השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות עם מנוף במרכז

מעוניינים לקצר ולייעל את תהליך ההובלה? הזמינו שירות של הובלה עם מנוף במרכז הארץ במחיר משתלם! השאירו פרטים אצלנו ותוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר לגבי הובלה עם מנוף במרכז לצורך כדי להוזיל במחיר ההובלה הסופי.

כמה עולה הובלה עם מנוף במרכז?

כל ישראלי טוב יודע שהדבר הראשון שעושים כשבודקים הובלה עם מנוף במרכז, כמו כל שירות אחר, זה המחיר. מחיר הובלה עם מנוף מתומחר בדרך כלל פר שעת עבודה למנוף הרמה לקומות נמוכות (עד קומה 6). המחיר לשעה בודדת נע בין 300 ש"ח ל-500 ש"ח. ככל שמשך העבודה ארוך יותר, תוכלו לקבל מחיר משתלם יותר פר שעה בודדת.

 

בדרך כלל הובלת רהיט או מוצר חשמלי בודד, לא תיקח יותר משעה אך כאשר מדובר בהובלת דירה - צפויה עבודה שתימשך כמה שעות, בהתאם לתכולה הקיימת.

מחיר ממוצע להובלה עם מנוף במרכז

מחיר ממוצע להובלה עם מנוף במרכז: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

מה משפיע על עלות הובלה עם מנוף במרכז?

קודם כל כמו שאמרנו בפסקה הקודמת מחיר הובלה עם מנוף במרכז ישתנה בהתאם לקומה שממנה תצטרכו להעביר. מנוף הרמה מתחלק למספר גדלים עיקריים: עד קומה 6, קומות 6 - 10, קומות 10 - 15 ומנופים הרמה ענקיים. המחיר שנתנו הוא הובלה עם מנוף הרמה עד קומה 6, מפני שזו ההובלה הנפוצה ביותר.

 

מעבר לכך גם חברת ההובלה שתסגרו איתה תשפיע על מחיר ההובלה הסופי. חברות הובלה שונות יכולות לקחת לכם מחירים שונים על הובלה עם מנוף במרכז, לכן כדאי לערוך השוואת מחירים.

 

הובלות עם מנוף במרכז

הובלה עם מנוף במרכז: השוואת מחירים

אם תרצו ללכת אחר ההמלצה שלנו ולערוך השוואת מחירים לפני שאתם סוגרים הובלה עם מנוף במרכז תוכלו להשתמש בשירות של טופ הובלות. תוכלו להתקשר אלינו ואנחנו נדאג לקשר ביניכם לבין עד 3 חברות הובלות במרכז  כדי שתוכלו לקבל מספר הצעות מחיר שונות.

 

כמובן שהשימוש בשירות של טופ הובלות אינו מחייב והוא בחינם. תוכלו לדבר עם 3 חברות הובלה, להתלבט ביניהן ואז רק בסוף להחליט לגבי חברות ההובלות לפי איך שהתרשמתם מרמת המקצועיות שלהן והמחיר שהן נתנו לכם.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

האם כל הובלה מצריכה שימוש במנוף?

אם תשאלו חברות הובלה באשר להוספת מנוף לתהליך ההובלה, רוב החברות אכן ימליצו לכם על כך. אבל האם מדובר בשירות חובה? לא בהכרח. נהוג להזמין הובלה עם מנוף במרכז בעיקר כאשר אין דרכי גישה בבניין, כלומר לא קיימת מעלית, המעלית לא תקינה או קטנה מאוד או לחילופין חדר המדרגות צפוף.

 

כדאי לזכור כי מנוף אומנם נועד להוצאה של פריטים ששוקלים הרבה כמו פסנתר, שולחנות או מוצרי חשמל אך רבים נעזרים בו בשביל לחסוך זמן ולסיים את תהליך ההעברה כמה שיותר מהר גם כאשר מדובר בדירות קטנות מאחר והמנוף נחשב לבטוח יותר והוא מאפשר לשמור על הציוד שלנו בעת השינוע.

מה עוד כדאי לדעת על הובלות מנוף במרכז?

בשביל לאפשר הובלה עם מנוף במסגרת הובלת דירה במרכז, חשוב לדאוג לכך שתהיה גישה למנוף במקום נוח ונגיש. כלומר פרט למקום שנדרש להשאיר עבור המשאית של חברת ההובלות, תצטרכו גם לדאוג שהמנוף יוכל להגיע קרוב ככל הניתן אל המרפסת שלכם ולחנות מתחתיה.

 

מומלץ לבצע הכנה של כל הפריטים אשר ברצונכם להעביר באמצעות המנוף ובמידה והדבר אפשרי, לעטוף ולארוז את כל הריהוט, מכשירי החשמל והציוד מבעוד מועד. חשוב להבין אם חברת ההובלה מציעה שירותי הובלות מנוף במרכז מאחר ולא כל החברות מציעות שירות זה.

שאלות נפוצות על הובלות עם מנוף במרכז

אתם שואלים וטופ הובלות עונים לכם בחזרה. הנה השאלות הנפוצות ששאלתם לגבי הובלה עם מנוף במרכז:

אילו יתרונות יש לשימוש במנוף בשביל ההובלה?

הובלה עם מנוף במרכז יכולה לחסוך הרבה זמן מזמן ההובלה הסופי כי לא יהיה צורך לכל הסיבובים של הורדת הציוד במדרגות.


מתי חובה להשתמש במנוף?

שימוש במנוף הוא חובה במקרים שבהם הציוד שלכם לא נכנס במרגות או במעלית כמו גם סיבות אחרות שתיארנו במאמר.