השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות מפעלים

שירות העברת מפעלים גדולים וקטנים כאחד באופן מקצועי ע"י טופ הובלות, על מנת לקבל הצעת מחיר משתלמת בעבור הובלת מפעל הכוללת הובלת ציוד כבד וכל תכולתו - צור איתנו קשר כעת ונשמח לספק לך הצעת מחיר.

כיצד מתבצעת הובלה של מפעל?

כאשר אנחנו מדברים על הובלות מפעלים, ככל הנראה מדובר על מקומות גדולים בעלי מטרים רבים הכוללים בתוכם ציוד כבד, בחלקו רגיש וגם בעל ערך רב, טופ הובלות כאן על מנת להעניק פתרונות למפעלים וארגונים גדולים בכך שהיא מעניקה שירות מקצועי הכולל צוות מנוסה בתחום השינוע הכבד (למש, הובלת מטענים). בין אם מדובר על העברת מפעל מאזור המרכז אל דרום הארץ או לצפונה, אנו יודעים למצוא עבורך חברה שיודעת לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, ישנו תהליך מדויק בו אנו פועלים בעת מתן שירותי הובלות בעבור מפעלים וארגונים גדולים.

כך נראה תהליך העברת מפעלים שלב אחר שלב

ראשית, חברת ההובלות תשלח נציג מטעמה לצורך סיור מוקדם במפעל, תיפגש עם הממונה על הלוגיסטיקה והשינוע במפעל ותבין את הכוונות, את המטרות ומה צריך לבצע על מנת שהעברה תעבור באופן חלק ושקט, ללא הפרעה לתהליך העבודה הקיים והרציף של העובדים והחברה, לאחר מכן תקבלו הצעת מחיר מפורטת בעבור השירות ומהם התאריכים בהם נבצע את העברה הכוללת של המפעל, מן הסתם ייתכן כי יהיו שיבושים בתהליך העבודה הרציף של אותו המפעל.

אך הפגישה המוקדמת מיועדת לכך שייגרם כמה שפחות נזק לתפעול המפעל השוטף והרציף. במידה וקיים ציוד רגיש מבחינה בטיחותית כמו חומרים מסוכנים, שבירים ויקרי ערך, יתבצע תמחור בהתאם לנדרש. הובלת ציוד מפעלים בסיסי כמו עמדות, כסאות, שולחנות ופריטים בודדים נוספים יחשבו כהובלה עצמה ובהצעת המחיר הרגילה, במידה ויש צורך להוסיף שירותי פירוק והרכבה לציוד כבד, אנו נדאג למצוא חברת הובלות אשר תסייע לכם בנושא.

הובלות מפעלים, מה היתרון של טופ הובלות?

כאשר מדובר על העברת מפעלים במרכז הארץ אל צפונה או דרומה, טופ הובלות יכולה להעניק כמות הצעות מחיר של חברות הובלה, זאת באמצעות רשימת החברות עימה אנו פועלים במקביל. זהו שירות שפורטל טופ הובלות מעניק לכל המבקש הצעת מחיר דרך האתר, בעצם קבלת 3 הצעות מחיר גורמת ללקוח לבצע השוואת מחירים מקדימה, בין אם זה בעבור הובלה של דירה, מפעל או משרד. בעת משא ומתן בעבור השירות חשוב לציין את כל ציוד המפעלים שקיים ושהולך לשתנע במעבר המפעל עצמו, בכך תקבלו את הצעת המחיר המדוייקת ביותר, זהו היתרון היחסי של טופ הובלות.
 

העברת ציוד מפעלים כבד

טיפים לבחירת חברה להעברת מפעל

בין אם אתם מפעל גדול, קטן או בינוני, תמיד חשוב לבצע השוואת מחירים ולקבל הצעות זולות ומשתלמות, אם זאת ציוד יקר כמו שקיים במפעל הוא חשוב לכם ולתפעול הרציף שלכם, הנה כמה טיפים שיכולים לעזור לכם לבחור בחברה מהימנה להעברת המפעל שלכם:

  • ניסיון בתחום, תחום הובלת המפעלים הוא לא נפוץ ולא קיימות חברות רבות הפועלות בו, צריך ידע וניסיון רב על מנת לבצע זאת על הצד הטוב ביותר, אחרי הכל מדובר בציוד רגיש ויקר ערך, בדקו את הניסיון של חברת ההובלות עימה אתם מתכוונים להתקשר.
     
  • ביטוח, תנאים וחוזה, חשוב לבדוק כי החברה שתסייע לכם בהעברת המפעל בעלת ביטוח מקיף בשווי הציוד שלכם, חתמו על חוזה לכל גרימת נזק ובדקו באיזה תנאים ציוד המפעל מועבר.
     
  • המלצות, אמינות וחוות דעת, יש לכם קולגות בתחום? התייעצו איתם בנוגע לחברת ההובלות שהם השתמשו בה להעברת המפעל שלהם.
     
  • זמינות ושעות פעילות, מרבית המפעלים מבצעים הובלת מפעל בשעות הלילה, כך שלא נפגע תהליך העבודה של המפעל - קחו זאת בחשבון.

פורטל טופ הובלות, כאן בשבילכם

המידע המקיף שפורטל טופ הובלות יכול לספק לכם, הוא עצום, המשיכו ועקבו אחריי המאמרים שלנו, המחירים שלנו והמידע המקיף אותו אנו מספקים בפורטל שלנו, תמיד שמחים לסייע ולעזור גם בשיחה טלפונית, כי אם חברת טופ הובלות אנחנו בטוחים שאתם בידיים טובות ונוכל לעזור לכם בכל הנוגע להובלה ולשירות מקיף בתחומה.

מפעל גדול במיוחד