השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת מנוף בחיפה

מתגוררים בעיר חיפה וזקוקים להובלה עם מנוף? בואו לקבל עד שלוש הצעות מחיר בעבור הובלת מנוף בחיפה מחברות מקצועיות המספקות שירות מקצועי, מהיר ואדיב.

הובלת מנוף בעיר חיפה - משווים מחירים וחוסכים

אם אתם לקראת הובלת דירה מקומה גבוהה או מתכננים לבצע הובלה של פריט בודד כמו מוצר חשמלי או רהיט גדול - הובלת מנוף היא לגמרי שירות שכדאי לכם לשקול. יש לא מעט חברות הובלה בחיפה אשר מציעות שירות שכזה ולכן על מנת לפשט עבורכם את התהליך, יצרנו אפשרות לבצע השוואת מחירים קצרה בין מספר חברות הובלה שונות.

 

איך זה עובד? כל שעליכם לעשות הוא לחייג אל המספר המופיע כאן בעמוד או להשאיר לנו פרטים בטופס יצירת הקשר ואנו נדאג לכך שתקבלו עד שלוש הצעות מחברות הובלה המספקות שירותי הובלה עם מנוף ופועלות באזור הצפון, כולל העיר חיפה.

 

הובלת מנוף בחיפה

כמה תעלה הובלת מנוף בחיפה?

בדרך כלל נהוג לתמחר את השימוש במנוף פר שעה. מחיר שעת עבודה של מנוף במסגרת הובלה, ינוע ברוב המקרים בין 300 ש"ח ל-600 ש"ח בעבור שעה בודדת. ייתכנו שינויים לפי גובה הקומות או משך השעות.

 

מחיר ממוצע להובלת מנוף בחיפה

מחיר ממוצע להובלת מנוף בחיפה: 450 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

הובלות מנוף בחיפה - הכירו את היתרונות

יש לא מעט יתרונות של הובלה באמצעות מנוף כאשר היתרון המרכזי הוא החיסכון בזמן ההובלה. המנוף מאפשר לנו לקצר משמעותית את משך ההובלה היות ולא נדרש מאיתנו להוריד את הפריטים בגרמי המדרגות או במעלית קטנה, שקיימת בבניינים משותפים רבים בעיר חיפה.

 

בנוסף, המנוף מאפשר לנו להגן טוב יותר על הפריטים שאנו מובילים מאחר ואין צורך להוביל אותם במסדרונות צרים שעשויים לגרום להם לחבלות. חשוב לציין שישנם פריטים מסוימים שלא ניתן להוציא מפתח הדלת ללא הרכבה, בשל גודלם - מה שיאלץ אותנו להשתמש במנוף מאחר וזאת הדרך היחידה להוציא אותם בשלומתם. 

איך זה עובד וכיצד פועל המנוף?

המנוף מחובר למשאית אשר מתמקמת בחזית הבניין או בחלקו האחורי, תלוי היכן נמצאת המרפסת של הבית. מרימים את המנוף אשר עליו נמצאת רמפה גדולה (מדף גדול ורחב) שאליה מביאים את הפריטים מתוך הבית. לאחר שהרמפה מלאה בפריטים, מורידים את המנוף בחזרה למטה ופורקים מהרמפה את התכולה אל תוך משאית ההובלות.

הובלות עם מנוף בחיפה גם לקומות גבוהות

ישנם סוגים שונים של מנופי הרמה ולמעשה גובה הקומה ישפיע על סוג המנוף שבו נשתמש. בדרך כלל המנופים הפשוטים יותר, ישמשו לקומות נמוכות יחסית (עד קומה 5-6) אך במידה ונדרש לבצע הובלה מקומות גבוהות יותר, נדרש להביא מנוף חזק, גדול ובעל יכולת העמסה טובה הרבה יותר. גם סוג הפריטים ומשקלם משפיע עם המנוף הנבחר אך אל דאגה, אלו שיקולים שתוכלו להשאיר לחברת ההובלות שתדע לספק מענה הולם על סמך ניסיונה הרב.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

מזמינים מנוף הובלה בחיפה דרך טופ הובלות

לאורך השנים עזרנו לתושבים רבים בכל רחבי העיר חיפה בתהליך ההובלה, תוך מציאת החברות המנוסות ביותר אשר פועלות באזור הצפון. אם אתם מתכננים להוביל רהיטים, מכשירי חשמל או אפילו תכולה שלמה של דירה - תנו לנו לעזור לכם. השאירו פנייה ואנו ניצור איתכם קשר טלפוני בהקדם ונדאג לאתר חברה אשר מחזיקה מנוף הובלה בחיפה וזמינה ללוות אתכם בתהליך המעבר.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה