השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות עם מנוף באשדוד

מחפשים הובלות עם מנוף באשדוד? כאן תוכלו לקרוא כמה זה עשוי לעלות לכם, איך ניתן להיערך מראש להובלות מנוף באשדוד? ואיך תוכלו בהליך קצר וחינמי להשוות בין בעלי מקצוע ולחסוך בכסף!

הובלות עם מנוף באשדוד - מתי נצטרך?

ישנם כמה פרמטרים שבעקבותם יש צורך בהובלה עם מנוף באשדוד. נפרט על כך מתחת:

 • נגישות מוגבלת - במקרים בהם לא ניתן להעביר חפצים בדלת הדירה או באמצעות המדרגות ו/או המעלית. לדוגמה כדי להוביל ספה שלא ניתנת לפירוק - יהיה צורך בהובלות עם מנוף.
   
 • זמן - הובלות מנוף באשדוד לרוב חוסכות בזמני פירוק והרכבה של ריהוט שלא נכנס למעלית או בחדר המדרגות באופן שלם ולכן שימוש במנוף עשוי להביא להתייעלות גדולה מבחינת זמני הובלה ע"מ לאפשר ללקוח לחזור מהר ככל הניתן לשיגרת חייו.
   
 • חשיבות הרהיט - ישנם מקרים בהם קיימים רהיטים גדולים ויקריי ערך שאין אנו סומכים על הובלתם במדרגות או במעלית מחשש שייפגעו ולכן אופציה של מנוף להובלת רהיטים עשוייה לבצע הובלה של הריהוט ביתר קלות ללא צורך בפירוק מאסיבי העשוי לגרום לפגיעה ברהיט.

 

הובלה עם מנוף באשדוד

כמה עולה לי לבצע הובלת מנוף באשדוד?

המחיר עבור הובלות עם מנוף באשדוד הוא לפי שעה ולפי גודל המנוף. מחיר הובלה עם מנוף באשדוד עבור דירה עד הקומה השישית עשוי לנוע בין 300 עד 500 ש"ח לשעת השכרה. שימוש במנוף בינוני המגיע עד קומה עשירית יעלה לכם בין 400 ל - 800 ש"ח לשעת עבודה וכן הלאה. ניתן לקרוא מתחת על סדריי מחיר נוספים מהצעות מחיר אמיתיות שקיבצנו עבורכם:

 

מחירי הובלות עם מנוף באשדוד

הובלה עם מנוף קטן באשדוד

המחיר הינו לשעה למנוף הרמה קטן.


300 - 500 ש"ח
מחיר שימוש במנוף הרמה בינוני באשדוד

המחיר הינו לשעה עבור מנוף המגיע עד קומה 10.


400 - 800 ש"ח
הובלה עם מנוף גדול באשדוד

שימוש שעתי למנוף המגיע עד קומה 15.


1,000 - 1,500 ש"ח
הובלת פסנתר באשדוד

הובלת פסנתר באמצעות מנוף הרמה קטן.


500 - 800 ש"ח

הדפס מחירון

השוו בין חברות הובלות עם מנוף באשדוד

הובלה עם מנוף באשדוד והסביבה עשויה להיות מורכבת כמו שכבר נוכחתם לקרוא, בפורטל טופ הובלות תוכלו להשאיר פרטים בחינם וללא כל התחייבות ולקבל עד 3 חברות הובלה עם מנוף באשדוד וכך תוכלו להשוות ביניהם ולבחור בהצעה המומלצת והמשתלמת ביותר עבורכם.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

איך להיערך להובלה עם מנוף באשדוד?

הובלה עם מנוף באשדוד היא דבר מורכב וגדול שיש להיערך אליו בהתאם מבעוד מועד על מנת להימנע מאי נעימויות כאלו ואחרות. ריכזנו לכם באופן מסודר כיצד ניתן להיערך להובלת מנוף באופן היעיל ביותר:

 • רוקנו את הרהיטים שלכם: על מנת לסייע למנוף להעביר את חפציכם בשלום ובמינימום נזק - יש לדאוג לרוקן את תכולת החפצים שלכם - רוקנו ספריות מספרים, רוקנו ארונות מבגדים וחפצים נוספים.
   
 • שמרו מקום למנוף: שמרו לפחות שני מקומות חנייה עבור המנוף על מנת להימנע ממורכבויות שונות ומביזבוז זמן מיותר - זיכרו כי המחיר הובלות עם מנוף באשדוד נקבע לפי שעה כך שכל עיכוב עשוי להוביל לחיובים נוספים.
   
 • ידעו את השכנים: הובלה עם מנוף עשויה להיות רועשת ומורכבת גם עבורכם אך גם עבור דיירי הבניין ממנו מתבצעת ההובלה לכן מומלץ שתיידעו את השכנים על כך ע"מ שיוכלו להיערך לאירוע זה בהתאם.