השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות עם מנוף במרכז

מעוניינים לקצר ולייעל את תהליך ההובלה? הזמינו שירות של הובלה עם מנוף במרכז הארץ במחיר משתלם!

כמה עולה הובלה עם מנוף במרכז?

אחת השאלות הראשונות כאשר מתחילים לבדוק על שימוש במנוף הרמה היא מהו המחיר של שירות זה. מחיר הובלה עם מנוף מתומחר בדרך כלל פר שעת עבודה. המחיר לשעה בודדת נע בין 300 ש"ח ל-500 ש"ח. ככל שמשך העבודה ארוך יותר, תוכלו לקבל מחיר משתלם יותר פר שעה בודדת. בדרך כלל הובלת רהיט או מוצר חשמלי בודד, לא תיקח יותר משעה אך כאשר מדובר בהובלת דירה - צפויה עבודה שתימשך כמה שעות, בהתאם לתכולה הקיימת.

מחיר ממוצע להובלה עם מנוף במרכז

מחיר ממוצע להובלה עם מנוף במרכז: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

האם גובה הקומה משפיע על העלות?

התשובה לשאלה זו היא - כן. ככל שמדובר בקומות גבוהות יותר, כך המחיר שתקבלו יהיה גבוה יותר. לכן, בשביל לקבל הצעת מחיר מדויקת ככל הניתן, חשוב לציין בפני חברת ההובלה את גובה הקומה שממנה יוצא הציוד וגובה הקומה בדירה החדשה שאליה אתם עתידים לעבור.

 

הובלות עם מנוף במרכז

האם כל הובלה מצריכה שימוש במנוף?

אם תשאלו חברות הובלה במרכז באשר להוספת מנוף לתהליך ההובלה, רוב החברות אכן ימליצו לכם על כך. אבל האם מדובר בשירות חובה? לא בהכרח. נהוג להזמין הובלה עם מנוף בעיקר כאשר אין דרכי גישה בבניין, כלומר לא קיימת מעלית, המעלית לא תקינה או קטנה מאוד או לחילופין חדר המדרגות צפוף.

 

כדאי לזכור כי מנוף אומנם נועד להוצאה של פריטים ששוקלים הרבה כמו פסנתר, שולחנות או מוצרי חשמל אך רבים נעזרים בו בשביל לחסוך זמן ולסיים את תהליך ההעברה כמה שיותר מהר גם כאשר מדובר בדירות קטנות מאחר והמנוף נחשב לבטוח יותר והוא מאפשר לשמור על הציוד שלנו בעת השינוע.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

מה עוד כדאי לדעת על הובלות מנוף במרכז?

בשביל לאפשר הובלה עם מנוף במסגרת הובלת דירה במרכז, חשוב לדאוג לכך שתהיה גישה למנוף במקום נוח ונגיש. כלומר פרט למקום שנדרש להשאיר עבור המשאית של חברת ההובלות, תצטרכו גם לדאוג שהמנוף יוכל להגיע קרוב ככל הניתן אל המרפסת שלכם ולחנות מתחתיה.

 

מומלץ לבצע הכנה של כל הפריטים אשר ברצונכם להעביר באמצעות המנוף ובמידה והדבר אפשרי, לעטוף ולארוז את כל הריהוט, מכשירי החשמל והציוד מבעוד מועד. חשוב להבין אם חברת ההובלה מציעה שירותי הובלות מנוף במרכז מאחר ולא כל החברות מציעות שירות זה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה