל על העבודה שגם בתוך הובלות סטודנטים, שיהיו זולות יותר מאשר הובלות סטנדרטיות, המחיר נקבע לפי גודל ההובלה ולפי חברת ההובלות. לא כל חברת הובלות בחיפה תיתן לכם מחיר זהה על אותה הובלה.

 

לכן מומלץ לבצע השוואת מחירים, כך תוכלו לחסוך עד 34% מהמחיר הכולל של הובלות סטודנטים בחיפה. התקשרו אלינו ואנחנו נקשר ביניכם לבין עד 3 חברות הובלה בחיפה שיתנו לכם שירות של הובלות סטודנטים. ככה רק תצטרכו לדבר איתן, להשוות ולחסוך.

 

הובלות סטודנטים בחיפה

הובלות סטודנטים גם לרהיטים בודדים

כמובן שלא תמיד יש צורך להעביר דירה שלמה, ולפעמים אנחנו צריכים רק להעביר כמה פריטים בודדים. גם במקרה של הובלות קטנות תוכלו למצוא חברות הובלה שנותנות שירות של הובלות סטודנטים בחיפה. לרוב המחיר של הובלת פריט בודד במחיר מיוחד של הובלות סטודנטים יהיה בין 150 - 300 ש"ח לרהיטים סטנדרטיים.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

איך מוצאים מוביל מומלץ להובלת סטודנטים בחיפה?

בשביל למצוא מוביל מומלץ להובלת סטודנטים בחיפה אנחנו ממליצים לכם לבדוק מספר דברים:

  • שירות לסטודנטים: כמובן קודם כל אם אתם מחפשים חברה שנותנת שירות של הובלות סטודנטים, ודאו שהיא באמת נונתנת שירות מיוחד להובלות סטודנטים. ודאו שאתם מקבלים את המחיר המוזל שיעזור לכם להתחיל את חיי הסטודנט שלכם בקלות יותר.
     
  • המלצות: הריצו את השם של חברת ההובלות בגוגל או ברשתות החברתיות ובדקו מה אומרים הלקוחות הקודמים של אותה חברת הובלות. האם הם הגיעו בזמן? האם הציוד עבר בשלום בלי פגע?
     
  • זמינות: לצערכם תאריכי ההובלה של תחילת הסמסטר הם זמן מאוד חזק ונפוץ להובלות, מה שאומר שלא כל חברות ההובלה יהיו זמינות בהתראה קצרה וכמובן שלא תמיד תוכלו להתעכב, הרי הסמסטר מתחיל כשהוא מתחיל.

מה מיוחד בהובלות סטודנטים בחיפה?

הובלות סטודנטים מיוחדות בכך שיש להן מחיר מיוחד ונמוך יותר מאשר הובלות סטנדרטיות. הרבה חברות הובלה מבינות את הקושי הכלכלי של חיי הסטודנט ולכן מוכנות לעזור לסטודנטים בעת ההובלה שלהם כדי שיוכלו להתחיל את הלימודים, הגם ככה קשים ומפרכים, בצורה קצת יותר טובה כלכלית.

 

חשוב לציין שלא כל חברת הובלות תיתן שירות מיוחד של הובלות סטודנטים, לכן בהחלט חשוב לוודא את זה עם החברה לפני שאתם סוגרים את העסקה. כמובן שאם תבחרו לקבל שירות דרכנו אנחנו נדאג לשלוח לכם פרטים רק של חברות הובלה שנותנות מחיר מיוחד להובלות סטודנטים בחיפה.