השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלה עם מנוף בפתח תקווה

גלו כמה עולה הובלה עם מנוף בפתח תקווה, מתי היא נדרשת וכיצד מתבצע התשלום על הובלה מסוג זה. לאחר מכן, תוכלו להשוות בין חברות המספקות את השירות ולחסוך בעלויות.

השוואת מחירים להובלות עם מנוף בפתח תקווה

תמחור הובלה עם מנוף  ישתנה בהתאם ל- 3 גורמים שיקבעו את המחיר הסופי. הובלה עם מנוף נעשית באמצעות מנוף הרמה, ומנוף הרמה ישתנה בהתאם לקומה אליו הוא יצטרך להגיע. בנוסף מחיר מנוף הרמה בפתח תקווה יהיה לפי שעה כמו שנפרט בפסקה הבאה.

 

הגורם השלישי שקובע את מחיר הובלה עם מנוף בפתח תקווה יהיה חברת ההובלות שתסגרו איתה. בגלל שלא כל חברת הובלות תיקח לכם את אותו המחיר עבור אותה ההובלה מומלץ לערוך השוואת מחירים. השאירו פרטים ותקבלו עד 3 הצעות מחיר על הובלת מנוף בפתח תקווה.

 

מנוף הרמה בפתח תקווה

מחיר הובלה עם מנוף בפתח תקווה

כאמור, מחיר הובלה עם מנוף בפתח תקווה תשתנה בהתאם לגובה הקומה שתצטרכו והתמחור יהיה לפי שעת השכרה של מנוף ההרמה. המחיר יהיה בין 300 - 500 ש"ח לשעת השכרה של מנוף הרמה בפתח תקווה עד לקומה 6.

 

מחיר ממוצע לשעת השכרה של מנוף הרמה בפתח תקווה עד קומה 6

מחיר ממוצע לשעת השכרה של מנוף הרמה בפתח תקווה עד קומה 6: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

מה כלול בהצעת מחיר להובלת מנוף?

הסעיפים אשר יופיעו בהצעת המחיר של הובלה עם מנוף בפתח תקווה, יתייחסו בדרך כלל לשעות העבודה, סוג וגודל הדירה, הקומה בה נמצאת הדירה והקומה שאליה מכניסים את הציוד (היעד החדש) ותוספות מיוחדות כמו שירותי פירוק והרכבת רהיטים. חשוב לבקש מסמך כתוב ולא להסתמך רק על הנאמר בעל פה בשיחת הטלפון.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

מתי נזדקק להובלות עם מנוף בפתח תקווה?

הוצאת מוצרי חשמל כבדים: מוציאים מדיח כלים מהבית? מובילים מייבש כביסה? או מקרר? פריטים אלו שוקלים לא מעט ובמקום להוריד אותם באמצעות סחיבה על הגב של המוביל, ניתן לייעל את התהליך באמצעות מנוף הרמה.

 

הובלה של ריהוט מכל סוג: רהיטים שוקלים הרבה ולעיתים גם לא תמיד נרצה לפרק אותם לגורמים מחשש לפגיעה ברהיט ובחיבורים שלו. לכן לפעמים נשתמש במנוף הרמה בפתח תקווה להובלה של ריהוט עדינים או כבדים כמו למשל הובלת פסנתר.

 

שימוש במנוף במסגרת הובלת דירה: אין ספק כי השירות של הובלת דירה עם מנוף בפתח תקווה תופס תאוצה בשנים האחרונות מאחר והמנוף הופך את כל התהליך המסורבל והמתיש של הובלת דירה לתהליך פשוט שגם שומר על כל הציוד שלנו בצורה מיטבית.

 

הובלות עם מנוף בפתח תקווה

היתרון הגדול של הובלות מנוף בפתח תקווה

יש לא מעט יתרונות להובלה עם מנוף בפתח תקווה כמו השמירה על החפצים או החיסכון בזמן (לעיתים ניתן לחסוך גם מחצית מהזמן של תהליך הובלה סטנדרטי) אך יש יתרון בולט בהובלת מנוף והוא - חיסכון בעלויות.

 

כן כן, שמעתם נכון. באופן מפתיע, לעיתים ניתן להוזיל בשיטה זו את מחיר ההובלה וזאת מכיוון שכאשר אנחנו משתמשים במנוף הרמה, ניתן לצמצם את מספר המובילים שמגיעים ולכן המחיר עשוי להישאר אותו הדבר ואף להיות נמוך יותר מאשר בתהליך רגיל.