השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות בשבת

עמוסים במהלך השבוע וצריכים שירות של הובלה בשבת? באמצעות טופ הובלות תמצאו הובלות קטנות והובלות דירה בשבת, רק שימו לב שתצטרכו להזמין את השירות לפני שבת.

הובלות בשבת - האם זה אפשרי?

בואו ניגש לעניין - הובלות בשבת הן אכן משהו שאפשרי וניתן להזמין דרך טופ הובלות, אך שימו לב שתצטרכו לקבוע את ההובלה לפני כניסת שבת. בכל מקרה לנסות לקבוע הובלה מהיום להיום זה לא תמיד משהו אפשרי, אז בשבת כשפחות חברות הובלה עובדות זה יהיה יותר קשה.

 

עם זאת כן יש חברות הובלה שעושות הובלות בשבת, לכן אם אתם צריכים הובלה דחופה והיה לכם שבוע עמוס זו בהחלט אפשרות טובה. חשוב לשים לב שהובלה בשבת תעלה לכם יותר מאשר הובלה במהלך השבוע, אז רק תהיו מוכנים לכך.

 

הובלות בשבת

מתי נרצה להזמין הובלה בשבת?

יש כמה מקרים בהם נרצה לעשות הובלה בשבת:

  • חוסר זמינות: חלקנו אנשים מאוד עסוקים במהלך השבוע. בין אם מדובר על מספר עבודות שאנחנו עובדים בהן, או פשוט עבודה אחת מאוד עמוסה לא תמיד אנחנו זמינים לעשות הובלה במהלך השבוע, ולפעמים השירות של הובלה בשבת, היום החופשי, זו האפשרות הטובה ביותר.
     
  • הזדמנות: לפעמים אנחנו מחפשים למכור או לקנות רהיטים כמו מקרר יד שנייה ואנחנו רואים שהמודעה מתפרסמת בשבת. הרהיטים הרבה פעמים נלקחים מהר מאוד, לכן אם נהיה הראשונים נוכל להשיג ספה נורמלית לסלון, מקרר נחמד או כל דבר אחר שנצטרך.
     
  • זמינות של חברות הובלה: יכול להיות מוזר להגיד זמינות על הובלות בשבת, אבל חשבו שנית. חברות ההובלה שכן מבצעות הובלה בשבת לרוב יהיו יותר זמינות בשבת מפני שזה לא שירות מאוד נפוץ.

השוואת מחירים בין הובלות בשבת

כמו שאמרנו קודם מחיר הובלה בשבת אכן יהיה יותר יקר מאשר הובלה באמצע השבוע, וזו סיבה מאוד טובה כן לערוך השוואת מחירים. השוואת מחירים יכולה לחסוך לכם משמעותית ממחיר הובלה בשבת.

 

התקשרו לפורטל טופ הובלות (במהלך השבוע, כולל שישי) ותקבלו עד 3 הצעות מחיר מחברות הובלה שעובדות בשבת. ככה תוכלו לוודא שהן פנויות ביום שאתם צריכים וגם להשוות בין הצעות המחיר שתקבלו.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

האם כדאי לעשות הובלה בשבת או לחכות לתחילת השבוע?

יש כמה יתרונות וחסרונות להובלה בשבת. האם כדאי לעשות זאת בכל מקרה או שעדיף לחכות לתחילת השבוע?

 

יתרונות של הובלה בשבת חסרונות של הובלה בשבת
אפשרי אם עמוסים במהלך השבוע לא כל חברות ההובלה עושות
הזדמנות "לחטוף" רהיטים מחיר גבוה יותר

הובלות דירות בשבת כולל אריזה

באמצעות טופ הובלות תמצאו גם הובלות דירות בשבת כולל שירותים נוספים כמו אריזה על ידי המובילים ופירוק והרכבה של הרהיטים הדרושים. לפני שאתם מזמינים הובלת דירה כמובן חשוב לוודא אילו שירותים נוספים אתם צריכים ולתכנן לפי התקציב והיכולת שלכם.

 

יש חברות הובלה שמספקות קרטונים במידה ותרצו לארוז בעצמכם, ואולי זה יכול להיות זמן לקרוא לכמה חברים שיעזרו לכם בפירוק וההרכבה של הרהיטים. בגלל המחיר הגבוה של הובלה בשבת מומלץ כן לראות מה תוכלו לעשות בעצמכם בלי המובילים, אבל כמובן ששירותים נוספים זו אפשרות נפוצה.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

שירותי הובלות קטנות בשבת

לפעמים נרצה שירותים של הובלה קטנה בשבת. בין אם מדובר ברהיט שאנחנו רוצים להיפטר ממנו כמה שיותר מהר, או שמצאנו ארון שנראה טוב בפייסבוק או ביד 2 ואנחנו לא רוצים שאף אחד אחר יקח לפנינו נחפש חברת הובלות שעובדת בשבת כדי לעשות את ההובלה הקטנה שאנחנו צריכים.

שאלות נפוצות על הובלות בשבת:

האם הובלה בשבת יקרה יותר מאשר הובלה באמצע השבוע?

כן, לרוב הובלה בשבת תעלה יותר.


האם דרככם ניתן למצוא שירות של הובלה בשבת בכל רחבי הארץ?

בהחלט. תוכלו למצוא שירות הובלה בשבת בירושלים, תל אביב, עפולה, בת ים, נתניה, באר שבע, ראשון לציון ואשדוד ובכל רחבי הארץ.