השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

הובלות מטבחים

רוצה לדעת כמה עולה להוביל מטבח? מחפש שירות הכולל פירוק והרכבה? עם "טופ הובלות", הכל אפשרי! הזמן כעת הובלת מטבחים במחירים מעולים!

אז כמה עולה להוביל מטבח?

הובלה של מטבח משתנה על פי כמה פרמטרים, הראשונה כמובן האם מדובר על הובלה הכוללת פירוק והרכבה מבית ישן אל חדש או שמא מדובר על מטבח שנקנה בחנות כמו "איקאה" (לחצו למידע על הובלה מאיקאה) או "הום סנטר" ואתם זקוקים רק לשירות הובלה או כולל הרכבה, בנוסף האם יש צורך בשימוש במנוף? ובמידה וכן - תיהיה תוספת לפחות 400 ש"ח למחיר המקורי, בכל אופן אם נבחן את הנתונים ניתן לומר כי מחיר הובלת מטבח נע בין 600 - 1,200 ש"ח.

מטבח

מה חשוב לדעת?

רגע לפני שאתם סוגרים עם חברה או מוביל, חשוב לשאול האם קיים הידע בהרכבה של רהיטים מכל סוג ובפרט של מטבחים, כאשר נרצה הרכבה של מטבח באופן מלא אנו צריכים בעלי מקצוע היודעים לעבוד עם עץ, חשמל ואינסטלציה ולא כל מוביל יודע לעשות זאת, לסכם עם חברה רק על שירותי הובלה כולל אריזה זה בסדר גמור ולפעמים עדיף על פני העסקה הכוללת, בפרט כאשר מדובר על הרכבה מסובכת שאינה פשוטה כמו כל רהיט.

 

בנוסף אם המטבח לא מגיש מפורק באופן מלא (וזה מה שקורה במרבית הפעמים) צריך לבדוק האם החברה יכולה לספק מנוף חיצוני וכמובן בתעריף סביר, בנוסף אנו ממליצים לכם כמו בכל הובלה לבדוק האם לחברה יש ביטוח והוא אכן מכסה את הנזקים אשר עלולים להיגרם בעת שינוע, פירוק והרכבה.

השאירו פרטים וכבר חוזרים!
או בטלפון: 077-6049996

קבלו עד 3 הצעות מחיר והשוו מחירים. השירות ניתן בחינם! בשליחת הטופס הינך מאשר את תנאי השימוש באתר.

מדוע לבחור ב"טופ הובלות"?

רבים בוחרים להזמין שירותי הובלה דרך האתר שלנו מאחר ואנו מספקים פתרונות מכל הסוגים. פרט להובלת מטבח, ניתן גם להזמין הובלה קטנה יותר של פריטים בודדים ומוצרי חשמל שונים המצויים בתוך חלל המטבח וזה כולל הובלת כיריים, מקרר, תנור או מדיח.

 

אגב, ניתן גם להזמין הובלת שיש דרך האתר, במחירים משתלמים למדי. כמו שבוודאי הבנתם, אנו מאפשרים לכם לבצע השוואת מחירים ולקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות מחברות הובלה ומובילים הפועלים בעיר שלכם ובכך ניתן לחסוך בעלויות בצורה משמעותית.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה