השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת שיש

רכשתם שיש חדש? רוצים להעביר שיש קיים ממקום למקום? טופ הובלות ישמחו לספק לכם מספר הצעות מחיר בעבור הובלת משטחי שיש מנקודה א' אל נקודה ב', אם מנוף או בלי (תלוי בשטח).

להשוות מחירים ולחסוך: המהות של 'טופ הובלות'

פורטל טופ הובלות מאפשר לגולשיו לבצע השוואה בין חברות שונות בתחום ההובלה. זאת על מנת שכל גולש יוכל לקבל כמה הצעות מחיר שונות ובכך למעשה להבין מהם מחירי השוק וכמה העבודה צריכה לעלות לו. היתרון הגדול הוא האפשרות לבצע השוואת מחירים במהירות, מבלי לחפש חברות נוספות מאזורכם ואשר מבצעות הובלות מורכבות כאלו כמו למשל, הובלת שיש - שלא כל חברת הובלות עושה. חשוב לציין כי 'טופ הובלות' הנו פורטל המגשר בין נותני השירות והגולשים ואינו גובה עמלה מכם. כמובן שאין התחייבות כלשהי, נסו את השירות - הוא לגמריי בחינם.

הובלת שיש למטבחים, מדרגות ומשטחים

שיש יכול להגיע בצורות שונות, משטח למטבח, מדרגות כניסה ועוד - המכנה המשותף לכולם שהוא יחסית עדין ויכול להיזנק בקלות ושוקל הרבה. הנה דוגמאות של הובלות שיש שונות:

  • הובלת משטח שיש למטבח: פירקתם את המטבח הישן? רוכשים שיש יד שניה? אם לא הזמנתם הובלת מטבח (הכוללת שיש) - השירות הזה בדיוק בשבילכם.
  • הובלת מדרגות: מדרגות עשויות שיש כבדות מאוד ולעיתים שירות ההובלה מהמקום בו רכשתם אותו יקר, לכן שווה לבדוק בשוק החופשי מהם המחירים.
  • ריצוף שיש: רוכשים מפירוק? מפרקים ורוצים למכור? נשארו שאריות לחבר ורוצים להוביל? בדיוק בשביל זה ניתן השירות אצלנו.

איך מובילים שיש בבטחה?

זה לא סוד שיש לו משקל כבד ובמקביל הוא יכול להיסדק, להישבר ואף לההרס קלות מכל מכה. לכן יש להובילו בבטחה כאשר הוא מצופה בניילון ואף קרטון. כאשר הוא מובל בחתיכה גדולה רצוי שיהיו מעל ל-2 סבלים המשנעים אותו על מנת שלא יווצר מצב של "בטן" בשיש. כמו כן - במקומות קשים כמו דירות גבוהות (אם הוא לא נכנס במעלית). מנוף הרמה או סולם הוא ללא ספק פתרון אידאלי.

הובלת שיש

כמה צריך לעלות שירות הובלה כזה?

פלטות שיש של מטבחים הן לא קטנות והובלה שלהן תנוע בין 600 - 800 ש"ח, כמובן שקיימים משתנים רבים כמו למשל, אם נעשה שימוש במנוף, מדרגות, גובה הדירה ועוד. מדרגות שיש יכולות להסתכם במחיר של 500 - 700 ש"ח, לכמה מדרגות. שוב גם המרחק כאן הוא פונקצייה והמשקל. ריצוף? ינוע בין 400 - 600 ש"ח לכל "משטח" ריצוף.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה