השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת משרדי הייטק

יש לכם חברת הייטק מצליחה וחוששים שמעבר למקום חדש יפגע באיכות העבודה? כדאי שתדעו שאין צורך לחשוש. צוות פורטל טופ הובלות כבר דאג להכל. מתחת תוכלו לקרוא על מחירי הובלת משרדי הייטק, על השירותים שניתן לקבל במסגרת זו, מה חשוב שתבררו לפני שאתם סוגרים מול מוביל וגם איך תוכלו בתהליך קצר וחינמי לקבל דרכנו עד 3 מובילים מומלצים לביצוע המעבר - קראו וגלו.

מהם מחירי הובלת משרדי הייטק?

מחיר הובלת משרדי הייטק מתומחר לפי גודל המשרד וגם לפי כמות הציוד שיש להוביל וכמו גם - שימוש בשירותים שונים שניתן לקבל בתוספת תשלום, כמו: הובלה עם מנוף, שירותי אריזה ועוד:


מחירון הובלת משרדי הייטק

הובלת משרד הייטק בנפח 80 מ"ר

הובלת רכוש במשרד של 3 חדרים.


1,800 - 2,600 ש"ח
הובלת משרד הייטק בן 4 חדרים

הובלת משרדי הייטק בנפח 120 מ"ר, לא כולל שירותי אריזה או פירוק והרכבה.


3,000 - 3,800 ש"ח
הובלת משרד הייטק בן 5 חדרים

הובלת ציוד ממשרד בנפח של עד 150 מ"ר, לא כולל שירותים נלווים.


4,000 - 5,000 ש"ח
הובלת משרד הייטק עם מנוף גדול

השכרה שעתית של מנוף המגיע עד קומה 15.


1,000 - 1,500 ש"ח
שירותי אריזה

מחיר לאריזת ציוד בקרטון יחיד. ככל שמדובר באריזה של מספר גדול יותר של קרטונים, כך מחיר ההובלה יירד.


20 - 35 ש"ח
הובלת משרדי הייטק עם מנוף

מחיר השכרת מנוף בינוני (עד קומה 10) למשך שעה אחת.


400 - 800 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

אילו שירותים מומלץ לכלול בהובלת משרדי הייטק?

אין ספק שהובלת משרדי הייטק נחשבת למורכבת וארוכה יותר בהשוואה להובלת דירה רגילה. מתחת נסביר על שירותי הובלה שונים שמומלץ להיעזר בהם ע"מ להבטיח שציוד המשרד יובל בצורה הבטוחה והמהירה ביותר:

 • הובלה עם מנוף - הובלת משרד הייטק עם מנוף, פותרת לרוב מפירוק של ריהוט מורכב ורגיש, כמו במקרה של הובלת ארון תקשורת שמכיל את כל השרתים של החברה ובנוסף - מקצרת בזמני ההובלה עצמה. באמצעות מנוף ניתן פשוט להוביל את הריהוט מהחלון בבניין אל בטן המשאית, וזאת בתנאי שמדובר על חלון רחב מספיק כמו של מרפסת וגם בתנאי שהתנאי השטח מאפשרים זאת. מדובר בשירות המומלץ ביותר על צוות פורטל טופ הובלות ולא לחינם.
   
 • שירותי פירוק והרכבה - במשרדי הייטק נכלל ציוד רב כמו שולחנות, כסאות ופינות ישיבה נוספות. במידה ויש צורך בפירוק של השולחנות הרבים כדי לחסוך שטח במשאית ההובלה, חברת ההובלה תוכל לסייע בפירוק של השולחנות והארונות ובהרכבה מחודשת שלהם במשרד החדש.
   
 • הובלות בשבת - אם מסיבה כזאת או אחרת אין באפשרות המשרד כולו לעבוד מהבית, דעו שניתן לבצע את ההובלה בשבת. משרדי הייטק רבים בוחרים כיום להוביל את המשרד שלהם בימי חופש כמו שבת ע"מ למנוע פגיעה בעבודה.
   
 • שירותי אריזה - אם יש ברשותכם ציוד רב מדי שאתם חוששים שתשכחו מאחור, דעו שתוכלו להסתייע בשירותי הובלה הכוללים אריזה של הרכוש בצורה מסודרת וכזו שתחסוך לכם בלאגן בעת פריקה שלו במקום החדש.

 

הובלת משרדי הייטק יכולה להיות מאתגרת

מה חשוב לבצע לפני הובלת משרדי הייטק?

הובלת משרדי הייטק היא דבר גדול שמורכב ממספר ארוך של שלבים. מתחת תוכלו לקרוא מספר טיפים לאריזה כדי שהמעבר יוכל לעבור בשלום.

 1. רשימת ציוד - משרדי הייטק לרוב יהיו עמוסים בציוד מגוון. ע"מ לאפשר לכם לעבור את התהליך מבלי שאף דבר ייחסר, נמליץ שתכינו רשימה של כל הציוד מקטן עד גדול. תוכלו לפרק את הרשימה לקטגוריות כמו : ציוד מטבח, ציוד חדר 1,2,3 וכדומה.
   
 2. הובלה עם מנוף - במידה ובחרתם לבצע את ההובלה באמצעות מנוף, נמליץ ליידע על כך את יתר דיירי הבניין כדי שיקחו בחשבון את הרעש המתלווה לכך.
   
 3. גיבוי תכנים מהמחשבים - בקשו מהעובדים שלכם לגבות בדיסקונקי את כל תכולת המחשבים שעליהם הם עובדים. 
   
 4. ניתוק המכשירים מהחשמל - הכוונה למחשבים והמסכים. את המקרר במשרד, נמליץ לנתק לפחות יום קודם ע"מ לתת לו להפשיר את הקרח בתוכו(למידע נוסף על הובלת מקררים)
   
 5. פירוק (לא חובה) - ע"מ לחסוך בזמני הובלה ובכסף על פירוק הכרחי של ריהוט - תוכלו לנסות ולפרק את הריהוט בעצמכם. הקפידו להצטייד בניילוניות עם זיפר עבור המסמרים והחלקים שפירקתם מהריהוט. נמליץ גם להדביק מדבקות על הריהוט ועל השקיות כדי שתדעו איזו שקית מתאימה לאילו חלקים.
   
 6. אריזה - כמובן שחוץ מציוד המיחשוב, השולחנות והכסאות, אתם בטח מחזיקים ציוד שניתן לארוז בקופסת קרטון. תוכלו לבקש מהמובילים מספר קרטונים לשם כך (לא בטוחים איך להכין קרטון? כאן תוכלו לקרוא כיצד להכין קרטון כמו מקצוענים). אגב, במידה ומתאפשר - בקשו מהעובדים לקחת אליהם כמה שיותר ציוד מהמשרד לפני המעבר ע"מ לחסוך בקרטונים ובציוד על המשאית.

מה לגבי ביטוח הובלה?

נמליץ לוודא מול המוביל שהוא אכן מעניק ביטוח להובלה עצמה. תפקיד הביטוח הנ"ל הוא לפצות בכסף כל מי שרכושו נפגע בעת ביצוע ההובלה. מדובר בנושא מחייב בעיקר עבור הובלות של משרדים שונים ובדגש על חברות הייטק.

 

לכן גם אם קיבלתם הצעת מחיר להובלה, הנמוכה יותר מהמתחרים אבל אין למוביל הזה ביטוח - סרבו לעבוד מולו. זכרו שמה שזול, לרוב עולה ביוקר מאוחר יותר.

הובלת משרדי הייטק - רק עם חברת הובלה מומלצת

במידה והחלטתם לעבור למקום חדש והמשרד שלכם מלא בציוד יקר, נמליץ לכם לבצע את ההובלה רק ע"י מוביל בעל נסיון שיודע כיצד להתנהל מול ציוד רגיש ושידע לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, מבלי חלילה לפגוע בציוד. יש כמה היבטים שחשוב שתוודאו ע"מ להבטיח שמדובר במוביל שיודע כיצד לבצע הובלת משרדי הייטק בצורה מיטבית:

 • ביטוח - הדבר אם לא החשוב ביותר שיהיה עליכם לוודא הוא בנושא ביטוח של הרכוש שלכם בעת ההובלה. מדובר בביטוח שמטרתו לפצות אתכם בעת הצורך במידה ונגרם נזק לריהוט במהלך ההובלה. זכרו שגם המוביל הטוב ביותר יכול עשות טעות.
   
 • מידע על ציוד - נמליץ שתכינו למוביל רשימה מפורטת של הציוד שברצונכם שיוביל למקום החדש. זאת ע"מ לוודא שהוא אכן יודע ויכול להוביל אותו.
   
 • עובדי המשרד - בקשו מהעובדים ביום ההובלה לעבוד מהבית ע"מ שתהליך ההובלה לא יפגע בריכוז ובתפוקת העבודה שלהם.
   
 • חוות דעת - השאירו פרטים בטופס מתחת וקבלו עד 3 מובילים לצורך הובלת משרדי הייטק, ביניהם תוכלו לברר מידע ברשת ולקרוא חוות דעת של לקוחות קודמים שהסתייעו בהם. תוכלו כמובן לבקש מהמוביל לתת לכם מספרי טלפון של לקוחות קודמים שביצעו הובלה של המשרד שלהם דרכו.