השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

השכרת מנוף הרמה

מחפשים להשכיר מנוף הרמה, מנוף משא או אפילו מנוף סולם? דרך 'טופ הובלות' תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות ולהשוות ביניהן על מנת לחסוך לעצמכם בעלויות. בעמוד תראו גם יתרונות וחסרונות של השכרת מנוף הרמה ותוכלו להזמין גם מנוף לקומות גבוהות.

השכרת מנוף הרמה - השוואת מחירים

מחפשים מנוף הרמה להשכרה לצורך הובלה, שינוע או הרמת משא? הגעתם אל המקום הנכון. דרך 'טופ הובלות' תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר על השכרת מנוף הרמה ובכך תוכלו לחסוך במחיר הסופי של ההובלה שלכם.

 

זה כי לא חברת הובלות תיתן לכם מחיר זהה על השכרת מנוף הרמה, והשוואת מחירים יכולה לחסוך באופן משמעותי. במיוחד אם יש לכם דירה גדולה להעביר, מה שייקח מספר שעות. התקשרו לצוות הטלפוני של טופ הובלות וקבלו עד 3 הצעות מחיר לצורך השכרת מנוף הרמה.

 

השכרת מנוף הרמה

כמה עולה השכרת מנוף הרמה?

מחיר מנוף הרמה לשעה יהיה בין 400 - 600 ש"ח לצורך השכרה של מנוף הרמה קטן עד קומה 6.

 

מחיר מנוף הרמה לשעה בממוצע

מחיר מנוף הרמה לשעה בממוצע: 500 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

שימושים נפוצים במנוף משא והרמה

השכרה של מנופי הרמה, מנופי סולם, שמאפשרים הוצאה של ציוד כבד וחפצים בצורה קלה ומהירה וגם מנוף משא לצורך הכנסת ציוד אל הבית כמו למשל שינוע ספה או מוצרי חשמל שונים. גם אם לא תכננתם הובלה של דירה, אלא אתם זקוקים אך ורק להכנסה או הוצאה של ציוד מהמרפסת בשל דרכי הגישה הבעיתיות בבניין מגוריכם, תוכלו לקבל מענה לנושא.

  • השכרת מנוף הרמה לצורך הובלה של פסנתר - שימוש נפוץ במנוף הוא כמובן ללהוצאה של פסנתר רגיל או פסנתר כנף מתוך הדירה או אל הדירה בצורה יעילה שחוסכת זמן.
     
  • שימוש במנוף להובלה של מוצרי חשמל  - ניתן לבצע הובלה של מוצרי חשמל עם מנוף מכל הסוגים כמו מקרר, מכונות כביסה או מדיח בקלות במקום להוריד אותם במעלית או חדרי המדרגות.
     
  • שינוע של ארגזים - יש לכם ארגזים עם ציוד כבד בתוכם? ניתן להשתמש במנוף להוצאה של התכולה גם מהבית וגם מהמשרד בצורה נוחה יותר עם מנוף הרמה.
     
  • הכנסה והוצאה של כל סוגי הרהיטים - קניתם כורסא חדשה? אולי פינת אוכל או ספה? אפשר להיעזר בשירות שלנו ולבצע הובלת רהיטים עם מנוף סולם אל תוך דירה בקומות גבוהות בבניין.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

השכרת מנוף הרמה - יתרונות וחסרונות

כמו שהבנתם השכרת מנוף הרמה מאפשרת לנו לעשות הרבה דברים שלא יכלנו לעשות בלעדיו. עם זאת השכרת מנוף הרמה כן דורשת מעט היערכות והכנה וגם יש לה כמה חסרונות. בואו נראה מה היתרונות והחסרונות של השכרת מנוף הרמה:

 

יתרונות חסרונות
חיסכון בזמן תוספת מחיר
אפשרי אם אין מעלית לא כל חברת הובלה עושה
שומר על ציוד רגיש צריך למצוא חנייה
אין צורך להרים ציוד כבד דורש הכנה מוקדמת

מה חשוב לבדוק לפני השכרת מנוף הרמה?

בראש ובראשונה, אנו ממליצים לספק לחברה ממנה אתם שוכרים את המנוף, את כל המידע אודות השימוש בו. כמות וגודל הציוד שיש ברשותכם משפיעים באופן ישיר על סוג המנוף וגם על המחיר שתשלמו על השכרתו.

 

בנוסף, יש לבדוק כמה שנים החברה פועלת בתחום. חברה עם וותק וניסיון, היא חברה בעלת ידע רב בנושא וחשוב לא להתפשר ולבחור בחברה בתחילת דרכה. בנוסף, חפשו המלצות ברחבי הרשת על החברה על מנת להבטיח שאתם בידיים טובות ושתקבלו יחס אדיב תוך שמירה על מקצועיות ועמידה בלוח הזמנים שנקבע.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

מנוף הרמה לקומות גבוהות

עם טופ הובלות תוכלו למצוא מנוף הרמה לקומות גבוהות. לרוב מנוף הרמה מגיע עד לקומה 6 ומדובר על מנוף הרמה קטן. עם זאת כן ישנם גדלים נוספים שמגיעים לגדלים שונים. יש מנוף הרמה בינוני שמגיע עד לקומה 10, ויש גם מנוף הרמה גדול שמגיע עד לקומה 15. המחיר של השכרת מנוף הרמה גדול יותר יהיה גבוה יותר. תוכלו לראות מחירי הובלה עם מנוף נוספים לפי גודל.