077-6049996 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

מידע שימושי ועזרים

לפניכם עזרים וכלים שימושים אשר יעזרו לכם בכל תהליך ההובלה, תוכלו למצוא מידע רלוונטי שיסייע לכם לעבור דירה בקלות ובפשטות.

לחץ על הריבוע למעבר לעמוד הרצוי

 
אינדקס חברות
אינדקס חברות ומובילים
אודות טופ הובלות
אודות טופ הובלות
טיפים לאריזה
טיפים לאריזה נכונה
מאמרים ומדריכים
מדור מאמרים
חוזה הובלה
חוזה הובלות
מחירון הובלות
מחירון הובלות
הצעת מחיר להובלה
הצעת מחיר להובלה
 

אנחנו כאן בשבילכם

צוות פורטל "טופ הובלות" עושה את מירב המאמצים על מנת לתת לכם שירות טוב יותר ואמיתי יותר, אנשי האתר שוקדים בכל יום ומעדכנים את המחירים בעמוד המחירון, מוסיפים מידע אודות חברות חדשות (במדור אינדקס חברות) וחוקרים את התחום ומספקים מידע עדכני וחדש בכל יום ויום, בנוסף אנו שוקדים על כך שתהנו ממחיר זול באמת ולכן מערכת השוואת המחירים שלנו מתעדכנת ומתחדשת בכל עת נסו את השירות שלנו אשר מוצע לכם לגמריי בחינם!

מה עוד אפשר לעשות ב'טופ הובלות'?

בפורטל שלנו ניתן לקבל הצעות מחיר להובלה של דירה, משרד, פריט בודד אחד ואפילו בעבור שירותי הרמה עם מנוף או ספציפיים לסטודנטים, אנחנו עוטפים את כלל תחומי ההתמחות בסיווג הובלות ודואגים לכך שאתם אלו שתחסכו בעלויות, בעזרת הכלים שנמצאים באתרנו תוכלו לעשות את הדרך הבטוחה לקבלת מחיר הוגן ואף זול, לחתום עם מוביל על חוזה ולהבין בדיוק מדוע צריך ביטוח, למה חשוב לבצע השוואת מחירים וטיפים נוספים בתחום. אך מעבר לכל זה השירות העיקרי שאנחנו עוסקים בו כ-פורטל הובלות, הוא מתן מספר הצעות מחיר לצורך ביצוע השוואה של עלויות ומחירים, מה שצריך לסייע לכם בסגירה מול חברה או מוביל על המחיר המשתלם והכי נמוך שאפשר.