השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת סחורה

בעלי עסק ומעוניינים להוביל את הסחורה למקום חדש? או אולי ללקוח? מתחת תוכלו לקרוא מתי עולה הצורך בהובלת סחורה עם רכב הובלה, כמה זה צפוי לעלות, דגשים חשובים למציאת מוביל מתאים לתפקיד וגם איך תוכלו במהירות ובחינם לאתר מובילים מומלצים באזורכם ולחסוך בכסף.

מתי יש צורך בהובלת סחורה?

הובלת סחורה הינה שונה מהובלה של דירה והיא מיועדת למי שמעוניין להוביל כמות תעשייתית של ציוד, מזון וחומרים שונים ממקום אחד לאחר לצורך שיווקו. מתחת נציג את המקרים הנפוצים:

 • הובלת סחורה ממפעל ייצור לסוחר - הובלה ממפעלים המייצרים את הסחורה עד לסוחר עצמו. למשל: הובלת מוצרי חלב, חומרי ניקוי, חומרי טיפוח וכד' לסופרים.
   
 • הובלת של סחורה מקונטיינר לסוחר - לעתים הסחורה מיוצרת מעבר לים ומגיעה אלינו בקונטיינרים גדולים עד לנמל. במקרה כזה הסוחר ייעזר בחברת הובלות לצורך קבלת הסחורה.
   
 • הובלת סחורה ממוכר ללקוח - לרוב מדובר על הובלה של כמות ציוד קטנה יחסית, כמו במקרים בהם מסתייעים במובילים להובלת מקרר חדש, טלוויזיה וכדומה מהחנות ללקוח.

 

הובלת סחורה בתוך קונטיינר

כמה עולה הובלת סחורה?

מחירי הובלת סחורה משתנים בהתאם לרכב ההובלה הדרוש. המחירים שנציין מתחת מתייחסים לעלות השכרת רכב ההובלה והנסיעה שלו אל יעד הפריקה, ללא עלות העמסה או פריקה של הסחורה.

מחירון הובלת סחורה

השכרת משאית קירור

המחיר הינו לשעת השכרה, למרחק של עד 100 ק"מ.


400 - 650 ש"ח
השכרת משאית קירור עד 5 טון

מחיר ליום ולמרחק של עד 100 ק"מ.


2,000 – 1,000 ש"ח
הובלת סחורה במשאית קירור עד 12 טון

המחיר הוא ליום, במרחק עד 100 ק"מ.


2,700 – 1,700 ש"ח
משאית קירור לתרופות

מחיר להובלת משטחי סחורה של ציוד רפואי למרכזים רפואיים ומרפאות פרטיות.


400 - 800 ש"ח
הובלת חומרי בניין

450 - 250 ש"ח
הובלת סחורה מהסוחר לבית הלקוח

250 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

השיגו שירותי הובלת סחורה מוצלחים דרך טופ הובלות 

מעוניינים להוביל סחורה ממקום אחד לשני בבטחה מבלי שייגרם לה נזק? זה ידוע שכל פגיעה לא מבוקרת בסחורה חדשה יכולה לגרום לפגיעה בעסק שלכם. פורטל טופ הובלות יודע כמה חשוב לכם לשמור על רכוש העסק שלכם ולכן דעו שדרכנו תוכלו להשיג בחינם עד 3 הצעות מחיר של מובילים המתמחים באופן אישי בתהליכי הובלת סחורה עם קירור או בלי קירור, הובלה של ציוד עם מנוף או עם רמפה ובהתאם לצורך האישי שלכם. השאירו פרטים בטופס המצורף וקבלו היום עד 3 הצעות מחיר רלוונטיות עבורכם מבלי לבזבז כסף או זמן יקר.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

כיצד לאתר מוביל להובלת סחורה?

הובלת סחורה יכולה להיות מורכבת היות והיא צריכה להגיע בשלמותה ליעדה החדש. ע"מ שתוכלו להיות בטוחים שהסחורה שלכם מובלת בצורה בטוחה מנקודה א' ועד לנקודה ת', יהיה עליכם להסתייע במוביל בעל נסיון להובלות כאלו. כיצד תוכלו למצוא אותו? הנה כמה היבטים שצוות פורטל טופ הובלות קיבץ עבורכם כדי שתוכלו למצוא בעל מקצוע מוסמך לסחורה שלכם:

 • נסיון - ודאו מול המוביל שאתם משוחחים עמו שהוא מחזיק כבר בנסיון קודם בכל הקשור להובלת סחורות. קרוב לודאי שאם הוא כבר צבר נסיון לפניכן, הסיכוי שייבצר כל נזק שהוא לסחורה שלכם בזמן ההובלה קטן משמעותית.
   
 • ביטוח הובלה - עליכם לוודא שהמוביל מחזיק בביטוח על ההובלה. בקשו זאת בכתב בחוזה ההובלה שאתם חותמים עליו ועיינו בכל סעיף וסעיף כדי לוודא שהסחורה שלכם מכוסה מכל כיוון. זכרו שכל פגיעה ולו הקטנה ביותר בסחורה שלכם, עשוייה לעלות לכם מעט. מטרת הביטוח היא לפצות אתכם בעלות הנזק בעת הצורך ועל כן, על תקלו ראש בנושא.
   
 • לוחות זמנים - נמליץ לקבוע תאריך ושעה מוגדרים מראש לצורך הובלת הסחורה שלכם. אם מדובר בסחורה שצריכה להגיע לעסק החדש שפתחתם, נמליץ על שעות הערב או הבוקר המאוחרות. במידה ומדובר על סחורה שאתם שולחים ממפעל ללקוח חיצוני, תוכלו לקבוע את מועד ההובלה בהתאם ללקוח. 
   
 • סוג רכב ההובלה - במקרים של הובלת סחורה, חשוב להתאים את רכב ההובלה אל סוג הסחורה. במידה ומדובר על סחורה שזקוקה לקירור או הקפאה, עליכם לברר מול המוביל אם אכן יש לו אפשרות לבצע הובלה עם קירור והקפאה. במידה ומדובר על הובלת חומרים רעילים, יהיה עליהם להיות מאוחסנים במכלים גדולים ואטומים לפני שהם עולים למשאית. קחו בחשבון כי עליכם חלה האחריות לאחסן את הסחורה במכלים ולא חברת ההובלה.
   
 • השוו מחירי הובלה - דרך פורטל טופ הובלות תוכלו להשוות בין חברות הובלה שונות באזורכם, ביניהן לברר מחירי הובלה עוד בשיחת הטלפון ולבחור בהצעת המחיר המשתלמת ביותר להובלת הסחורה שלכם. השאירו פרטים בקובץ המצורף וקבלו עוד היום ובחינם עד 3 מובילים מומלצים.