077-6049996 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

הובלות בקיץ

חברים, שימו לב: הקיץ הוא חם! וכאשר אתם מעמיסים פסנתר כנף לתוך משאית הובלות, אתם כנראה תסבלו קצת יותר מהחום.
 

אז מה עושים? שימו לב להוראות:

1. מים כמובן, הרבה מאוד מים
2. בגדים ארוכים – כן כן, בגדים ארוכים מונעים חשיפה לשמש וסכנת סרטן העור
3. מיזוג ברכב, אני יודע, זה ברור מאליו, אבל מניסיון – כאשר המזגן במשאית ההובלה מתקלקל בקיץ, אתם תהיו בבעיה קשה (בעיקר קשה לשרת לקוחות במצב הזה…)
4. קרם הגנה! חשוב מאוד! SPF  של לפחות 15 ומעלה (כלומר, 15 שעות של הגנה מהשמש, במילים פשוטות…)
5. כובעים, כמובן, אם אתם רוצים גם לעשות רושם על הלקוח, למה שלא תשימו כובע עם הלוגו שלכם (אם יש כמובן). 

חוק שירותי ההובלות

כאן תמצאו קישור לחוק שירותי ההובלות. לדעתנו, במיוחד בתקופה הזאת, התקופה העמוסה, כדאי לכם מאוד להבין קצת בחוק המדובר, ולדעת לבקש לראות רשיון מוביל מאותה חברת הובלות שאיתה אתם שוקלים לעבוד.

מהו חוק שירותי ההובלות?

על פי חוק, חייב כל מי שבוחר במקצוע ההובלה, להחזיק ברשיון מוביל, אם אין לך רשיון מוביל, אתה פשוט לא יכול להוביל מטענים. על מנת "לעמוד בדרישות" לקבלת רשיון הובלה, אתם צריכים משאית של לפחות 10 אלף קילוגרם (כלומר, 10 טון). אם אתם מובילים חומרים מסוכנים (דלק וכו'), אתם חייבים רשיון הובלות גם למשאית במשקל הנמוך מ 10 טון. גם אם יש לך הרבה רצון טוב, כמוביל, אתה צריך לעמוד בעוד כמה פרמטרים חשובים על מנת לקבל את רשיון ההובלה המיוחד, ובין השאר:
 
+ אתה צריך הכשרה מקצועית שתתאים לסוג המטען שאותו אתה רוצה ומתעתד להוביל
+  ציוד מתאים להובלה
+ מתקנים מספקים לניהול ותחזוקה
+ פיקוח של קצין בטיחות מקצועי המבצע בדיקות כסדרם

ומה זה מעניין אותך, הלקוח?

חשוב לזכור דבר אחד: גם אתם, כלקוחות, זכותכם לבקש את רשיון המוביל של אותו המוביל שאיתו אתם שוקלים לעבוד. בנוסף, כרגיל, חשוב מאוד שתבקשו גם ביטוח הובלה – של לפחות 10 אלף שקלים (אנו באופן ספציפי מבטחים גם מעל, ומעניקים כיסוי של 100 אלף שקלים – פי 10). בדקו כרגיל, כי אתם חתומים ומחתימים על הסכם מסודר, חוזה ברור ונהיר. בדקו המלצות ואל תתביישו להתקשר לכאלו ואחרים שבעבר ביצעו מעבר עם אותה חברה.

ואיך זה מתחבר לכל תחום ההובלות בקיץ?

בקיץ חברות חדשות קמות על ימין ועל שמאל, בכל יום תמצאו עוד ועוד חברות חדשות, וכל חברה שכזו מציעה מחירי רצפה. מה שיוצא מזה הוא דבר מאוד פשוט: בקיץ הסיכויים שתמצאו מוביל או חברה טובה מתקזזים ב 50 אחוזים (על כל בחירה של חברה איכותית ומוכרת, אתם עלולים לבחור בחברה לא מוכרת שתעביר אתכם דרך חתחתים!) אם כן, בקיץ, ממש לא קל למצוא חברת הובלה איכותית, ואנו, עם הדחיינות הקשה שלנו, באופן כללי ממשיכים וממשיכים לתת במה לאותן חברות הובלה חאפריות שהרי: כאשר אתם עומדים מול השעות, בלחץ של זמן, אתם תעשו את הבחירה המוטעית ותבחרו בחברה שעדיף היה לכם להתרחק ממנה כמו מאש!
 
קיץ

ולמה?

כי חברת הובלות איכותית וטובה פשוט תפוסה ברוב הקיץ – תעשו בשכל, תעשו בחוכמה, ואת זה אל תדחו! התקשרו לכל חברות ההובלות חודש לפני זמן המעבר, רק בפרק זמן שכזה אתם יכולים לתפוס ריבוע פנוי ביומן של חברה מפנקת ואיכותית.

עוד כמה מילים על תקופת הקיץ

בקיץ החם כדאי ומומלץ להצטייד במים קרים, הרבה מאוד מים קרים!
בתוך כל הבלאגן והלחץ של מעבר הדירה אנו ממליצים לכם לבדוק היטב את השירות של הובלת דירה הכוללת אריזה, הרבה פעמים אנשים פשוט שוכחים לדאוג לגוף שלהם, ובחודשי הקיץ החמים, מעבר להתעלפויות, מכות חום ומגוון מרעין בישין, באופן כללי, כאשר אנחנו לא שותים, אנו קצת שוכחים את עצמנו, מתעצבנים מהר, מקבלים החלטות בצורה גרועה ומרגישים אי נוחות כללי שמשפיעה על כל הסביבה וההתנהלות שלנו. שתו מים, בתקופת הקיץ, במיוחד כאשר אנו מדברים על הובלות של דירה, זה הכלל החשוב ביותר שאנו יכולים להעביר לכם.