השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

סידור בתים

מהו הליך סידור בתים? מתי נזדקק לו, כמה זה עולה ואיפה מאתרים אנשי מקצוע מומלצים לכך? כל התשובות מצורפות מתחת. 

מהו סידור בתים?

סידור בתים הוא למעשה פעולה שמטרתה לפעול לסידור של בתים לפני ולאחר הובלות, לצורך החלפת חדרים, סידור המטבח ויתר החדרים לקראת החגים (נקיון לקראת פסח) ואפילו משרדים (שביניינו? משמשים את רוב העובדים כיום כ'בית' שני).

 

היות ואנו נמצאים כיום באתר העוסק בשירותי הובלה, דעו שהדגש שלנו יהיה על סידור בית לפני או לאחר מעבר דירה, אך כמובן שתוכלו להסתייע בנו גם במידה ואתם מחפשים מסדרת בתים שלא לצורך מעבר.

 

סידור בתים לאחר מעבר דירה - כי אין סיבה שתתמודדו עם זה לבד

אילו דברים ניתן לבצע במסגרת סידור בתים?

יש כמה גוונים לסידור בתים לאחר מעבר דירה או עסק וזה יכלול את אלו שנציג מתחת. נדגיש כי כל השירותים שנציין ניתנים לביצוע בלי קשר למעבר שלכם אלא ככלל.

 • סידור ארונות - מסדרת בתים תדאג לפרוק את הקרטונים המיועדים לאחסון בארונות, כמו בגדים וביגוד עונתי. אגב, הארון הגיע ליעד מפורק? תמיד תוכלו להיעזר במוביל לצורך פירוק והרכבה.
   
 • סידור בתים וניקיון - מסדרות בתים יוכלו לאחר פריקת הארגזים לשטוף את הרצפה בנכס החדש, לנקות את חדרי השירותים והמקלחות.
   
 • סידור מטבחים - מסדרת בתים תסייע בסידור כלי האוכל בארונות, תוך שהיא מסדרת אותם בצורה כזו שתהיה נגישה לכל בני הבית ובצורה חכמה שתחסוך במקום.
   
 • סידור משרדים - ניתן אף להיעזר בשירותי 'סידור בתים' גם בעבור סידור של משרדים שעברו למקומם החדש. הדבר לרוב יתבטא בשטיפת הרצפה, השירותים, המטבחון (אם יש) וכמובן גם סידור הרכוש המשרדי שעבר למשכנו החדש. היעזרות במסדרת מיומנת תקצר תהליכי חזרת העובדים למשרד וכך קצב העבודה לא ייפגע.
   
 • מיון - מסדרת בתים תוכל לסייע לכם במיון מסמכים וביגוד עוד לפני מועד ההובלה כדי לחסוך לכם בארגזים שלא לצורך. היא תוכל להכין תוכנית עבודה מסודרת שלפיה תוכלו לשתף באינפורמציה רלוונטית כדי שהיא תבצע את העבודה למענכם, או שתוכלו לבחור ליישם את התהליך יחד וכך גם ללמוד על הדרך את רזי הסדר והארגון. 

מה המחיר לסידור בתים?

מחיר לסידור בתים מתומחר ברוב המקרים לפי שעה כאשר זה עשוי לנוע בין 150 - 200 ש"ח לשעה למגוון רחב של עבודות.

 

מחיר למסדרת בתים גם יכול להיקבע לפי פרוייקט שתיאמתם מולה מראש ואז העלות לא תהיה תלוייה בשעות אלא במכלול שלם שסיכמתם עליו. מתחת נציג מחירון עם כמה הצעות מחיר לסידור בתים.


מחירון סידור בתים

סידור חדר יחיד

500 - 1,000 ש"ח
סידור 2 - 3 חדרים

1,000 - 2,000 ש"ח
סידור 4 - 5 חדרים

2,500 - 5,000 ש"ח
אריזה ופריקה של דירת 3 חדרים

1,000 - 2,000 ש"ח
אריזה ופריקה של דירת 4 חדרים

2,000 - 3,500 ש"ח
אריזה ופריקת דירה בת 5 חדרים

3,500 - 5,000 ש"ח
סידור ארון אחד

300 - 600 ש"ח
סידור זוג ארונות

600 - 900 ש"ח
סידור ניירת

300 - 1,000 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

אתרו מסדרות בתים מקצועניות דרך טופ הובלות וחסכו!

אין לכם זמן לארוז את הבית לקראת מעבר דירה? או שאולי הבעיה בכלל היא בפריקת הארגזים בבית החדש? מה שלא תהיה התשובה, דעו כי תוכלו להיעזר לשתי הפעולות במסדרת בתים מקצועית ומיומנת.

 

השאירו פרטים מתחת וקבלו בחינם עד 3 מסדרות בתים מומלצות, שביניהן תוכלו לברר עלויות עוד בטלפון וכך הדבר יסייע לכם לאתר אשת מקצוע במחיר טוב ותוך זמן קצר.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

מה לבדוק לגבי סידור בית אחרי מעבר דירה?

אז לאחר שקיבלתם מאיתנו 3 מסדרות בתים מומלצות באזורכם, כעת יהיה עליכם להשוות ביניהם ולא רק מבחינת המחיר. יש כמה היבטים שחשוב שתבדקו בנוסף:

 • המלצות - בקשו ממסדר או מסדרת הבתים המלצות מלקוחות קודמים או פשוט חפשו אותן בעצמכם בגוגל או בעמוד הפייסבוק שלהם.
   
 • שיחת טלפון - נמליץ לשוחח עם נותני השירות לגבי כל הקשור בסידור בתים. בדקו את צורת התגובה של האדם מולו אתם משוחחים - האם הם אדיבים? סובלניים?  זכרו שבסופו של יום מדובר על מי שנכנס/ת לביתכם החדש כדי לסדר את כל התכולה הביתית ולעתים גם הרגישה ביותר עבורכם ולכן חשוב שתרגישו בנוח מולו/ה.
   
 • תמונות - בקשו ממסדרת בתים לשלוח לכם תמונות מפרוייקטים אחרים שסיימה ובדגש על תמונות לפני ואחרי. בשיטה זו תוכלו אף לגלות אם שיטת הסידור שלה מתאימה לכם או שעדיף לעבור לאחת הבאה בתור.

איך נקבע מחיר סידור בתים?

יש כמה היבטים שישפיעו על המחיר הסופי שתקבלו מצד מסדרות בתים:

 • עבודה מותאמת אישית - לעתים היות ומדובר על סידור בתים הנעשה באופן המותאם אישית לכל לקוח בנפרד, לעתים קשה יהיה למסדרות בתים להעריך מראש את העלויות. כדי לאפשר לכם לקבל הצעת מחיר כמה שיותר מדוייקת, צוות טופ הובלות ממליץ לשלוח דרך הווטסאפ תמונות של החדרים שתרצו שתסדר עבורכם ולציין כמה שיותר בפירוט מה דרוש.
   
 • חברה או עובדת אחת? - עוד פן שמשפיע על מחיר סידור בתים וניקיון הוא מספר אנשי הצוות. אז נכון, עד כה דיברנו על מסדרות בתים יחידניות אך דעו שתוכלו גם לאתר חברת סידור בתים עם מספר עובדים. החיסרון הוא שהמחיר השעתי צפוי להיות גבוה יותר אך היות ויש מספר עובדים, כמות השעות שתידרש תהיה נמוכה יותר בהשוואה להעסקת מסדרת בתים יחידנית.
   
 • מרחק הנסיעה - גם למרחק ביניכם למסדרת בתים יש השפעה היות וככל שתגורו רחוק יותר ממנה, כך היא צפויה לשלם יותר על דלק או יותר על נסיעות ואז למחיר סידור בתים תתווסף גם עלות על נסיעות.
   
 • סך השעות - שימו לב שיהיו מסדרות בתים שיקבעו סך שעות מינימאלי מראש לעבודתן ולכן - אם יהיה מדובר בעבודה שדורשת פחות זמן מהרף המינימאלי, הן יכולות לדרוש מחיר יקר יותר או לחילופין - לדחות את ההצעה.

כמה זמן לוקח סידור בתים לאחר מעבר דירה?

סידור בתים לאחר מעבר דירה עשוי לקחת בין 4 לכ- 7 שעות וזה כמובן בהתאם לכמות הציוד שיש לסדר ומספר החדרים. כפי שכבר הסברנו למעלה, מדובר בעבודה שהיא מאוד אינדיבידואלית ולכן קשה לאמוד את מספר השעות במדוייק, שכן יהיה חדר שקל יותר לסדר מבחינת תכולתו כמו - חדר רחצה, בעוד שחדר עבודה יהיה מורכב יותר לסידור.

 

זמן ממוצע לסידור בית אחרי מעבר דירה:
 5.5 שעות
7 שעות משך זמן 4 שעות