השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלה עם מנוף בפתח תקווה

גלו כמה עולה הובלה עם מנוף בפתח תקווה, מתי היא נדרשת וכיצד מתבצע התשלום על הובלה מסוג זה. לאחר מכן, תוכלו להשוות בין חברות המספקות את השירות ולחסוך בעלויות.

תמחור הובלה עם מנוף בפתח תקווה

כיצד נהוג לתמחר הובלה עם מנוף? חלק מחברות ההובלה בפתח תקווה יתמחרו עבודה שכזו לפי מספר השעות שבהן נעשה שימוש במנוף, בעוד חברות אחרות יקחו בחשבון משתנים אחרים כמו גובה הקומה שממנה מוציאים את הציוד וגובה הקומה שאליה עתידים להכניס אותו, כלומר ביעד החדש.

 

בשיטת התמחור לפי גובה הקומות, ככל השקומה גבוהה יותר, כך מחיר ההובלה מתייקר, בעיקר בשל העובדה שבקומות גבוהות נדרש להשתמש במנוף חזק, יציב ומאסיבי הרבה יותר, אשר מחיר השכרתו והפעלתו, גבוה יותר.

 

הובלות עם מנוף בפתח תקווה

מה כלול בהצעת מחיר להובלת מנוף?

הסעיפים אשר יופיעו בהצעת המחיר, יתייחסו בדרך כלל לשעות העבודה, סוג וגודל הדירה, הקומה בה נמצאת הדירה והקומה שאליה מכניסים את הציוד (היעד החדש) ותוספות מיוחדות כמו שירותי פירוק והרכבת רהיטים. חשוב לבקש מסמך כתוב ולא להסתמך רק על הנאמר בעל פה בשיחת הטלפון.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

מתי נזדקק להובלות עם מנוף בפתח תקווה?

הוצאת מוצרי חשמל כבדים: מוציאים מדיח כלים מהבית? מובילים מייבש כביסה? או מקרר? פריטים אלו שוקלים לא מעט ובמקום להוריד אותם באמצעות סחיבה על הגב של המוביל, ניתן לייעל את התהליך באמצעות המנוף.

 

הובלה של ריהוט מכל סוג: רהיטים שוקלים הרבה ולעיתים גם לא תמיד נרצה לפרק אותם לגורמים מחשש לפגיעה ברהיט ובחיבורים שלו. על כן, ניתן לבצע הובלה של ריהוט עדינים או כבדים (מישהו אמר הובלת פסנתר :] ? )

 

שימוש במנוף במסגרת הובלת דירה: אין ספק כי השירות של הובלת דירה עם מנוף בפתח תקווה תופס תאוצה בשנים האחרונות מאחר והמנוף הופך את כל התהליך המסורבל והמתיש של הובלת דירה לתהליך פשוט שגם שומר על כל הציוד שלנו בצורה מיטבית.

 

הובלות עם מנוף בפתח תקווה

היתרון הגדול של הובלות מנוף בפתח תקווה

יש לא מעט יתרונות להובלה עם מנוף כמו השמירה על החפצים או החיסכון בזמן (לעיתים ניתן לחסוך גם מחצית מהזמן של תהליך הובלה סטנדרטי) אך יש יתרון בולט בהובלת מנוף והוא - חיסכון בעלויות.

 

כן כן, שמעתם נכון. באופן מפתיע, לעיתים ניתן להוזיל בשיטה זו את מחיר ההובלה וזאת מכיוון שכאשר אנחנו משתמשים במנוף, ניתן לצמצם את מספר המובילים שמגיעים ולכן המחיר עשוי להישאר אותו הדבר ואף להיות נמוך יותר מאשר בתהליך רגיל.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה