השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

שירותי הובלה

באמצעות טופ הובלות תוכלו למצוא מגוון שירותי הובלה כולל שירותי הובלה ואריזה על ידי המובילים. כמה זה יעלה וכמה ארגזים תצטרכו להובלת הדירה שלכם? קראו בעמוד.

שירותי הובלה ואריזה עם טופ הובלות

אריזה של הבית שלנו לוקחת הרבה מאוד זמן, ולחלקנו אין את הזמן או האנרגיה לארוז את כל הדירה בעצמנו. במקרים כאלה נחפש שירותי הובלה ואריזה שמסופקים על ידי המובילים. מעבר לכך הובלה ואריזה דורשת הרבה סדר וארגון שלפעמים המובילים עושים טוב יותר.

 

עם פורטל טופ הובלות תמצאו חברת הובלה שמספקות שירותי הובלה ואריזה יחדיו ותחסכו לעצמכם את כאב הראש של אריזת כל הציוד שלכם. התקשרו לפורטל טופ הובלות וקבלו עד 3 הצעות מחיר להובלה ואריזה של הבית או המשרד שלכם ותוכלו גם לערוך השוואת מחירים.

 

שירותי הובלה ואריזה

כמה עולים שירותי הובלה ואריזה?

שירותי הובלה ואריזה בממוצע עולים 20 - 35 ש"ח לארגז בתוספת למחיר ההובלה הרגיל שלכם. שימו לב שככל שתצטרכו יותר ארגזים כך גם המחיר לכל ארגז ירד.

 

מחיר ממוצע לארגז לצורך הובלה ואריזה

מחיר ממוצע לארגז לצורך הובלה ואריזה: 27 ₪

טווח מחיר גבוה 35 ₪

טווח מחיר נמוך 20 ₪

כמה ארגזים צריך לפי גודל הדירה?

בין אם אתם מתכננים לארוז את הדירה בעצמכם ובין אם אתם מתכננים לבקש מהמובילים שיעשו זאת כדאי לדעת כמה ארגזים תצטרכו לפי גודל הדירה שלכם כדי שתדעו כמה ארגזים לקנות או לחלופין כמה זה אמור לעלות לכם. הטבלה היא לפי ממוצעים, אם תרצו לקבל הערכה יותר מדוייקת תוכלו לשלוח לחברת ההובלות שקיבלתם מטופ הובלות את תכולת ההובלה והם ידעו להעריך לפי התכולה שלכם:

 

גודל הדירה כמה ארגזים בממוצע? מחיר ממוצע לארגז סה"כ מחיר ממוצע
דירת חדר 10 35 350 ש"ח
דירת 2 חדרים 15 35 525 ש"ח
דירת 3 חדרים 20 35 700 ש"ח
דירת 4 חדרים 30 30 900 ש"ח
דירת 5 חדרים 45 30 1,350 ש"ח

מה חוק שירותי הובלה?

חוק שירותי הובלה קובע כי על מנת לבצע הובלה המוביל חייב להחזיק ב"רישיון מוביל", וזאת בין אם הוא עושה את ההובלה בתשלום ובין אם הוא עושה את ההובלה עבור עצמו. על מנת לקבל רישיון מוביל צריך לעמוד בתנאים של: הכשרה מקצועית בהתאם לסוג המטען המובל ולסוג הרכב, ציוד ומתקנים מתאימים, שירותי תחזוקה נאותים לרכב; פיקוח קצין בטיחות ועוד.

 

בנוסף חברות הובלה מוכרחות להעסיק מנהל מקצועי מוסמך וקצין בטיחות אשר מתמחה בתעבורה. חוק שירותי הובלה מתייחס לרכבים מסחריים שמשקלם עולה על 10,000 ק"ג או לכל רכב מסחרי שמוביל ציוד מסוכן. תוכלו לקרוא עוד על חוק שירותי הובלה של משרד התחבורה.

שירותי הובלה לכל רחבי הארץ

באמצעות טופ הובלות תוכלו למצוא שירותי הובלה לכל רחבי הארץ. לחצו על האיזור שלכם כדי להזמין שירותי הובלה ממנו:

 

אילו שירותי הובלה תמצאו בטופ הובלות?

עם טופ הובלות תוכלו למצוא מגוון שירותי הובלה. אלו הם הנפוצים:

 

שאלות ותשובות נפוצות:

האם דרך הפורטל שלכם ניתן למצוא הובלות רק באיזור המרכז?

ממש לא, דרך טופ הובלות תוכלו לקבל הצעות מחיר על שירותי הובלה בכל רחבי הארץ, כולל שירותי הובלה בחיפה והקריות, ירושלים, באר שבע וערים נוספות


מה הוא חוק שירותי הובלה?

חוק שירותי הובלה קובע כי חברות הובלה חייבות להחזיק ברישיון מוביל ולהעסיק מנהל מקצועי מוסמך כמו גם קצין בטיחות שמתמחה בתעבורה. הרחבנו על כך בעמוד


איך אדע מה כלול בהובלה שלי והאם היא כוללת אחסון ואריזה?

היות ופועלות בשוק מספר רב של חברות הובלה, קיים שוני בין הפריטים הנכללים בהובלה כברירת מחדל והשירותים הנלווים. חברות רבות מספקות שירות של אריזה וקרטונים כשירות נוסף, מה שמכונה "הובלה בסיסית". על כן יש לוודא זאת מול החברה בעת המעבר על הסכם שירותי ההובלה.