השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות משרדים בפתח תקווה

כשאתם מחפשים הובלות משרדים בפתח תקווה יש כמה דברים שחשוב לוודא ולשים לב אליהם לפני שאתם סוגרים עם חברת הובלות. בעמוד שלפניכם נעזור לכם להבין מה הם הדברים האלה, מה המחיר של ההובלה ואיך תוכלו לחסוך במחיר.

הובלות משרד בפתח תקווה במחיר זול

בשביל למצוא הובלות משרדים בפתח תקווה במחיר זול חשוב להבין שיש כמה דברים שקובעים את מחיר ההובלה הסופי. קודם כל כמובן גודל ההובלה משפיע, כשהובלת משרד קטן יותר תעלה פחות מאשר הובלת משרד גדול יותר.

 

מעבר לכך יש עוד כמה גורמים נוספים שעליהם נרחיב בהמשך כמו מנוף או הובלה בשעות הלילה ויש גם את התמחור של חברת ההובלה. תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר על הובלות משרדים בפתח תקווה וככה לחסוך בעשרות אחוזים מהמחיר הסופי. התקשרו אלינו ואנחנו נקשר ביניכם לבין עד 3 חברות הובלה בעיר כדי שתוכלו להשוות ולחסוך.

 

הובלות משרדים בפתח תקווה

כמה עולות הובלות משרדים בפתח תקווה?

הוספנו לכם מחירון של הובלות משרדים בפתח תקווה לפי גודל המשרד. תוכלו לראות מחירי הובלות משרדים נוספים אם לא מצאתם את מבוקשכם, או לחלופין לחשב את מחיר הובלת במשרד שלכם במחשבון ההובלות שבנינו לכם.

מחירון הובלות משרדים בפתח תקווה

הובלת משרד 2 חדרים בפתח תקווה

משרד עד גודל 50 מ"ר.


1,250 - 1,600 ש"ח
מחיר הובלת משרד 3 חדרים בפתח תקווה

משרד עד גודל 80 מ"ר.


1,800 - 2,600 ש"ח
כמה עולה הובלת משרד 4 חדרים בעיר?

משרד עד גודל 120 מ"ר.


3,000 - 3,800 ש"ח

הדפס מחירון

מה משפיע על מחיר הובלות משרדים בפתח תקווה?

ישנם כמה דברים נוספים שמשפיעים על מחיר של הובלות משרדים בפתח תקווה. הוספנו לכם טבלה שיכולה לעזור לכם להבין האם תוכלו להוריד במחיר ואיך.

 

חשוב לזכור שיותר זול לפעמים עולה יותר, זו רק שאלה של איך אתם רוצים להשתמש בכוח האדם שלכם. כמובן שלא תמיד קל לעבוד תוך כדי מעבר משרד, אז אולי תוכלו לנצל את העובדה הזו כדי לעזור במעבר ולהוריד את המחיר.

 

גורם שמשפיע על מחיר ההובלה יעלה או יוריד את מחיר ההובלה
הובלה בשעות הלילה יעלה
אריזת המשרד בעצמכם יוריד
שימוש במנוף בשביל ההובלה יעלה
פירוק והרכבה של הרהיטים על ידכם יוריד

מצאו חברת הובלות מומלצת להובלת המשרד שלכם

כשמחפשים חברת הובלות משרדים בפתח תקווה אנחנו לא רוצים למצוא רק חברה אחת ופשוט לסגור איתה, אחרת איך נדע את האיכות שלה. אז מה צריך לעשות? בדקו את הדברים הבאים

  • תכנון נכון: תכנון נכון של הובלות משרדים בפתח תקווה הוא חיוני כדי לוודא שהכל מבוצע בצורה הטובה ביותר. לרוב חברת ההובלות תיפגש איתכם כדי שתוכל לתכנן את זמן ההובלה ואת הסדר שלה כך שתוכלו להפריע כמה שפחות לעבודה השוטפת.
     
  • ביטוח הובלות: במשרד שלכם יש ציוד רגיש וחשוב שדואג שהעסק יעבוד כמו שצריך. כשאתם מחפשים הובלת משרדים אתם רוצים לוודא שאתם לוקחים חברת הובלות שיש לה ביטוח הובלות.
     
  • המלצות: הריצו את השם של אותה חברת הובלות בגוגל וברשתות החברתיות ובדקו מה אמרו לקוחות קודמים עליה. תראו את הדירוגים ואת חוות הדעת של אותם לקוחות.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

שמים לב לציוד הרגיש של המשרד שלכם

כשאתם מוצאים חברת הובלות משרדים בפתח תקווה דרך 'טופ הובלות' אנחנו מבינים כמה חשוב הציוד שלכם. הובלה של ארון תקשורת או מחשבים וציוד היקפי היא מאוד רגישה וצריכה להיעשות בזהירות כדי לוודא שברגע שהמשרד מועבר למקומו החדש תוכלו להתחיל לעבוד בלי בעיות.

 

לא רק ציוד טכנולוגי, גם כל הארגזים, המסמכים והחשבונות הם קריטיים ואסור ששום דבר יקרה להם. אנחנו מבינים את החשיבות והצורך הזה, בגלל זה כשאתם מוצאים הובלות משרדים בפתח תקווה דרכנו אתם יודעים ששום דבר רע לא יקרה לציוד החשוב שלכם.