השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת ארכיון

שירותי הובלה הכוללים אריזה בעבור ארכיונים וספריות גדולות במיוחד, הזמן כעת חברה מקצועית אשר יודעת כיצד לשמור על הסדר, לאסוף נייר לגריסה ולבצע זאת במחיר משתלם!

הובלת ארכיון בסדר הנכון

על מנת לשמור על הסדר של החומר הקיים, במיוחד כאשר מדובר על הובלות גדולות כמו אלו, אנו מתחילים בכך שאנחנו ממספרים את הקרטונים בארכיון כבר בתחילת העבודה, כך אנו יודעים בדיוק איזה קלסר נמצא בכל ארגז ויכולים לסדר אותם באופן הנכון לאחר העברתם אל הארכיון החדש, מעבר לכך אנו מבצעים איסוף של כלל הניירות הלא נחוצים (כמובן בהוראת בעל הארכיון) ושולחים אותם לגריסה, מרבית העבודה מתבצעת באריזה נכונה והיא חוסכת לנו זמן רב ועבודה נוחה יותר, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שכל דף נמצא במקומו הנכון, ניתן להזמין שירות גם למידע רגיש וצוות המובילים, הסבלים והאורזים יחתמו על הסכם סודיות מול החברה.
 

ארכיון

כמה עולה להוביל ארכיון?

תמחור הובלה שכזו מתבצעת על פי כמות הארגזים הנמצאת במקום ולא ניתן לומר באופן חד משמעי מהי העלות, ישנם מדרגות כמובן שככל שגודל הארכיון גדל כך גם מחיר פר ארגז קטן, אם מדובר על הובלת ארגזים בודדים, אתם ככל הנראה מחפשים שירות אחר, אבל בגדול מדובר על סדר גודל של 18 - 24 ש"ח לאריזה כולל הובלה של ארגז ופריקתו במקום החדש, למידע נוסף - ראו מחירון הובלה מעודכן.

הובלת ארכיונים דרך פורטל "טופ הובלות" 

השירות שלנו ניתן ללא התחייבות ומוצע לכל לקוח בכל אזורי הארץ הנרחבים, אנו פועלים באמצעות שיטת השוואת המחירים וכל לקוח הפונה אל הפורטל שלנו מקבל עד שלוש הצעות מחיר של חברות הובלות המספקות את השירות המבוקש וכמובן נמצאות בעירו, ככה ניתן לחסוך בעלות הובלה של ארכיונים בקלות ובמהירות, נסו אותנו עוד היום.

זקוקים להובלה דחופה? צלצלו עכשיו

במקרים מסוימים, נדרשת הובלה דחופה של ארכיון וזה ללא קשר לגודלו כמובן. אם אתם זקוקים לשירות מקצועי ואמין של מוביל מומלץ אך גם לזמינות גבוהה מבעל המקצוע (לעיתים מדובר בהתראה של כמה ימים בודדים) דעו שכדאי לכם לבדוק זאת איתנו ואנו ננסה למצוא עבורכם חברת הובלות שזמינה כבר לימים הקרובים. חשוב לזכור שהזמינות משתנה בהתאם לעונות השנה בעוד בקיץ יש הרבה הובלות ולכן הסיכוי למציאת הובלה בהתראה קצרה של ארכיון יורדת במקצת לעומת עונת החורף.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה