השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות מטבחים

רוצים לדעת כמה עולה להוביל מטבח? מחפש שירות הכולל פירוק והרכבה? עם "טופ הובלות", הכל אפשרי! הזמן כעת הובלת מטבחים במחירים מעולים!

מחיר פירוק והרכבת מטבח עם הובלה

מחיר הובלת מטבח יהיה בין 1,500 - 2,500 ש"ח. המחיר כולל פירוק והרכבה של המטבח.

 

ממוצע מחיר פירוק והרכבת מטבח כולל הובלה

ממוצע מחיר פירוק והרכבת מטבח כולל הובלה: 2000 ₪

טווח מחיר גבוה 2500 ₪

טווח מחיר נמוך 1500 ₪

מה משפיע על מחיר הובלת מטבחים?

ישנם כמה דברים שמשפיעים על מחיר הובלת, פירוק והרכבת מטבח. הנה הם לפניכם:

 1. פירוק והרכבה: פירוק והרכבת מטבחים היא לא עבודה פשוטה והיא מייקרת את המחיר באופן משמעותי. בהמשך נרחיב מה כולל פירוק מטבח ולמה זו עבודה כה מורכבת.
   
 2. מטבח מוכן: במידה ואתם רוצים להוביל מטבח מוכן, לדוגמה הובלה מאיקאה או מהום סנטר כמובן לא יהיה צורך בפירוק של המטבח שלהם.
   
 3. מרחק ההובלה: כמובן כמו כל הובלה המרחק שהמובילים יסעו הוא גם חלק במחיר הסופי. מעבר בין חולון לפתח תקווה לא יעלה כמו מעבר בין באר שבע לחיפה.
   
 4. שירותים נוספים: במידה ואתם צריכים שירותים נוספים כמו הובלה עם מנוף או אריזה של כלי המטבח המחיר יכול לעלות מאות שקלים יותר.
   
 5. חברת ההובלות: לא כל חברת הובלות תיקח לכם את אותו המחיר עבור הובלת מטבח, גם אם מדובר באותו המטבח בדיוק.

 

הובלת מטבח

השוואת מחירים בין הובלת מטבחים

כמו שהבנתם עלות העברת מטבח היא לא קבועה והיא יכולה להשתנות בהתאם להרבה גורמים שונים. אנחנו רוצים להתמקד שוב בסעיף האחרון של הפסקה הקודמת בו אמרנו שהמחיר יכול להשתנות בהתאם לחברת ההובלות. העובדה הזו היא חשובה בשביל לראות איך אפשר להוזיל במחיר הובלת המטבח.

 

בגלל זה כשאתם יוצרים איתנו קשר אתם יכולים מקבלים מאיתנו פרטים של 3 חברות הובלה בעיר שלכם. ככה תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר מהן ולשכור את שירותיה של חברת ההובלות שנותנת את המחיר הטוב ביותר מבלי להתפשר על איכות השירות בכלל.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

פירוק המטבח יתבצע בצורה הזו

 1. פינוי של כלי המטבח: ראשית צריך לפנות את כל הסירים, מחבתות, צלחות, כלי הגשה וכל הפריטים שיש לכם במטבח.
   
 2. פירוק המשטח מעל הארונות: במידה ויש לכם משטח מעל הארונות שאתם צריכים להוביל, לדוגמה הובלת שיש, צריך קודם כל להפריד אותו מהארונות ולשים אותו על משטח בשביל להזיז אותו.
   
 3. פירוק ארונות: לאחר מכן צריך לפרק את כל ארונות המטבח התלויים מהקירות ואת הארונות שהיו מתחת למשטח העבודה.
   
 4. פינוי פסולת: במידה ויש לכם פסולת שנותרה מהעבודה צריך לפנות אותה. אם מדובר בכמות רצינית תצטרכו להזמין מנוף לצורך פינוי הפסולת.

 

פירוק מטבח

מה חשוב לוודא בנוגע להובלת מטבחים?

רגע לפני שאתם סוגרים עם חברה או מוביל, חשוב לשאול האם קיים הידע בהרכבה של רהיטים מכל סוג ובפרט של מטבחים, לדוגמה כשאתם צריכים הובלת כיריים. כאשר נרצה הרכבה של מטבח באופן מלא אנו צריכים בעלי מקצוע היודעים לעבוד עם עץ, חשמל ואינסטלציה ולא כל מוביל יודע לעשות זאת. תוכלו לסכם עם חברה רק על שירותי הובלה ואריזה, זה בסדר גמור ולפעמים עדיף על פני העסקה הכוללת בפרט כאשר מדובר על הרכבה מסובכת שאינה פשוטה כמו כל רהיט.

 

בנוסף אם המטבח לא מגיע מפורק באופן מלא (וזה מה שקורה במרבית הפעמים) צריך לבדוק האם החברה יכולה לספק מנוף חיצוני וכמובן בתעריף סביר, בנוסף אנו ממליצים לכם כמו בכל הובלה לבדוק האם לחברה יש ביטוח והוא אכן מכסה את הנזקים אשר עלולים להיגרם בעת שינוע, פירוק והרכבה.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

מדוע לבחור ב"טופ הובלות"?

אחד הדברים החשובים ביותר כשלוקחים עבודה גדולה כמו הובלת מטבחים הוא להשוות בין מספר חברות שונות. כשאתם משווים בין מספר חברות הובלה שונות חשוב שתדעו לשאול את השאלות הנכונות, ובגלל זה חשוב לנו ב'טופ הובלות' לוודא שאתם יודעים מה לבדוק. כמובן חשוב לבדוק את המחיר, אבל כמו שכתבנו למעלה צריך לוודא שאתם לוקחים חברת הובלות מקצועית שתדע לעבוד עם חשמל, אינסטלציה ואולי גם תוכל לספק שירותי הובלה עם מנוף.

 

מעבר לזה שאנחנו דואגים שאתם תדעו את מה שתצטרכו כדי לוודא שהובלת המטבח שלכם תיעשה בצורה הטובה ביותר, אנחנו דואגים לשלוח לכם פרטים של 3 חברות הובלה שונות כדי שתוכלו להשוות בין מספר חברות ולראות איזה חברה לדעתכם תיתן את השירות בצורה הטובה ביותר, כולל המחיר ההוגן ביותר.

כך מתבצעת הובלת שיש בצורה בטוחה

שיש הוא כמובן מאוד כבד, ונפילה שלו יכולה לסדוק או לשבור אותו. אז איך מתבצעת הובלת שיש? דבר ראשון צריך לעטוף אותו בניילון או בקרטון כדי לשמור עליו במקרה של פגיעה במהלך ההובלה. מעבר לכך לרוב יהיה צורך בשימוש במנוף הרמה בשביל להוביל אותו במקרים שבהם הוא לא נכנס במעלית.