השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת משרדים ברמת גן

בין אם המשרד גדל, נגמר חוזה השכירות או סתם החלטתם לעבור למקום יפה יותר, נראה שאתם צריכים להוביל את המשרד. עם טופ הובלות תוכלו למצוא חברות הובלת משרדים ברמת גן שיעשו את העבודה בצורה הטובה והיעילה ביותר.

מצאו חברת הובלות משרדים ברמת גן עם טופ הובלות

מזל טוב! גדלתם ואין מקום יותר לכמות האנשים במשרד שלכם כרגע. ניסיתם למצוא עוד עמדות, לחלק את השולחן הבינוני ל2 עמדות שונות, עברתם ללפטופים בלי מסכי מחשב רגילים כדי להקטין את הנפח ואפילו ניסיתם לשלוח אנשים לעבוד מהבית אבל הבלתי נמנע הגיע - צריך לעבור משרד. למזלכם, הגעתם לטופ הובלות. אנחנו עובדים עם הרבה חברות הובלות ככה שאם אתם צריכים הובלת משרדים ברמת גן אנחנו נוכל לעזור לכם.

 

הובלות משרדים ברמת גן

כמה תעלה הובלת משרד ברמת גן

מחיר של הובלת משרד ברמת גן תלויה בעיקר בגודל המשרד. צירפנו לכם מחירון של הובלת משרד ברמת גן. לא מצאתם את הגודל שלכם? השאירו לנו פרטים או התקשרו אלינו.

מחירי הובלת משרדים ברמת גן
 • מחיר הובלה של משרד חדר אחד

  הובלה של משרד חדר אחד עם מעלית בבניין.

  750 - 950 ש"ח
 • עלות הובלת משרד 2 חדרים

  הובלת משרד בגודל של עד 50 מ"ר.

  1,250 - 1,600 ש"ח
 • כמה תעלה הובלה של משרד 3 חדרים?

  הובלת משרד בגודל של עד 80 מ"ר.

  1,800 - 2,600 ש"ח
 • מחיר הובלה משרד 4 חדרים

  הובלת משרד עם מעלית.

  3,000 - 3,800 ש"ח
 • הובלת משרד 5 חדרים

  הובלת משרד בגודל של עד 150 מ"ר.

  4,000 - 5,000 ש"ח
 • עלות של קרטון לאריזת משרד

  המחיר הוא ליחידה בקניית 70 קרטונים לפחות.

  4 - 6 ש"ח

הדפס מחירון

איך מוצאים הובלת משרד ברמת גן בזול?

כן, שמתם לב שיש טווח של מחירים בין הובלות משרדים ברמת גן וזה כי כל חברה תיתן לכם מחיר טיפה שונה. פה אנחנו נוכל לעזור לכם. קודם אמרנו לכם שטופ הובלות עובדת עם הרבה מובילים, אז ברגע שאתם מתקשרים אלינו, או משאירים פרטים, תקבלו מספרי טלפון של 3 חברות הובלה. השוו את המחירים ביניהם וקחו את האחת הכי מתאימה לכם. אגב, גם אם אתם גרים באיזור וצריכים הובלות משרדים במרכז נדאג לסדר אתכם.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

הרגישות של הובלת משרדים

ברגע שלוקחים שירות של הובלת משרד יש כמה דגשים חשובים שחשוב שחברת ההובלה תדע. ראשית, יש רגישות לסדר המסמכים והקבצים שלכם. כשאתם מדברים עם חברות ההובלה ודאו איתם אם הם מביאים לכם גם את הציוד לאריזה (קרטונים, סלוטייפ וכו') או שתצטרכו להשיג אותו בעצמכם. יש הרבה חברות שיביאו לכם את הציוד ורק אחרי שתסיימו לארוז יעשו לכם את ההובלה עצמה.

 

שנית, כשעוברים משרד יש גם חשיבות רבה יותר לציוד שעובר כמו המחשבים והמסכים. עם טופ הובלות תמצאו רק חברות הובלה שמבינות את הרגישות של הנושא.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה