השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת משרדים בתל אביב

לפני הובלת משרדים בתל אביב יש כמה דברים שצריך לבדוק כמו המחיר ואיך בכלל מוצאים חברת הובלת משרדים מומלצת בעיר. בעמוד שלפניכם תמצאו את התשובות לשאול האלו ותוכלו לערוך השוואה בין עד 3 חברות הובלה להובלות משרדים בתל אביב כדי למצוא את החברה הטובה ביותר עבורכם.

הובלות משרדים בתל אביב במחיר זול

בשביל למצוא הובלות משרדים בתל אביב במחיר זול חשוב קודם כל להבין מה מרכיב את המחיר ההובלה. ראשית מדובר בגודל המשרד שלכם שישפיע על מחיר ההובלה. מעבר לכך אם תבקשו שירות נוסף כמו אספקת קרטונים או שימוש במנוף הרמה המחיר גם יעלה.

 

חוץ מזה הדבר האחרון שמשפיע על המחיר הוא התמחור של חברת ההובלות. מומלץ לקבל מספר הצעות מחיר ולערוך השוואת מחירים בין חברות הובלה לגבי הובלת משרדים בתל אביב. התקשרו לצוות הטלפוני של טופ הובלות וקבלו עד 3 הצעות מחיר מחברות הובלה על הובלת משרדים בתל אביב. ככה תוכלו להשוות ולחסוך בקלות.

 

הובלת משרדים בתל אביב

כמה עולה הובלת משרדים בתל אביב?

מחיר הובלת משרדים בתל אביב מתחילה ב- 750 ש"ח להובלת משרד קטן של חדר אחד ויכולה להגיע גם ל- 5,000 ש"ח במקרה של הובלת משרד גדול של 5 חדרים. הוספנו לכם מחירון שיעזור לכם להבין את טווח המחירים. בשביל לראות מחירים נוספים תוכלו להסתכל על מחירון הובלת משרדים מלא.

מחירי הובלת משרדים בתל אביב

הובלת משרדים בתל אביב 2 חדרים

עד משרד בגודל 50 מ"ר.


1,250 - 1,600 ש"ח
כמה עולה הובלת משרדים בתל אביב 3 חדרים?

משרד עד גודל 80 מ"ר.


1,800 - 2,600 ש"ח
כמה תעלה הובלת משרד בתל אביב 4 חדרים?

משרד עד גודל 120 מ"ר.


3,000 - 3,800 ש"ח

הדפס מחירון

איך מוצאים חברת הובלות משרדים מומלצת בתל אביב?

בשביל למצוא חברת הובלת משרדים מומלצת בתל אביב יש כמה דברים שאתם צריכים לבדוק:

 • ביטוח הובלות: קודם כל כשאתם מחפשים הובלת משרדים בתל אביב מומלץ לבדוק האם לחברה שאתם בוחנים יש ביטוח הובלות. זה ביטוח שחברות הובלה עושות שמכסה נזק שנגרם לציוד בעת ההובלה.
   
 • הצעת מחיר כתובה: מעבר לכך חשוב לוודא שאתם מוצאים חברת הובלת בתל אביב שעובדת מסודר ונותנת לכם הצעת מחיר כתובה שכוללת כל מה שההובלה כוללת ואת פרטי ההובלה.
   
 • חברת הובלות משרדים: יש חברות הובלה שמתמחות בהובלת משרדים. אחד ההבדלים הוא שהובלת משרדים בתל אביב מצריכה פירוק והרכבה של הרבה יותר רהיטים, מה שחברות הובלת משרדים יעשו בצורה יותר יעילה ויותר טובה ככה ששולחן העבודה שלכם לא יתנדנד.
   
 • המלצות: כמובן גם כשאתם מחפשים הובלות משרדים בתל אביב כדאי לבדוק גם המלצות על ידי לקוחות קודמים. האם הם היו מרוצים? האם הגיעו בזמן ועשו את ההובלה מהר? האם הייתה בעיה עם הרהיטים? ועוד.

 

איך מוצאים חברת הובלת משרדים מומלצת בתל אביב?
יש ביטוח הובלות
אין הצעת מחיר כתובה
מתמחים בהובלת משרדים
אין המלצות

כך תתבצע הובלת משרדים בתל אביב בצורה נכונה

הובלת משרדים בתל אביב צריכה להתבצע עם תכנון מקדים שבו נציג מחברת ההובלת נפגש עם נציג מהמשרד שלכם ומתכננים ביחד את לוח הזמנים של ההובלת כדי לאפשר לכמה שיותר אנשים לעבוד תוך כדי. תכנון הובלת משרדים בתל אביב מסודר יכלול:

 • לוח זמנים
 • הצעת מחיר כתובה
 • חנייה ושביל גישה
 • מספר סבלים
 • בחינה של גודל משאית ומספר משאיות
 • רשימה של כל פריט ומה צריך פירוק והרכבה
 • תכנון וסידור מה הולך לכל חדר
 • שירות נוספים (מנוף, אריזה ועוד).

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

הובלת משרדים בתל אביב עם מנוף

בתל אביב יש הרבה בניינים ישנים ולכן לא תמיד הכל יעבור במעלית או אפילו במדרגות וייתכן שנצטרך לעשות הובלה עם מנוף כדי להעביר את כל הפריטים. מחיר הובלה עם מנוף לרוב יהיה בין 400 - 600 ש"ח לשעה של מנוף הרמה קטן.

 

מחיר לשעת שימוש במנוף להובלת משרדים בתל אביב

מחיר לשעת שימוש במנוף להובלת משרדים בתל אביב: 500 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

הובלת משרדי הייטק בתל אביב

בתל אביב יש הרבה משרדי הייטק ואם אתם משרד כזה חשוב לקחת חברת הובלות שמבינה את הייחודים שיש להובלת משרדי הייטק. לדוגמה משרדי הייטק לרוב כוללים הרבה יותר ציוד רגיש מאשר משרדים אחרים בין אם מדובר על יותר מחשבים או מחשבים יותר רגישים.

 

עם זאת אחד הקשיים של הובלת משרדים בתל אביב הוא הצורך של כולם לעבוד מהמשרד, מה שבמשרדי הייטק לא תמיד כל כך קשה. עם מספיק הכנה מראש ובקשה מאנשים לעבוד מהבית תוכלו לעשות את ההובלה בצורה מהירה ויעילה יותר.