השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלה עם מנוף בתל אביב

שירותי הובלה עם מנוף בתל אביב - כמה זה עולה, מה חשוב לדעת לפני שמזמינים שירות ומדוע מדובר באחד מהשירותים המבוקשים בתחום? הנה כל המידע בנושא.

מתי נזדקק להובלה עם מנוף בתל אביב?

כמדי יום מתבצעות ברחבי העיר תל אביב הובלות של דירות, רהיטים, מוצרי חשמל, משרדים ועוד. כל תהליך הובלה, יכול להתקצר משמעותית כאשר משלבים בתהליך מנוף הרמה. מנוף זה עוזר להוציא את הרהיטים מנקודת המוצא ומאפשר גם להכניסם בקלות ובמהירות ביעד החדש. הובלה עם מנוף בתל אביב אומנם עשויה לעלות מעט יותר אך היא מזרזת את התהליך כולו ועוזרת לשמור על הציוד.

 

הובלות עם מנוף

עלות הובלת דירה עם מנוף בתל אביב

בשביל לחשב את עלות ההובלה, נדרש להתחשב במגוון פרמטרים שונים כמו גובה הדירה, כמות וסוג התכולה והפריטים שמעבירים ועוד. בעבור הובלת דירה עם מנוף בתל אביב, תשלמו בין 400 ל-500 ש"ח בעבור שעת עבודה של המנוף.

מחיר ממוצע לשעת עבודה של מנוף בת"א

מחיר ממוצע לשעת עבודה של מנוף בת"א: 450 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

מתי נזדקק להובלה מסוג זה?

להובלת מנוף נזדקק בעיקר כאשר נרצה לייעל ולזרז את ההובלה. בנוסף, כאשר מדובר על בניינים ישנים אשר בהם אין מעלית והדירה שממנה מתבצעת ההובלה, ממוקמת בקומה גבוהה מאוד, נשתמש במנוף במקום להוריד את כל הפריטים לאורך המדרגות. המנוף לא רק עוזר מבחינת ייעול התהליך אלא הוא גם עוזר לשמור על הציוד.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

הובלות עם מנוף בתל אביב לכל ציוד

גם אם אתם לא מעבירים תכולה של דירה אלא מבצעים הובלה קטנה וברצונכם להוריד מספר פריטים כבדים, תוכלו להזמין את השירות של מנוף הרמה. שימו לב, לא כל החברות מספקות שירותי הובלה במנוף ולכן וודאו זאת מראש וציינו את גובה הקומה שלכם. ניתן להוריד באמצעות המנוף מוצרי חשמל אך גם ריהוט (למשל הובלת פסנתר) או מספר ארגזים כבדים עם פריטים שונים מהדירה.

 

הובלות מנוף בתל אביב

האם הובלה מסוג זה מצריכה היערכות?

הובלה עם מנוף, מחייבת גישה נוחה למנוף. כלומר כאשר במידה ויש מכוניות שחונות בשטח שבו עתיד לעמוד המנוף על מנת להגיע בצורה נוחה אל מרפסת הבית שלכם, כדאי לבדוק האם קיימת האפשרות להזיז אותן משם ביום ההובלה. בדקו זאת עם השכנים או חשבו על מקום חלופי בו המנוף יכול להתמקם.

 

ניתן גם לצלם לנציגי חברת ההובלה את השטח על מנת שיקבלו תמונה מקדימה של האזור. בנוסף, אם יש עצים גבוהים או עמודי חשמל שחוסמים את הגישה, לא בטוח שההובלה תתאפשר ולעיתים נציגי החברה יבקשו להגיע פיזית על מנת לראות את הבניין שלכם ואת השטח החיצוני שלו.

קבלו הצעות מחיר להובלות מנוף בתל אביב

דרך פורטל טופ הובלות, תוכלו לבדוק בקלות את המחיר שמציעות חברות הובלה בתל אביב בעבור שירות זה. כדאי לבחון מספר הצעות לפני שמחליטים על חברת ההובלה שאיתה תעבדו. לעיתים, מדובר בשירות של ספק חיצוני אשר חברת ההובלות שוכרת בעת ההובלה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה