השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות עם מנוף בחדרה

לקראת מעבר דירה וגרים בחדרה? כאן תוכלו לקרוא על היתרונות בשימוש במנוף בעת הובלת דירה, כמה עולה הליך הובלות עם מנוף בחדרה, כמה זמן זה עשוי לקחת ואיך בהליך פשוט תוכלו להשוות בין חברות הובלה באיזורכם ולחסוך בכסף - קראו וגלו.

באילו מקרים נבצע הובלות עם מנוף בחדרה?

הובלות עם מנוף בחדרה נדרשת במקרים שונים, המקשים על הובלת חפצים מהדירה לרכב ההובלה וגם במקרים אחרים, נציין על כך מתחת:

  • גישה מוגבלת - במקרים בהם לא ניתן להוביל ריהוט מדירה אל רכב ההובלה מפני שמדובר בריהוט גדול (כמו בהובלת ספה ), לדוגמה כאשר אין מעלית או שגודל המעלית אינו מספק וחדר המדרגות צר מדי להובלת הריהוט.
     
  • חשיבות הרהיט - קיימים מקרים בהם אנו מחזיקים בריהוט יקר ערך, שהליך הובלתו בצורה ידנית יכול לפגוע בו כמו במקרים בהם אנו מעוניינים להוביל פסנתר ובמקרים כאלו נעדיף להסתייע ברכב מנוף שיוביל את הרהיט.
     
  • לחסוך בזמן - קיימים מקרים בהם האדם שעובר דירה מעוניין לקצר משמעותית את הליך המעבר כדי שיוכל לחזור לשיגרת חייב כמה שיותר מהר. בעזרת מנוף ניתן לשנע ריהוט בצורה חלקה ומהירה יותר, מבלי לפרק אותם לצורך התאמה לחדר מדרגות או שינוע במעלית.
     

הובלה עם מנוף בחדרה

מחירי הובלות עם מנוף בחדרה

מחירי הובלות עם מנוף בחדרה נעים בין 300 - 800 ש"ח בעבור השכרה שעתית של מנוף בגודל קטן עד בינוני, שביכולתם להגיע עד קומה 10, בעבור השכרה שעתית של מנוף גדול, המגיע עד לקומות גבוהות יותר - המחיר נע בין 1,000 - 1,500 ש"ח.

מחירי הובלות עם מנוף בחדרה (לפי גודל המנוף)

הובלה ע"י מנוף קטן בחדרה

המחיר עבור שעה של מנוף קטן להובלת רהיטים


300 - 500 ש"ח
הובלה עם מנוף בינוני בחדרה

המחיר להשכרה שעתית של מנוף בינוני, המגיע עד קומה עשירית בבניין.


400 - 800 ש"ח
הובלה עם מנוף גדול בחדרה

מחיר שעתי להשכרת מנוף גדול בחדרה.


1,000 - 1,500 ש"ח

הדפס מחירון

השוו בין חברות הובלה בחדרה וחיסכו!

הגעתם להחלטה שהובלות עם מנוף בחדרה עשוייה להקל על הליך מעבר הדירה שלכם? זה הזמן לאתר את חברת ההובלות שגם מעניקה שירותי מנוף באיזורכם, חשוב שתדעו כי לא כל חברה המספקת שירותי הובלה בחדרה בהכרח מצויידת במנוף או מחזיקה במיומנות של הובלת רהיטים ע"י מנוף כך שע"מ שתוכלו לחסוך זמן ולנצלו להליכי האריזה - דעו כי דרך השארת פרטים בפורטל טופ הובלות תוכלו לקבל עד 3 חברות הובלות עם מנוף בחדרה, שביניהם תוכלו לבצע השוואת מחיר ולחסוך בכסף ובזמן.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

איך לבחור חברת הובלות עם מנוף בחדרה?

לאחר שתקבלו מפורטל טופ הובלות 3 חברות שמבצעות הובלות עם מנוף בחדרה, כדאי שתבדקו אם חברות אלו מעניקות ביטוח לריהוט שברצונכם להוביל עם מנוף וזאת ע"מ שבמידה והריהוט נפגע בעת ההובלה - תוכלו לקבל על כך פיצוי.

פרט נוסף שחשוב שתבדקו לפני שתחליטו לסגור עם חברת ההובלות הוא ביקורות - לאחר שתקבלו מאיתנו שמות של מובילים בחדרה, בדקו אודותם באינטרנט ונסו לאתר חוות דעת של לקוחות קודמים שהסתייעו בהם, דבר שיסייע לכם להגיע לבחירה מושכלת. שיהיה מעבר קל :)

כמה זמן לוקחת הובלות עם מנוף בחדרה?

זמני הליך משוערים להובלת מנוף בחדרה נעים בין שעה בעבור הובלה של ריהוט מדירה בנפח של חדר, בעוד שבעבור הובלת ריהוט של דירה בת 5 חדרים - זמני ההליך עשויים להתארך לשלוש שעות.
 

זמן ממוצע להובלות עם מנוף בחדרה:
 105 דקות
150 דקות משך זמן 60 דקות