השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

מנוף להרמת רהיטים

צריכים להוביל רהיט מסויים שלא עובר במעלית? עם טופ הובלות תוכלו למצוא מנוף להרמת רהיטים כדי להעביר את הרהיט שלכם ליעד שלו בשלום ובקלות. בעמוד תראו מהו מחיר מנוף להרמת רהיטים ותוכלו גם לערוך השוואת מחירים פשוטה.

מתי נצטרך מנוף להרמת רהיטים?

ישנם מקרים שבהם נזמין הובלות ויהיה צורך להשתמש במנוף להרמת רהיטים. מתי?

  • לא עובר בדלת: מקרה אחד שבו נצטרך להזמין מנוף להרמת רהיטים הוא אם יש לכם רהיט גדול שלא ניתן לפירוק ולא נכנס בדלת.
     
  • לא עובר במעלית: אותו דבר, רק הפעם במעלית. לפעמים יהיה אפשר כמובן להוביל במדרגות אבל אם אתם נמצאים בקומה גבוהה תוספת המחיר לא תמיד תהיה שווה. בנוסף יש רהיטים שלא עוברים בחדרי מדרגות צרים.
     
  • שביר: לפעמים נזמין מנוף להרמת רהיטים במקרים שבהם יש לנו רהיט שביר ואנחנו לא סומכים על המובילים שיובילו אותו בצורה בטוחה.

 

מנוף להרמת רהיטים

מחיר מנוף להרמת רהיטים

מחיר מנוף להרמת רהיטים יהיה בין 400 - 600 ש"ח לשעה בודדת של מנוף הרמה קטן עד קומה 6. אם תצטרכו לעשות הובלה עם מנוף עד לקומה 10 המחיר יהיה בין 600 - 1,000 ש"ח לשעה ואם תצטרכו לשכור מנוף הרמה גדול המחיר יהיה עד 1,500 ש"ח לשעה.

 

מחיר מנוף להרמת רהיטים קטן בממוצע לשעה

מחיר מנוף להרמת רהיטים קטן בממוצע לשעה: 500 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

השוואת מחירים בין מנופי רהיטים

כמו שראיתם בפסקה הקודמת מחיר מנוף להרמת רהיטים הוא לא קבוע והוא ישתנה בהתאם למספר השעות שתצטרכו את המנוף, למרות שאם מדובר על רהיט או שניים לרוב זה לא ייקח יותר משעה, גובה ההובלה אבל גם בהתאם למחיר של חברת המנופים. לא כל חברת מנופים תיקח לכם מחיר זהה על השכרת מנוף רהיטים, לכן מומלץ לבצע השוואת מחירים.

 

השוואת מחירים בין מנופי רהיטים יכולה לחסוך לכם משמעותית ממחיר ההובלה. התקשרו לצוות הטלפוני של טופ הובלות או השאירו פרטים בטופס המצורף וקבלו עד 3 הצעות מחיר להשכרת מנוף להרמת רהיטים. ככה תוכלו להתחיל את השוואת מחירים שלכם שבעזרתה תחסכו בקלות.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

אילו רהיטים נהוג להרים עם מנוף?

ישנם רהיטים יותר נפוצים להובלה עם מנוף, יש כאלה שלרוב לא נצטרך ויש כאלה שזה בגדר חובה כמו למשל מנוף להרמת ספה. הנה כמה דוגמאות:

 

רהיט האם דרוש מנוף?
פסנתר כן
מיטה לרוב לא
ספה וינטג' כן (לרוב לא ניתן לפירוק)
מזרון לא

הרמת רהיטים לגובה עם מנוף הרמה

המנוף שבאמצעותו נעשה הובלה עם מנוף הוא מנוף הרמה. הרמת רהיטים לגובה תתבצע באמצעות פריסת סולם שיוצא מהמנוף לעבר המרפסת או הדלת שממנה תתבצע ההובלה. הגובה שממנו תרצו להוביל את הרהיט יקבע את גודל המנוף שתצטרכו, כמו שתיארנו לכם בפסקה של המחיר.

 

גודל מנוף גובה אליו הוא מגיע
קטן עד קומה 6 (15 מטר)
בינוני עד קומה 10 (25 מטר)
גדול עד קומה 15 (40 מטר)