השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות לעסקים

מחפש אחר הובלות לעסקים במחירים חסרי תקדים? מעולה, אתה במקום הנכון - טופ הובלות כאן על מנת להעניק לך מספר הצעות מחיר של חברות ומובילים אשר ישמחו להוביל את העסק שלכם.

 כיצד סוגרים עם חברת הובלות לעסקים?

ראשית צריך למצוא את החברה עימה ננהל את תהליך הסגירה ונראה מהי הדרך הטובה ביותר לבחירת חברה איכותית ומקצועית, על מנת לעבור את התהליך המורכב של העברת העסק שלכם בצורה הטובה והיעילה ביותר. ישנן מספר דרכים לחיפוש החברה המתאימה. ראשית, מאחר ומדובר בהעברה של עסק, חפשו אך ורק חברות המתמחות בהובלות מסוג זה, בדקו אם העסקים הסמוכים לכם יכולים להמליץ על חברה מהימנה ובמידה והדבר אינו מתאפשר.

ערכו חיפוש מקיף באינטרנט. פנו למספר חברות ובקשו הצעות מחיר, כמובן שדרך טופ הובלות תוכלו לקבל בפשטות שלוש הצעות מכמה מובילים וחברות הובלה שונים המספקים את השירות ונמצאים באזורכם.

הובלת עסקים

איזה פרמטר הוא החשוב ביותר?

בחרו אך ורק חברה בעלת ניסיון בתחום של הובלות לעסק. ודאו שלחברה יש ציוד מתאים להעברה של הציוד והתכולה של העסק, בעיקר אם ברשותכם ציוד כבד או ציוד גדול במיוחד. במידה ואתם זקוקים למקום אחסון זמני לציוד שלכם, בדקו אפשרות של אחסון. חשוב לדעת שהשוק רווי בחברות חובבניות רבות שיציעו לכם מחירים אטרקטיביים במיוחד. אל תתפתו ללכת על מחיר נמוך, ודאו שמדובר בחברה עם מוניטין, חברה בעלת צוות מובילים מקצועי ויעיל, שיבטיח העברה קלה ובטוחה.

כל מה שצריך לדעת על התחום וכמובן חתימת החוזה

בחלק זה נעסוק בחלק בו אנו סוגרים עם חברה על שירותי הובלות לעסקים וכל מה שצריך לדעת כדי לסגור חוזה הובלות תקין כמו שצריך, ליהנות מכל התנאים שמגיעים לכם ובו בזמן למצוא חברה איכותית אשר תספק לכם שירותי הובלות מהירים ומסודרים.

 

למרות שהשאיפה היא שתפנו אלינו עבור כל השירותים להם אתם זקוקים, בתור מוביל מומחה ובמקומכם הייתי פונה אל 3 חברות ומבקש הצעת מחיר. מחיר משלוש חברות יאפשר לכם לדעת מה טווח המחירים וגם לספר לחברה שעשתה לכם את זה על המחיר של המתחרים.

חישבותו של חוזה ההובלות והצעת המחיר

אני ממליץ בחום לבקש מחברה בה בחרתם חוזה מסודר אשר כולל את העובדה כי אתם זכאים לביטוח וכי הוא כלול במחיר. ביטוח  אמור לכלול כיסוי עד 100 אלף ש"ח כך שהוא מגן עליכם וגם על חברת ההובלות ואמור להיות אינטרס הדדי של שניכם. 

 

לא פחות חשוב: לכלול את שעת ההגעה המשוערת ותאריך ההגעה של החברה אליכם כך שלא יהיו שום אי הבנות. אם החברה כלשהיא מסרבת לספק לכם חוזה מבעוד מועד זה הזמן לעזוב אותה ולפנות אל אחרת (ולא חסרות במשק הישראלי). לסיכום חשוב שיהיה לכם חוזה או לפחות הצעת מחיר להובלה כאשר היא חתומה אז אל תוותרו על אחד ברוח החפיפניקיות הישראלית. נסו לכלול כמה שיותר מידע בחוזה והמון בהצלחה.

חלק ג' עוסק בנושא אריזה

בחלק זה נעסוק בנושא של אריזה לפני הובלת משרדים וניתן מספר טיפים לאריזה נכונה ויעילה. אריזת הציוד היא הבסיס לכל תהליך ההעברה ולכן אריזה שתעשה במחשבה תחילה, תוך תכנון והקפדה על הפרטים הקטנים, תאפשר לכם פריקה מהירה וקלה של הציוד המשרדי. שימוש בחומרי אריזה איכותיים יעשו את ההבדל בין אריזה מפרכת ומסובכת לבין אריזה קלילה ויעילה. חברות הובלות רציניות ומקצועיות יספקו לכם ציוד אריזה איכותי המותאם להובלות משרד.

משרדי עסקים

אריזה יעילה לקראת הובלת העסק

השתמשו בקרטונים איכותיים ועמידים, שישמרו על התכולה בכל מצב ואיטמו אותם באופן הרמטי באמצעות נייר דבק. השתמשו במדבקות צבעוניות לסימון הקרטונים וערכו אינדקס לרישום. תוכלו לחלק לקטגוריות כגון מחלקה, קומה, חדרים וכו', בהתאם למבנה המשרד. אם אינכם בטוחים כיצד לארוז בצורה בטוחה ומסודרת, אתם מוזמנים להתייעץ איתנו, או עם החברה בה בחרתם.

לגבי אופן האריזה. מרבית החברות הרציניות יעמידו לרשותכם שירות אריזה מהיר ויעיל באמצעות צוות מקצועי המיומן בכך. חשוב לזכור שככל שתקפידו יותר על סדר, ארגון ורישום מדוייק בעת תהליך האריזה, כך תהפוך ההעברה כולה לתהליך קליל ויעיל יותר, וכן פריקת הציוד במשרד החדש תהיה קלה בהרבה.

כמה טיפים לפני שאתם מובילים את העסק

  • הובלה מוצלחת לעסק תלוייה בבחירת חברה מקצועית, לכן יש לבחור את החברה בקפידה.
     
  • הקפידו לוודא שהחברה מתמחה בסוג שירות ההובלה הרלוונטי לכם, במקרה הזה לעסקים.
     
  • בדקו היטב את החוזה ביניכם לבין החברה, וקראו את האותיות הקטנות.
     
  • השקיעו מחשבה בארגון הציוד ובאריזה - חומרי אריזה איכותיים ישמרו על הציוד שלכם.

כמה תעלה הובלת חנות?

מחיר הובלת חנות ישתנה בהתאם למספר פרמטרים שיקבעו את מחירה הסופי. קודם כל גודל החנות שצריך להוביל ישפיע על המחיר, מעבר לכך אם יש צורך בהובלה בקירור המחיר יכול לעלות ב- 25% מהמחיר של ההובלה. נוכל להגיד שבממוצע הובלת חנות תעלה בין 1,000 - 1,800 ש"ח לחנות ללא צורך של הובלה בקירור כל אספקת הקרטונים על ידי המובילים.