השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת מטענים

יש לך מטען כבד להוביל? אנחנו בטופ הובלות נדאג לך, הזמן עכשיו שירות של הובלת מטען חורג או סתם מטען רגיל וקבל הצעת מחיר משתלמת, אנו מבצעים הובלת מטענים בישראל במחירים חסרי תקדים, הזמן אותנו עכשיו.

הובלת מטען חורג ע"י חברת הובלות

הובלת מטען מחייבת ידע ואחריות מרבית. לא כל מוביל או חברה ערוכה ומסוגלת לשנע כל סוג של מטען. לפני הובלתו, במיוחד כאשר מדובר במטען גדול ומורכב, קל וחומר כאשר מדובר על משהו חריג, חשוב לברר ולוודא מבעוד מועד, כי החברה מועמדת לאספקת השירות מצוידת באמצעי להעבירו אל המקום המבוקש בזמן הנדרש. שינועו עשויה לחייב נקיטת אמצעי זהירות מיוחדים והקפדה יתרה עליהם. מאחר שאתם ודאי לא רוצים לקחת סיכון ולהמר על היקר לכם – אתם מוזמנים להיחשף בפני חברות הובלה שונות ולבחון את הצעותיהם, כדי לבחור מתוכן את החברה המסוגלת לספק לכם את השירות המיטבי.

הובלת מטענים בקלות

לא מהמרים. לא לוקחים סיכונים. מוודאים כי מזמינים שירות מחברת הובלות הטובה ביותר לביצוע העברת מטען. לשירותכם – אתר שמציע לכם את מיטב החברות העסוקות בתחום העברת סחורות.

 

הובלה זו מחייבת ידע, ציוד מתאים, נקיטת כל אמצעי הזהירות והבטיחות המתחייבים מביצוע המורכבת, אם איכות, מצוינות, יחסי אנוש טובים ומתן אחריות וביטוח על תכולת המטען ( קראו עוד על ביטוח הובלות ) הם שיקולים מרכזיים בבחירת חברה מועדפת – יש לנו עבורכם הצעות מצוינות.

שינוע מטענים במחירים חסרי תקדים

שינוע מטענים שונה מהובלה רגילה של תכולת בית או משרד. הוא מחייב ציוד מתאים ונעשה בכפוף לתקנות ולהגבלות מחמירות. הוא מחייב רישוי מיוחד. כאשר חברה מבצעת שינוע היא חייבת להימנע ממצב שבו ייטען על הכלי המוביל מטען חריג. על-פי תקנות התעבורה הברורות יש הגבלה לגובה המטען שנאמד על פי המשקל הכולל של הרכב. כאשר אתם מבקשים שירות של שינוע מטען כבד עליכם לברר מבעוד מועד האם חברת ההובלה מורשית ומסוגלת לשנע אותם ממקום למקום. מוגבל בהתאם להו שינוע מטענים ראות התקנות המצויינות לעיל לכך ש"...הרכב המוביל על חלקיו ואביזריו יתאימו לכך בבטיחות כאשר הוא אינו חורג. היינו, והוא אינו חורג מחוץ לרוחב הכולל של הרכב או שאינו חורג ביותר ממטר לפי הוראות היצרן. ובלבד שמטען החורג במטר יהווה יחידה אחת או שתיים שכל אחת מהן לפחות 6 מטרים באורכה. תקנות התעבורה מפרטות את גובה המטען המותר לפי משקלו הכולל המותר של הרכב. החברה מקפידה על ביצוע ההוראות ומעמידה לרשות הלקוח מגוון רחב של משאיות המותאמות לכך.

הובלת מטענים כבדים במיוחד

הובלת מטענים כבדים ממקום למקום היא הכרח המציאות. אחד האמצעים המקובלים והבטוחים היא העברתם במכולות. הימצאות מטען במכולה קשיחה ואטומה מקלה על העברתה באמצעים שונים ממקום למקום ואף מארץ לארץ. העברת מטענים במכולות יכולה להיעשות במטוס, באנייה, ברכבת ועל גב משאית גדולה מספיק. זוהי פעולה אשר מבטיחה את שימורם. היא מאפשרת הגנה מיטבית עליהם, הן מפני גרימת נזק שעלול להיגרם על ידי חשיפה למזג אוויר קיצוני והן, בהיותן נעולות היטב, מפני גניבה.
 

משאית לשינוע מטענים


זהירות- סכנה: כאשר מדובר בביצוע הובלת מטענים הכוללים חומרים מסוכנים – נדיפים ורעילים – יש הכרח לבצע את ההעברה במכליות ובמכלים מותאמים וייעודיים לסוג זה של סחורה. על החברה המציעה שירות העברת חומרים מסוכנים להיות מצוידת באישורים ובאמצעי ההעברה והשינוע המתאימים, המאובטחים והבטיחותיים ביותר, כמתחייב על פי תקני האיכות והבטיחות היותר מחמירים.

חברת הובלות המציעה שירות הובלת מטענים אמורה לתת ללקוחותיה התחייבות כתובה על אודות אחריותה, לרבות ביטוח המטען במקרה שייגרם לו נזק מכל שהוא במהלך ההובלה. הקפדה וזהירות מתחייבות מרגישותו ומעצם שינועו בכבישים. כאמור בפתח הדברים – וחשוב להדגיש זאת בסיומם - העברת מטענים היא כורח המציאות.

לכן, יש לעשות כל מה שנדרש על מנת לנקוט את אמצעי הזהירות המתחייבים מהעברתם, השונה מהעברת תכולה של משרד או של דירה. כשעוסקים בנושא העברת מטענים אין מקום לשום הימור ולשום סיכונים.