השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת משרדים בירושלים

הובלה של משרד צריכה להתבצע בזהירות ובצורה מקצועית. מצאו מובילים מומלצים להובלת משרדים בירושלים והסביבה וחסכו במחיר העבודה.

כמה עולה הובלת משרד בירושלים?

מחיר הובלות משרד בירושלים תלויות בעיקר בגודל המשרד שלכם כמו שמתואר במחירון המצורף:

מחירון הובלות משרדים בירושלים

מחיר הובלת משרד בירושלים חדר אחד

750 - 950 ש"ח
כמה עולה הובלת משרדים בירושלים 2 חדרים?

1,250 - 1,600 ש"ח
הובלת משרדים בירושלים 3 חדרים

1,800 - 2,600 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

מה לבדוק לפני הובלת משרדים בירושלים?

יש מספר פרמטרים שאנו סבורים שהם החשובים ביותר בזמן הובלת משרדים. ריכזנו כאן את הפרמטרים הללו ואנו ממליצים לבדוק אותם לעומק מול חברת ההובלות לפני הזמנת השירות של הובלת משרדים בירושלים.

 • הובלה בטיחותית וקפדנית: כאשר מדובר על ציוד של משרד, יש לא מעט מידע רגיש כמו מסמכים, כונני מחשב ועוד. ההובלה חייבת להתבצע בצורה בטוחה מבלי שיגרם נזק לציוד ובלי שהוא ילך לאיבוד. בדקו כיצד חברת ההובלה מבצעת את התהליך, האם היא משתמשת במנוף? כמה אנשי צוות מגיעים והיכן מאוחסן הציוד בכל שלב ושלב.
   
 • הובלה מהירה וזריזה: כל יום שבו המשרד שלכם לא מתעסק בעבודה עצמה, הוא יום שאתם מפסידים כסף. על כן, כדאי שתהליך של הובלות משרדים בירושלים יהיה מהיר ככל שניתן, מבלי לפגוע כמובן באיכות השירות או במקצועיות ההובלה.
   
 • תכנון מקדים: בשביל שתהליך ההובלה יעבור בצורה חלקה מבלי תקלות ובעיות, כדאי שנציג מטעם חברת ההובלה שהזמנתם, יגיע לביקור מקדים על מנת לתכנן את כל התהליך בצורה טובה.
   
 • שירותים נלווים: כל חברת הובלה אשר מספר שירותי הובלה משרדים בירושלים, תציע לכם סל שירותים שונה פרט להובלה עצמה. כדאי למצוא חברה שתספק לכם קרטונים וציוד אריזה וגם אולי תסייע בפירוק של ריהוט המשרד לצורך הוצאתו בצורה פשוטה וקלה.
   
 • ביטוח הובלות: כשאתם בוחרים חברת הובלות להובלות משרדים בירושלים חשוב לוודא שאתם לוקחים חברה שיש לה ביטוח הובלות שיכסה כל נזק שיכול לקרות לציוד החשוב והיקר שלכם במהלך ההובלה. בנוסף מומלץ לוודא שיש לכם את איש הקשר מחברת הביטוח שמור אצלכם.
   
 • הצעת מחיר כתובה: ודאו שאתם מקבלים הצעת מחיר כתובה להובלת המשרד שלכם. כזו שכתוב בה שעות הגעה, כתובות, מחיר ומה נכלל בהובלת המשרד שלכם.

כיצד נקבע המחיר להובלת המשרד?

תמחור של הובלת משרדים בירושלים נקבע על סמך גודל המשרד וכמות התכולה אך גם על סמך מורכבות העבודה. בדרך כלל כאשר מדובר על הובלת משרדים, נהוג לבצע הובלת מנוף מאחר והמנוף עוזר להוציא את הציוד בצורה בטוחה יותר וכמובן גם מהירה מאוד. מנוף מייקר את המחיר ויש לקחת זאת בחשבון. דבר נוסף אשר ישפיע הוא המרחק בין המשרד הקודם למשרד החדש, גובה הקומות, תוספת של פירוק והרכבת רהיטים ועוד.

 

הובלות משרדים בירושלים

הובלות משרדים בירושלים בכל אזור בעיר

תוכלו למצוא דרכנו שירותי הובלות משרדים בירושלים בכל השכונות ואזורי העיר וזה כולל את אזור ממילוא, תלפיות, עין כרם, פסגת זאב, אזור העיר העתיקה, הר הזיתים ועוד. ניתן לקבוע הובלה אל אזור אחר בעיר אך גם כמובן הובלת משרד מירושלים אל עיר אחרת בארץ.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

מדוע לבחור בטופ הובלות?

פורטל טופ הובלות הוא המקום המושלם לבדוק בו את מחירי השוק. אנו מאפשרים לכם לקבל מספר הצעות מחיר שונות מחברות הובלות באזור ירושלים, מה שיבטיח שתוכלו להכיר את מחירי השוק ממש בתוך כמה רגעים. ניתן לקבל עד שלוש הצעות שונות ולהמשיך אך ורק עם צוות המובילים שסיפק את ההצעה המשתלמת מכולן.