השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות עם מנוף ברחובות

לפני מעבר דירה? כאן תוכלו לקראו באילו מקרים תזדקקו להובלות עם מנוף, כיצד יש להיערך לכך? מה המחיר עבור השכרת מנוף ברחובות ואיך בהליך פשוט תוכלו להשוות בין חברות הובלות עם מנוף ולחסוך בזמן ובכסף! סוקרנתם? קראו וגלו.

המקרים בהם צריך הובלות עם מנוף ברחובות

  צריכים לעבור דירה אבל לא בטוחים אם אתם צריכים מנוף? הובלות עם מנוף ברחובות יסייעו במקרים הבאים:

 • בעיות גישה - במידה והמעלית לא עובדת או לחילופין כאשר אין מעלית בבניין וחדר המדרגות צר מאוד ואינו מאפשר הובלת ריהוט באופן שלם דרכו.
   
 • זמן - זמן זה כסף לכן במידה ואתם קצרים בזמן מפאת עבודה וע"מ להימנע מפירוק והרכבה של רהיטים - כדאי שתסתייעו בהובלה עם מנוף ברחובות.

 

הובלות עם מנוף ברחובות

כיצד ניתן להתכונן לקראת הובלה עם מנוף?

במידה והחלטתם להיעזר בחברת הובלות עם מנוף ברחובות כדאי שתיערכו לכך מכמה בחינות:

 • רוקנו ועטפו ריהוט - ע"מ שתוכלו לחסוך בהוצאות גבוהות של מעבר דירה - העדיפו לרוקן רהיטים ולעטוף אותם בעצמכם במקום להיעזר בשירות בתשלום שמציעה חברת הובלות ברחובות.
   
 • פנו שטח למנוף עצמו - ארגנו מבעוד מועד שני שטחי חנייה לפחות עבור רכב ההובלה וגם למנוף עצמו. קחו בחשבון שהשכרת שירותי מנוף הרמה הם פר שעת עבודה ולכן כל עיכוב בשל חוסר חנייה עלול לגרור לחיוב נוסף על המחיר הקיים.
   
 • הודיעו מראש לשכנים - כל הליך הובלות עם מנוף ברחובות עשוי להיות רועש וארוך ולכן על מנת למנוע יחסי שכנות רעים כדאי ליידע על כך את דיירי הבניין שיקחו זאת בחשבון ויתארגנו לכך בהתאם.

מחיר הובלות מנוף ברחובות

מחיר השכרת שירותי מנוף משתנים בהתאם לגודל המנוף ולגובה הדירה ממנה/ אליה צריך לבצע את ההובלה. כמו כן, מחיר המנוף מתייחס לשימוש בו בלבד ללא מחיר ההובלה עצמה. בטבלה מתחת תוכלו לקרוא על מספר מחירים שנלקחו ממחירון הובלה עם מנוף:

מחיר של הובלות עם מנוף ברחובות

הובלה עם מנוף קטן

המחיר הוא לשעת עבודה ולדירה עד קומה 6 בבניין.


300 - 500 ש"ח
עלות הובלה עם מנוף בינוני

מחיר לשעה עם מנוף שמגיע עד קומה 10.


400 - 800 ש"ח
מחיר הובלה ע"י מנוף גדול

מנוף שמגיע עד קומה 15 בהתאם לשעת עבודה אחת.


1,000 - 1,500 ש"ח

הדפס מחירון

השוו בין חברות הובלות עם מנוף ברחובות וחיסכו

ביצוע הובלות עם מנוף עשוי להיות מורכב ולכן על מנת להקל עליכם בבחירת שירותי ההובלה הטובים ביותר אתם מוזמנים להתקשר אלינו או לחילופין להשאיר פרטיכם ותוכלו לקבל מאיתו עד 3 חברות הובלות עם מנוף ברחובות ביניהם תוכלו להשוות ולחסוך בזמן ובכסף וכל זה כשירות הניתן בחינם ללא התחייבות מצדכם.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

הובלות עם מנוף קטן ברחובות

במידה ואתם מעוניינים לבצע הובלת פריטים בודדים בעזרת מנוף ברחובות דעו כי זה בהחלט אפשרי וזה אף עשוי לסייע לכם במקרים בהם מדובר ברהיט יקר ערך כגון הובלת פסנתר או הובלת דבר אומנות גדול אשר אינם יכולים לעבור בהובלה רגילה מסיבות שתוארו מעלה.