השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

השכרת מנוף הרמה

מחפשים להשכיר מנוף הרמה, מנוף משא או אפילו מנוף סולם? דרך 'טופ הובלות' תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות ולהשוות ביניהן על מנת לחסוך לעצמכם בעלויות.

זקוקים למנוף הרמה? בואו להשוות מחירים

מחפשים להשכיר מנוף לצורך הובלה, שינוע או הרמת משא? הגעתם אל המקום הנכון. דרך 'טופ הובלות' ניתן לבצע השוואת מחירים ולמצוא השכרה של מנופי הרמה, מנופי סולם שמאפשרים הוצאה של ציוד כבד וחפצים בצורה קלה ומהירה וגם מנוף משא לצורך הכנסת ציוד אל הבית כמו למשל שינוע ספה או מוצרי חשמל שונים. גם אם לא תכננתם הובלה של דירה, אלא אתם זקוקים אך ורק להכנסה או הוצאה של ציוד מהמרפסת בשל דרכי הגישה הבעיתיות בבניין מגוריכם, תוכלו לקבל מענה לנושא.

השכרת מנוף הרמה

כמה עולה השכרת מנוף הרמה?

מבדיקות שערכנו, בדרך כלל המחיר של השכרת מנוף הרמה נעה בין 250 ש"ח ל-450 ש"ח עבור שעת עבודה של מפעיל מנוף. המחיר משתנה בהתאם למגוון שיקולים ולכן חשוב לבדוק עם בעל המקצוע לפני הזמנת העבודה.

מחיר ממוצע להשכרת מנוף הרמה

מחיר ממוצע להשכרת מנוף הרמה: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

יתרונות השימוש במנוף

למעשה, המנוף מספק לנו חיסכון רב בזמן היות והשינוע של הציוד מתבצע בצורה מאוד מהירה. בנוסף, השימוש במנוף חוסך גם הרבה אנרגיה ומאמץ מאחר והוא יכול לסחוב משקלים גדולים מאוד מבלי הצורך בסחיבתם בצורה ידנית. בנוסף המנוף מבטל את התלות שלנו במעלית בבניין ולא צריך לחכות שהיא תתפנה ואין צורך לתפוס אותה למטרת ההובלה למשך שעות רבות.

 

כמו כן, השימוש במנוף מסייע לשמור על הציוד בצורה טובה ובטוחה יותר מבלי לגרום לו נזקים בעת הובלתו בחדרי מדרגות במעלה הקומות. ניתן להשתמש במנוף הרמה בגובה רב מאוד ולהכניס באמצעותו ציוד גם לקומות גבוהות מאוד.

שימושים נפוצים במנוף משא והרמה

  • השכרת מנוף הרמה לצורך הובלה של פסנתר - שימוש נפוץ במנוף הוא כמובן ללהוצאה של פסנתר רגיל או פסנתר כנף מתוך הדירה או אל הדירה בצורה יעילה שחוסכת זמן.
     
  • שימוש במנוף להובלה של מוצרי חשמל  - ניתן לבצע הובלה של מוצרי חשמל עם מנוף מכל הסוגים כמו מקרר, מכונות כביסה או מדיח בקלות במקום להוריד אותם במעלית או חדרי המדרגות.
     
  • הכנסה והוצאה של כל סוגי הרהיטים - קניתם כורסא חדשה? אולי פינת אוכל או ספה? אפשר להיעזר בשירות שלנו ולבצע הובלת רהיטים עם מנוף סולם אל תוך דירה בקומות גבוהות בבניין.
     
  • שינוע של ארגזים - יש לכם ארגזים עם ציוד כבד בתוכם? ניתן להשתמש במנוף להוצאה של התכולה גם מהבית וגם מהמשרד בצורה נוחה יותר עם מנוף הרמה.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

מה חשוב לבדוק לפני השכרת מנוף?

בראש ובראשונה, אנו ממליצים לספק לחברה ממנה אתם שוכרים את המנוף, את כל המידע אודות השימוש בו. כמות וגודל הציוד שיש ברשותכם משפיעים באופן ישיר על סוג המנוף וגם על המחיר שתשלמו על השכרתו.

 

בנוסף, יש לבדוק כמה שנים החברה פועלת בתחום. חברה עם וותק וניסיון, היא חברה בעלת ידע רב בנושא וחשוב לא להתפשר ולבחור בחברה בתחילת דרכה. בנוסף, חפשו המלצות ברחבי הרשת על החברה על מנת להבטיח שאתם בידיים טובות ושתקבלו יחס אדיב תוך שמירה על מקצועיות ועמידה בלוח הזמנים שנקבע.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה