השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת ציוד וריהוט משרדי

צריכים להוביל ריהוט או ציוד משרדי? ראו את ההכנות והטיפים שכדאי לעשות לפני ההובלה על מנת להפוך את תהליך ההובלה לפשוט ביותר.

הכנה מראש לפני הובלת ציוד וריהוט משרדי

ההכנה הטובה ביותר שתוכלו לעשות לפני הובלת ציוד או ריהוט משרדי או סימון של כל החפצים והרהיטים לפי החדר אליו הם הולכים. זה יעזור לכל תהליך ההובלה להיות יותר פשוט בלי התלבטויות או חוסר ידע של הרגע האחרון. ואתם לא רוצים שהמובילים ישקיעו 15 דקות בהרכבה של ארון רק כדי שתגלו שהוא צריך ללכת לחדר אחר. אותו דבר תקף גם לסידור ופיזור הארגזים של הציוד.

 

הובלת ציוד משרדי

טיפים לגבי הובלת ציוד וריהוט משרדי

  • פירוק והרכבה: הובלת ריהוט משרדי שונה מאשר הובלת דירה כי יש הרבה יותר רהיטים שדורשים פירוק והרכבה. כשמזמינים שירות של הובלה עם פירוק והרכבה למשרד שלכם חשוב לוודא שהמובילים מתמחים במשרדים. אמנם צריך לפרק ולהרכיב רהיטים גם בהובלה של דירות, אבל פחות מאשר במקרה של משרדים שיש הרבה יותר שידות, שולחנות עבודה וארונות.
     
  • הובלה ראשונה: כשאתם מזמינים מובילי ריהוט משרדי ודאו האם אתם ההובלה הראשונה באותו היום. הסיבה היא כי במידה ויש הובלה לפניכם יהיה קשה לדעת האם המובילים יגיעו בזמן. כמובן שהם לא יגידו לכם את זה והם "תמיד מגיעים בזמן" אבל אם יש להם הובלה לפני כן קשה לדעת אם יהיו פקקים, עיכוב אחר בהובלה או כל דבר אחר.
     
  • טיפ למובילים: לפני הובלת הציוד והריהוט המשרדי מומלץ לסכם מראש על הטיפ. כך תמנעו אי נעימויות של הרגע האחרון שבהן המובילים מנסים להוציא מכם טיפ כמה שיותר גבוה. אין חובה כמובן לתת טיפ במידה ואתם לא רוצים, ובמידה ואתם כן רוצים נהוג לתת טיפ של 100 שקל למוביל עבור הובלה גדולה של משרד או דירה, ועבור הובלה של כמה פריטים בודדים נהוג לתת הובלה של 20 - 50 ש"ח.

כמה עולה הובלת ריהוט וציוד משרדי?

לפניכם מחירים של הובלת ציוד וריהוט משרדי כדי שתוכלו לנסות להבין כמה צפויה לעלות ההובלה שלכם:

מחירון הובלת ציוד וריהוט משרדי

כמה עולה הובלה ציוד משרדי?

המחיר הוא לארגז בודד.


35 - 60 ש"ח
כמה עולה להוביל שידה?

המחיר משתנה אם תצטרכו פירוק והרכבה.


150 - 350 ש"ח
מחיר הובלה של שולחן

המחיר עבור הובלה שלא כולל פירוק והרכבה.


200 - 250 ש"ח
כמה עולה להוביל משרד 1 חדר

משרד עם מעלית.


750 - 950 ש"ח
מחיר הובלת משרד 2 חדרים

עד גודל 50 מטר.


1,250 - 1,600 ש"ח

הדפס מחירון

השוו בין מובילי ריהוט משרדי וחסכו

הדרך הטובה ביותר לחסוך במחיר של ההובלה שלכם היא לערוך השוואת מחירים מפני שלא כל מוביל יקח לכם מחיר זהה עבור ההובלה שלכם. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות ממובילי ריהוט משרדי המתמחים במיוחד בהובלת משרדים על מנת שתוכלו לחסוך עד 37% ממחיר ההובלה הסופי. קבלו את הצעות המחיר שלהם וחסכו בקלות.