השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות משטחים

צריכים להוביל ציוד רב? הובלת משטחים צריכה להיעשות בצורה בטוחה וזהירה. המשיכו לקרוא כדי לראות מה המחיר של הובלות משטחים, איך אפשר להוריד אותו ואיך למצוא חברת הובלות מומלצת.

מחיר הובלות משטחים

מחיר הובלות משטחים לרוב ינוע בין 400 ל- 800 ש"ח עם ממוצע של 600 ש"ח להובלה של משטח אחד. המחיר כנראה יעלה במידה והובלת המשטחים תיעשה ממקומות רחוקים שבהם יש נסיעה, כמו לדוגמה הובלה מנמל אשדוד לעפולה.

 

מחיר ממוצע להובלת משטחים

מחיר ממוצע להובלת משטחים: 600 ₪

טווח מחיר גבוה 800 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

כך תורידו במחיר של הובלת משטחים

בשביל להוריד במחיר של הובלת משטחים חשוב להבין שהצעות המחיר שתקבלו הן לא המחיר היחיד ובהחלט יש גורמים שמשפיעים על המחיר של הובלת משטחים. לדוגמה אחד הדברים שמשפיעים על המחיר הוא חברת ההובלה שאיתה תסגרו את הובלת המשטחים.

 

תוכלו להתקשר או להשאיר פרטים למערכת פורטל 'טופ הובלות' כדי ולקבל עד 3 הצעות מחיר. כך תוכלו לערוך השוואת מחירים שתעזור לכם להוריד במחיר הסופי של הובלת המשטחים שתצטרכו.

 

# מעלה או מוריד את המחיר?
השוואת מחירים מוריד smiley
משטח גדול יותר מעלה sad
הובלה של מספר גדול של משטחים מוריד smiley
מרחק הובלה גדול מעלה sad

 

הובלת משטחים

הובלות משטחים בצפון ובכל רחבי הארץ

'טופ הובלות' עובדת עם הרבה חברות הובלה להובלת משטחים בצפון, בדרום ולמעשה בכל רחבי הארץ. בין אם הצורך שלכם הוא להוביל משטחים שהגיעו אליכם מנמל חיפה, אשדוד או אילת, משטחים שהגיעו אליכם מנתב"ג או מכל מקום אחר תוכלו למצוא את חברת ההובלה שתצטרכו.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

כך תמצאו חברת הובלות מומלצת להובלת משטחים

בשביל למצוא חברת הובלות מומלצת כדאי להסתכל על כמה דברים:

 • ביטוח: כשמסתכלים על הובלת משטחים מדובר בהובלה של ציוד יקר ערך. בדקו שאתם לוקחים חברת הובלות שיש להם ביטוח הובלות שמכסה נזק שיכול להיות לציוד היקר שלכם.
   
 • מחיר: הובלות משטחים הן הובלות גדולות, כך שחיסכון של 100 ש"ח למשטח יכול לחסוך לכם הרבה מאוד בהסתכלות הכוללת. במיוחד אם אתם מקבלים משטחים כל יום.
   
 • עבודות קודמות: חיפוש קצר באינטרנט וברשתות החברתיות יכול להראות לכם אם מדובר בחברת הובלות שמנוסה ומתמחה בהובלת משטחים.

דוגמאות לסוגי הובלות משטחים

 • הובלת משטחי מזון (סופר, מסעדות וכו').
 • הובלת חומרי בניין.
 • הובלת קרמיקה.
 • הובלת זכוכית.
 • משטחי סחורה לחנויות.

הובלת משטחים בטוחה עם 'טופ הובלות'

הובלת משטחים צריכה להיעשות תוך כדי הבנה שמדובר בציוד יקר ערך שאחראי הרבה פעמים על קיום העסק יום יום. בגלל זה כשמזמינים הובלת משטחים חשוב לוודא שמדובר בחברת הובלות שמבינה את הצורך והרגישות של הציוד. כשמזמינים הובלת משטחים דרך 'טופ הובלות' תדעו שהציוד שלכם יגיע אליכם בצורה טובה ובטוחה כדי שתוכלו להמשיך לדאוג לדברים האחרים שהעסק שלכם צריך.