השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

טיפים לאריזה נכונה ויעילה

סוף סוף מגיע הרגע, אתם נרגשים ובית חלמותיכם מוכן למעבר שלכם, בין אם זה מעבר לדירה חדשה או זמנית, יש דבר חשוב אחד שחשוב שתעשו בעצמכם וזה אריזת התכולה שלכם, טופ הובלות הכינה בעבורכם מדריך הכולל טיפים למעבר דירה מוצלח באמצעות אריזה נכונה וחכמה.

מה אנחנו צריכים?

על מנת להתחיל את האריזה ולעשות זאת בצורה היעלה ביותר התחילו מרשימת "הקניות" הבאה:

  1. דף הכולל את כל תכולת הקרטונים.
  2. קרטונים וארגזים המיועדים לאריזה.
  3. נייר "פצפצים" ונייר עיתון לפריטים השבירים.
  4. לורד לסימון הארגזים.

מאיפה להתחיל?!

טוב אתם ממש מתחילים את התהליך ולא יודעים מאיפה להתחיל? טוב אז ראשית, כל הדברים שפחות שמישים יכולים להיכנס לארגזים במהירות, אם זה בגדים שלא בעונה כרגע (חורף קיץ ), משחקים למינהם, ספרים, דיסקים, כל המוצרים שלא בשימוש יום יומי ולא יפריעו להמשך תפקוד בדירתכם, ככל שמתקרבים יותר ויותר אל יעד המעבר, מתחילים להרגיש באי נוחות, על מנת לעשות הכל בצורה הכי חכמה שאפשר והכי יעילה, ראשית בצעו אריזה של הדברים שאינם בשימוש וממש כמה ימים לפני התחילו לארוז את כלי הבית, את הבגדים היום יומיים שלכם ואת שאר הפריטים שמפריעים לתכולה.

כיצד לשמור על כלים שבירים?

איך אורזים חפצים עדינים מבלי לחשוש שישברו או יפגעו במהלך מעבר הדירה? ברשימת הדברים שאמרנו לכם לארגן יש נייר עיתון ונייר פצפצים? כעת הגיע הזמן להשתמש בהם! הטיפ הזה יכול לסייע לכם לשמור על חפצים במהלך הובלה בקלילות, אז התחילו לארוז בנפרד כל כוס, צלחת, קנקן וכד באמצעות נייר פצפצים או נייר עיתון, הכניסו הכל לארז ואל תשכחו לכתוב "שביר".
 

אריזה נכונה של כלים שבירים

איך לארוז מכונת כביסה?

קבלו את הטיפ הבא שיעזור לכם לשמור על מכונת הכביסה שלכם לעוד שנים רבות, כאשר המעבר קרב ובא, מכונת הכביסה צריכה להיות מוכנה להובלה, בכל מכונת כביסה יש פתח תחתון, שם כל המים מנתקזים, לעיתים יש לפרק פאנל על מנת למצוא את הפתח שמוציא את כל הניקוז של המים הנותנים.

 

לאחר מכן יש לארוז בצורה חכמה ונכונה את מכונת הכביסה באמצעות נייר פצפצים ולהדביק בדבק, על מנת שלא תקבל שום מכה בזמן שמובילים את מכונת הכביסה ליעד חדש. חלק מחברות ההובלה מספקות כיום שירות מקיף של אריזה + הובלה של מכונת כביסה אך תמיד תוכלו לעשות זאת בכוחות עצמכם לפני מועד ההובלה בשביל להגיע מוכנים יותר.


צפו בסרטון הבא, שמרכז טיפים חשובים לאריזה נכונה לפני מעבר דירה:


טיפים לאריזה יעילה ונכונה

ישנם כמה חוקים בעת אריזה של דירה, החוקים האלו הם סטנדרטים לכל דבר והם פשוט יעזרו לכם למצוא את כל הדברים שנמצאים בקרטונים, לשמור על התכולה שלכם וכמובן לעשות הכל בצורה מהירה יותר, יעילה יותר וחכמה, הנה כמה טיפים שחייבים לממש:

אל תערבבו - ישנם דברים שלא צריכים להיות ביחד, בגדים וספרים? כלים ומוצרי ניקיון? לא. חלקו את הקרטונים "לקטגוריות" דאגו שיהיה סדר והבדל, רשמו על כל דבר מה שביר, מה רגיש ומה נמצא בעצם בקרטון.

כתבו על הקרטון - בעת אריזה, הטיפ הטוב ביותר שניתן לתת הוא לכתוב על כל קרטון מה נמצא בו ולאן הוא שייך? לדוגמא "כלים שבירים - מטבח" או בגדים של דניאל, ככה המוביל ידע איפה להוריד את הקרטון וכיצד להתייחס אליו במידה והוא שביר או כבד יותר מהרגיל.
 

סימן שביר


אל תעמיסו על הקרטון - החוכמה הגדולה באריזה נכונה היא לא למלא את הקרטונים עד הסוף, ברגע שאתם מעמיסים עליו הוא יכול להיפתח, להיקרע וגם להישמט מידיו של המוביל, דברים כבדים לא צריכים להיות עמוסים בקרטון אחד קטן, למשל ספרים, רוב הסיכוים שקרטון לא יחזיק מעמד הכמות גדולה של ספרים, אם זאת - חשוב לציין ולרשום על הקרטון עצמו "כבד", על מנת להזהיר את הסבל שהולך להרים אותו.
 

קרטון מלא בספרים


לא הכל חייב להיות בתוך ארגז - הטיפ הבא מיועד לאורזים שלא מבינים איך סט מצעים שלם, כריות ושמיכה נכנסים בתוך קרטון אחד! לא חובה להכניס אותם אל קרטון, ניתן לארוז בשקיות גדולות, עדיף להשתמש בשקית כפולה על מנת שלא תיקרע במהלך המעבר.

סידור נכון - עשו זאת נכונה, עשו זאת בחוכמה, כל תהליך אריזת הדירה יכול להיות קל ופשוט יותר כאשר אתם אורזים באופן שיטתי כל חדר בנפרד, גם סדר הקרטונים והכתוב עליו חשוב, ברגע שבכל חדר יהיו את הקרטונים ששייכים אליו, תהליך הפריקה יהיה קל ונכון יותר, כאשר כל קרטון יגיע בדיוק לחדר שהוא צריך להיות בו, עבודה נכונה ושיטתי תבטיח מעבר מוצלח וקל, הן למובילים והן לעוברים דירה.

עשו סדר בבלאגן - לא צריך לארוז את כל הדירה, לעיתים מעבר דירה הוא זמן מעולה לעשות סדר! לזרוק את מה שלא צריך, לתרום את מה שלא משתמשים בו והיפטר מדברים שאיתם שימושים או לא עובדים עוד, תהליך הסדר יכול לחסוך לכם כסף במהלך ההובלה, שמא תיהי קטנה יותר ובנוסף לעשות לכם סדר בחפצים האישיים.

לא חייבים לעשות זאת לבד - קשה לכם עם כל תהליך האריזה? ישנם שירותים הכוללים גם אריזה, תוכלו להזמין ולראות מהו מחיר הובלת דירה כולל אריזה ובכך לחסוך מכם את המאבק העיקש באריזת כל תכולת הדירה לבדכם, כמובן שהמחיר יהיה יקר יותר, אך יש מחיר לשקט שלכם?

טופ הובלות, מציאת חברה חכמה ויעילה

פורטל ההובלות הגדול בישראל כאן על מנת להעניק לכם את המידע הדרוש לכם בעת מעבר דירה, תוכלו למשיך ולקרוא טיפים באתרנו, לראות מחירים ולגלות מידע מקיף על כל התחום, המשיכו לעיין בפורטל של טופ הובלות למציאת מידע נוסף אודות הובלות ושירותים נוספים שיכולים לסייע לכם, בהצלחה במעבר הדירה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה