השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות עם מנוף בנתניה

שוקלים לעבור דירה אך חוששים מפגיעה של הריהוט שלכם בעת העברתו בחדר המדרגות הצר שלכם? כאן תוכלו לקרוא על הובלות עם מנוף בנתניה - מתי נצטרך לבצע הליך זה? כמה זה עשוי לעלות? למה כדאי להיערך לפני? ואיך תוכלו להשוות בין חברות הובלה בעירכם דרך פורטל טופ הובלות ולחסוך בכסף ובזמני חיפוש ארוכים.

הובלות עם מנוף בנתניה - מתי נצטרך?

ישנם מספר מקרים המצריכים הובלות עם מנוף בנתניה, וביניהם - חדר מדרגות צר מדי למעבר של רהיט, היעדר מעלית בבניין ומורכבויות הקשורות בפירוק המוצר. נסביר בהרחבה מתחת:

 • גישה מוגבלת - כאשר ישנם חפצים גדולים שלא ניתן לפרק ואין אפשרות להעבירם במעלית (אם ישנה) או בחדר המדרגות מפאת גודלם.
   
 • זמן - הובלת דירה היא עניין מורכב שעשוי להימשך לא מעט זמן ולכן במידה ואתם מעוניינים לקצר את ההליך ע"מ לחזור כמה שיותר מהר לשיגרה - שימוש במנוף עשוי לסייע.
   
 • רהיטים מורכבים - במקרים בהם מדובר ברהיט יקר ערך וחשיבות עבורנו, שאיננו בוטחים בהובלתו בדרכים הרגילות. לדוגמה הובלה של פסנתר עם מנוף.
   
הסיבה להובלה באמצעות מנוף המקרים בהם נסתייע במנוף
גישה מוגבלת אם חדר המדרגות צר/ אם אין מעלית
זמן כדי לקצר את זמני ההובלה
רהיטים מורכבים כדי להוביל בבטחה רהיטים גדולים ויקרי ערך

מחיר הובלות עם מנוף בנתניה

מחירי הובלות עם מנוף בנתניה נעים בין 300 - 800 ש"ח לשעת עבודה עם מנוף המגיע עד קומה עשירית בבניין. במידה ומדובר בשינוע רהיטים ע"י מנוף מקומות גבוהות יותר - המחיר עשוי להתייקר ולנוע בין 1,000 - 1,500 ש"ח לשעה.
 

מחירי הובלות עם מנוף בנתניה - לפי גודל המנוף

הובלה עם מנוף קטן

המחיר הינו לשעת עבודה ולהובלה עם מנוף קטן עד קומה 6 בבניין.


300 - 500 ש"ח
הובלה עם מנוף בינוני

המחיר לשעת השכרה של מנוף בינוני המוביל ריהוט עד קומה 10 בבניין.


400 - 800 ש"ח
הובלה עם מנוף גדול

המחיר עבור שימוש במנוף גדול להובלת רהיטים מדירה שמעל לקומה 10 בבניין.


1,000 - 1,500 ש"ח

הדפס מחירון

הובלות עם מנוף בנתניה

השוו בין חברות המבצעות הובלות עם מנוף בנתניה וחסכו!

אז הגעתם למסקנה שעליכם לבצע הליך הובלות עם מנוף בנתניה - עכשיו מה? אנחנו בפורטל טופ הובלות מודעים לקושי לאתר חברת הובלות ועוד על כמה וכמה - חברת הובלות שגם מבצעת שמובילה באמצעות מנוף ולכן, מתוך הצורך לייעל עבורכם את זמני החיפוש - אנו מאפשרים לכם להשאיר פרטים בפורטל שלנו ולקבל בחינם עד 3 חברות הובלה בנתניה שעובדות עם מנוף וכך תוכלו להשוות ביניהן ולחסוך הן בזמני חיפוש והן בכסף על אותה העבודה בידיוק.
 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

הובלות עם מנוף בנתניה - למה צריך להיערך?

לפני כל הליך של הובלות עם מנוף בנתניה, יש צורך לבצע הכנות מקדימות שתפקידן לאפשר להליך זה להתבצע באופן חלק ובמינימום נזקים לכם או לריהוט שלכם, מתחת נסביר על ההכנות שיש לבצע לפני:

 • ריקון תכולת הרהיטים - לפני שיגיעו המובילים, יש לרוקן את תכולת הרהיטים שברצונכם להעביר במנוף - יש לרוקן סיפריות מספרים ובמידה ואתם מתכוונים להוביל מקרר במנוף - עליכם, נוסף על ריקון המקרר ממזון, לנתקו מהחשמל ולבצע בו הליך הפשרה ע"מ שלא יימס תוך כדי הליך השינוע שלו על המנוף.

  במידה ולא תרוקנו את הריהוט שברצונכם להוביל ע"י מנוף - זה עשוי להאריך את זמני העבודה ובהתאם לכך - גם לייקר את מחיר ההובלה הסופי.
   
 • שמירת חנייה לרכב המנוף - יש להכין מבעוד מועד שני איזורי חנייה שישמשו את שהיית רכב המנוף בעת ביצוע הליך הובלות עם מנוף בנתניה וזאת ע"מ למנוע מורכבויות הקשורות בנגישות וקירבה לדירה אליה יש לחבר את זרוע המנוף - מה שעשוי לגרור חיובים נוספים.
   
 • הודעה מראש לדיירי הבניין - הובלות עם מנוף בנתניה טומנות בתוכן לא מעט רעשי רקע בעיקר כאשר מדובר בהובלות המתבצעות בשעות הבוקר המוקדמות ולכן ע"מ למנוע עוגמת נפש בעבור הדיירים - יש ליידע אותם מראש כדי שיוכלו להכין את עצמם למאורע.