השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות בזול

מציאת המלצה על מוביל זול ואמין זוהי משימה קשה ללא שום ספק, אנחנו מאמינים כי מציאת הובלות זולות זה כבר לא בגדר המלצה ושהפורטל של טופ הובלות יכול לספק לכם בהחלט הובלות בזול עם המחיר הנמוך בארץ!

איך להשיג מוביל זול ואמין?

דרך הפורטל שלנו הכל כבר אפשרי, אנחנו  מתחייבים למתן של מעל לשלוש הצעות מחיר במהירות ובייעלות על ידי חברות וכמובן מובילים אמינים ומומלצים הפועלים עימנו, השוק כיום מוצף בנותני שירות מה שנותן לך! הלקוח! את היתרון היחסי בכל מהלך קבלת הצעות המחיר, כאשר ניתן לבצע השוואת מחירים בין ההצעות השונות ולבקש הנחה על מנת להוזיל את המחיר הסופי שלכם, מציאת מוביל מומלץ וזול אפשרית בהחלט! כל מה שעליכם לעשות היא לפנות אל נציג אשר מחכה לכם כבר עכשיו בקו השני של הטלפון והוא ימשיך וידריך אתכם כיצד לקבל את ההובלות הכי זולות שאפשר.
 

משאית הובלה

איזה שיטות קיימות להוזלת מחירים?

 • השיטה הראשונה: כפי שדיברנו עד כה, שיטת השוואת המחירים - שיטה שעובדת באופן וודאי ותכריח אתכם לעשות קצת חקר ועבודה על מנת להשיג מחיר זול באמת.
   
 • השיטה שניה: מחירונים, בדקו באתרי הובלה השונים מהם המחירים בעבור מה שאתם  מחפשים, ברגע שאתם מוצאים מחיר שמוצא חן בעינכם, שאלו את המוביל על כך וראו האם הוא מוכן להשוות למחיר המחירון.
   
 • השיטה השלישית: לא חייבים לקחת חברה גדולה, גם מציאה של מוביל זול ואמין יכולה לתת לכם פתרון, רק עשו לנו טובה, בדקו המלצות טרם תסגרו עימו עסקה.
   
 • השיטה הרביעית: חפשו אחר חברות אשר מספקות שירות של "הובלה על הדרך" השיטה הזו עובדת בדרך כלל בתחום של הובלות קטנות ותאריך ההובלה נקבע על ידי המוביל ולא על ידי הלקוח.
   
 • השיטה החמישית: פונים אל טופ הובלות! אנחנו נדאג שתקבלו הצעת מחיר הכי זולה בארץ ואם לא מצאתם דרכנו באופן ישיר - תוכלו לגלוש אל האינדקס שלנו ולבדוק שם.

כיצד לעבור דירה מבלי לקרוע את הכיס?

ראשית עליכם להבין כי הובלה זולה לדירה גם במחיר הכי זול לא צריכה לגרום לכם להמעיט בשירות שאתם מקבלים, לא על זה מדובר כאשר אנחנו מחפשים אחר הובלות בזול, אלא על ביצוע של השוואת מחירים נכונה ובריאה, מחקר מתחרים וקבלה של כמה שיותר הצעות מחיר. אתם צריכים לקחת את ההצעה שאתם מקבלים וללכת איתה אל המוביל או החברה המתחרה ולראות האם הוא מוכן להוזיל לכם את הצעתו! אם תעשו כך תוכלו לעשות מעין  "פינג - פונג" בין כמה חברות ובסופו של דבר להגיע אל המחיר הכי זול, לא רק בעבור הובלה של דירה אלא בכל דבר, גם של פריט בודד אחד.

באיזה אזורים נמצא את ההובלה הכי זולה? ערכנו מדגם!

כפי שאתם יודעים כפורטל העוסק ומוביל בתחום הובלות יש לנו את המחוייבות כלפי הגולשים של האתר להביא כמה שיותר מידע עדכני, חדשני וכמובן לשימוש חופשי וללא כל התחייבות או תשלום, לפניכם מופיעה טבלה של הצעות מחיר הכי זולות בארץ שמצאנו בעבור השירותים השונים, על פי כך אתם יכולים להסיק באיזה עיר נמצא את המחירים המשתלמים ביותר.
 

סוג ההובלה מעיר לעיר הצעת המחיר תאריך
הובלת דירה שלושה חדרים על ידי מוביל נתניה ירושלים 1,800 ₪ 14.08.2021
הובלה של דירת חדר (לסטודנט) תל אביב קריות 900 ₪ 21.06.2019
העברת דירה ארבעה חדרים חדרה חיפה 2,100 ₪ 09.04.2022
הובלת דירת סטודיו (חדר) עם טנדר תל אביב ראשון לציון 1,100 ₪ 22.02.2022
הובלה של פריט בודד (למשל הובלת מקרר) באר שבע רמת גן 200 ₪ 03.11.2021
פירוק והרכבה כולל שינוע של ארון בגדים חיפה אשדוד 300 ₪ 05.09.2021
דירת 3 חדרים כולל פסנתר משאית קטנה רחובות הוד השרון 2,400 ₪ 23.03.2022
הובלה קטנה (סלון 2 חלקים) פתח תקווה תל אביב 280 ₪ 11.09.2019
שינוע של חנות נעליים הרצליה חולון 1,500 ₪ 29.08.2019

הובלה זולה לסטודנטים ותלמידים

בלי קשר אל השוואת המחירים וכל שיטת שבירת השוק שאנו דוגלים בה בפורטל שלנו, ניתן לספר לכם כי הובלת סטודנטים ניתנת בהנחה משמעותית ואנו מתחשבים באופן ישיר בתלמידים של היום ודואגים כי הם יקבלו הנחה משמעותית בכל מעבר, כאשר אנחנו מפעילים שירות מיוחד המסייע בכל סיום של סמסטר למעברי הדירה הנחוצים לסטודנטים השונים. השיטה שלנו פועלת כך: אנו אוספים כמה דירות במקביל ומעבירים אותם באותו התאריך אל היעד החדש, הרי ידוע כי סטודנטים לא לומדים ולא מתגוררים בדירתם במהלך חופשת הסמסטר - דבר אשר נותן לנו את האפשרות לשנות תאריכי הובלה ולחסוך בעלויות שלנו וכך אנחנו יכולים לתת את הצעת המחיר הכי זולה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה