השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלה פירוק והרכבה

מתכננים לעשות הובלה שכוללת פירוק והרכבה? בעמוד תראו את כל המחירים והטיפים החשובים כדי לוודא שאתם יוצאים מכל החוויה הזו על הצד הטוב ביותר.

כמה עולה הובלה כולל פירוק והרכבה?

בממוצע הובלה שכוללת פירוק והרכבה תעלה בין 100 - 200 ש"ח לרהיט. לפניכם מחירון:

מחירון הובלה פירוק והרכבה

כמה עולה הובלת ספה כולל פירוק והרכבה?

מחיר הובלת ספה כולל פירוק והרכבת הספה.


350 - 500 ש"ח
מה המחיר של הובלת שידה כולל פירוק והרכבה?

ראו עוד על הובלת שידה כאן.


250 - 500 ש"ח
מחיר הובלת ארון כולל פירוק והרכבה

מחיר הובלת ארון כולל פירוק והרכבה עם המובילים.


550 - 650 ש"ח
כמה עולה הובלת מקרר עם פירוק והרכבה

הפירוק וההרכבה מוסיפים 100 - 150 שקל למחיר.


350 - 500 ש"ח
מחיר הובלת מיטה עם פירוק והרכבה

המחיר עבור מיטה זוגית.


600 - 650 ש"ח
כמה עולה להוביל שולחן עם פירוק והרכבה?

עבור הובלה של כסאות תוסיפו עוד 100 - 150 שקל.


300 - 450 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

הובלה פירוק והרכבה, מתי נצטרך?

נצטרך להוסיף פירוק והרכבה להובלה ברגע שיש רהיטים שלא עוברים בדלת או במעלית או שהם לא ייכנסו טוב במשאית ההובלה. אם לא ניתן לפרק ולהרכיב את הרהיט או שיש רהיטים שאתם מעדיפים שלא יפרקו מחשש לשלמותם לרוב עושים הובלה עם מנוף.

 

הובלה כולל פירוק והרכבה

מצאו הובלה פירוק והרכבה בזול עם טופ הובלות

הדרך הטובה ביותר למצוא הובלה פירוק והרכבה בזל היא לערוך השוואת מחירים בין מובילים. תוכלו לערוך את השוואת המחירים עכשיו עם טופ הובלות. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר מחברות הובלה בעיר שלכם שנותנות שירות של פירוק והרכבה יחד עם ההובלה. השוו בין הצעות המחיר וחסכו.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

דוגמאות להובלות עם פירוק והרכבה

יש כמה רהיטים נפוצים יותר בכל מה שנוגע להובלה כולל פירוק והרכבה:

 • מיטה: מיטה היא רהיט שיכול להיות מאוד גדול ואז ללא ספק דורש פירוק והרכבה והוא יכול להיות רהיט קטן יותר כמו מיטת יחיד שאז לא בהכרח דורש פירוק והרכבה. לרוב תדעו שהמיטה דורשת פירוק והרכבה כשהיא כבר לא רק בסיס + רגליים אלא יש לה גם משענת ואז צריך לפרק את המשענת מבסיס המיטה. קראו עוד על הובלת מיטה.
   
 • ארון: אם אמרנו שמיטה לא בהכרח מצריכה שירות של פירוק והרכבה, ארון ללא ספק דורש זאת. ארון הוא רהיט גדול שלא עובר בהרבה דלתות וגם יתפוס הרבה מקום מיותר במשאית. פירוק והרכבה של ארון מתחיל בפירוק הדלתות, אז המדפים ואז לפעמים פירוק הארון עצמו. יש הבדל בין ארון הזזה לארון עם דלת נפתחת וגם יש הבדל בין ארון מקובע לקיר לבית ארון שלא. חשוב להגיד למובילים בדיוק מה הסיטואציה כדי שלא יהיה "הפתעות".
   
 • מקרר: הרבה פעמים מקרר לא יצריך פירוק והרכבה, אלא רק במקרים בהם הוא גדול מדי עם הדלתות שלו והוא לא עובד בדלתות הבית, המעלית או הבניין. למזלנו הובלת מקרר היא יחסית פשוטה וכך גם פעולת הפירוק וההרכבה שלו.
   
 • שידה: אם יש לכם שידה קטנה לרוב לא צריך לפרק ולהרכיב אותה מחדש, אלא ניתן לעטוף אותה ולהעמיס אותה על המשאית. אם מדובר על שידה גדולה, או כאמור ממש אין מקום במשאית תצטרכו לפרק ולהרכיב את השידה להובלה.
   
 • ספה: גם את הספה שלכם הרבה פעמים לא תצטרכו לפרק ולהרכיב בשביל להוביל, רק אם מדובר על ספה מעט יותר גדולה של 3 מושבים או יותר. אם יש לכם ספה בעלת 2 חלקים שיש מתחתיה מיטת נוער אז כן תצטרכו לפרק ולהרכיב אותה גם כן.
   
 • שולחן: רוב השולחנות לא יצריכו פירוק והרכבה כי היא לא תמיד תחסוך הרבה מקום. רק שולחנות אוכל גדולים או שולחנות שהרגליים שלהם מתפרקות וניתנות להובלה בנפרד צריך להוביל כולל פירוק והרכבה. תוכלו לקרוא עוד על הובלת שולחן.

 

רהיט איך מתבצע הפירוק?
מיטה פירוק משענת מהבסיס
ארון פירוק דלתות ומדפים
מקרר פירוק דלתות מקרר
שידה פירוק מדפים ומבנה
ספה פירוק מיטה נפתחת וחלקי ספה
שולחן פירוק רגליים ובסיס

עושים הובלה שכוללת פירוק והרכבה? מספר טיפים

רק רגע לפני שאתם עושים הובלה כולל פירוק והרכבה הנה כמה טיפים שחשוב שתדעו:

 • רשימה מסודרת: אולי הטיפ החשוב ביותר שניתן לתת להובלה שכוללת פירוק והרכבה היא לתאם ציפיות עם המובילים. ערכו רשימה מסודרת של כל הרהיטים שדורשים פירוק והרכבה וודאו שהצעת המחיר של המוביל כוללת את המחיר של פירוק והרכבת כל הרהיטים שביקשתם. יותר מדי מקרים שבהם היו אי הבנות בין לקוחות למובילים שהעלו את מחיר ההובלה באופן משמעותי.
   
 • תכננו את הבית: עוד דבר שמומלץ לעשות הוא לתכנן את הבית לפני ההובלה. ודאו ורשמו לעצמכם איזה רהיט הולך לאן כדי לוודא שביום ההובלה הכל הולך בצורה יותר חלקה. מומלץ להגיע למדוד את הבית ולוודא שהרהיטים נכנסים איפה שאתם רוצים.
   
 • רוקנו את הרהיטים מראש: יש לכם בגדים או חפצים בארון? ודאו לרוקן אותם מראש ולא ביום ההובלה. אפילו אם יש לכם חפצים שאתם משאירים בבית הישן עדיין מומלץ לוודא לרוקן מראש ולהשאיר את הרהיט ריק להובלה. יש לכם מגירות אחסון בספה או במיטה? אל תשכחו מהן גם.
   
 • קיבוע רהיטים: האם יש רהיטים שצריכים קיבוע לקיר כמו ארון או שידה? אולי שולחן שדורש קיבוע לרצפה? גם את השירות הזה המובילים יכולים להציע, אבל חשוב לוודא זאת מראש ולוודא שיש הסכמה בכתב.
   
 • עיטוף החלקים: טיפ נוסף שעוזר לוודא שהמובילים עושים את עבודת מהימנה הוא לוודא שהם אכן עוטפים את כל החלקים בצורה טובה לפני שהם מכניסים למשאית. כך נמנעות שריטות ובלאי של הרהיטים היקרים שלכם.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

מפרקים ומרכיבים את הרהיטים בעצמכם?

אם אתם רוצים לחסוך במחיר ויש לכם ידיים מיומנות וקצת זמן יש כמה דברים שכדאי שתדעו לפני שאתם עושים פירוק והרכבה של הרהיטים לבד:

 • תכננו את הזמן: פירוק והרכבת רהיטים דורשת הרבה זמן וחשוב לתכנן את הזמן הזה מראש. אם אתם צריכים לקחת יום חופש נוסף או לוודא שאתם מתחילים בפירוק הרהיטים כמה ימים מראש כדי שהם יהיו מוכנים להובלה תכננו זאת. בנוסף קחו בחשבון שאם אתם לא מיומנים בהרכבת רהיטים כנראה שיהיו כמה בלבולים באמצע שיקחו יותר זמן מהמצופה.
   
 • עבדו מסודר: כשמפרקים ומרכיבים רהיטים חשוב לעבוד בצורה מסודרת. תוכלו לסמן על החלקים עם מספרים מה צריך ללכת לאן כדי להקל על עצמכם בעת ההרכבה, אילו ברגים מיעודים לאיזה מקום וכו'. אפשר אפילו לצלם את עצמכם מפרקים את הרהיט כדי לעזור לכם לזכור. אם כבר הזכרנו ברגים ודאו שאתם לא מאבדים שום בורג בעת הפירוק.
   
 • שמרו על הרצפה: כשאתם מפרקים ומרכיבים את הרהיטים ודאו שאתם עושים זאת על משטח כדי לשמור על הרצפה ועל הרהיטים שלא יישרטו. יש לכם ארגזי קרטון מיותרים? הם משטח מעולה.