השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלה עם ביטוח

לכל הובלה שתצטרכו (העברת דירה או משרד) חשוב להערך. חלק מהערכות היא לבטח את התכולה למקרי נזק. בהעברת משרד, את הציוד המקצועי כגון מחשבים, פקסים ומדפסות, יש המעדיפים להעביר לבד. כנ"ל לגבי ציוד אישי רגיש בהעברת דירה. חשוב מאד לכלול ביטוח הובלה בהסכם ההובלה.

ביטוח הובלות למי זה מתאים?

הובלה אידיאלית היא הובלה שמתחילה בזמן ומסתיימת בזמן ללא כל תקלות ונזקים. עם זאת, רובנו שמענו לא אחת על הובלות שהתחילו באיחור, על רישול באריזה והעמסה, על חפצים שבורים ועל חפצים שפשוט נעלמו ולעולם לא הגיעו ליעדם. בזמן הובלה עלולות לקרות תקלות או תאונות למובילים. חפצים עלולים להנזק, להסדק או להשבר. זה יכול לקרות גם למוביל המקצועי ביותר, בין אם הוא מעביר תכולת דירה או תכולת משרד. כדי להמנע מתקלות חשוב מאד שגם הנהג וגם המובילים יהיו אחראים. אם אתם מעבירים תכולה רבה או יקרה ואין למוביל ביטוח על התכולה, אל תבחרו בו.

חסכו לעצמכם עוגמת נפש

מעבר לביטוח על המשאית (למקרה תאונה) עליכם לוודא שיש למוביל ביטוח הובלה או לבטח באופן פרטי. מדובר בפוליסה שונה מהמשאית ומתייחסת "לרכוש במעבר". וודאו שהמשאית בפוליסה היא המשאית שמבצעת את ההובלה. בתוך כל הבלאגן ביום המעבר, אתם עשויים לשים לב לנזק רק כשההובלה הסתיימה. אם שמתם לב לפני, הסדירו באותו רגע וודאו שהמוביל נושא בנזק. עגנו את ההסדר בכתב כדי להמנע מעוגמת נפש מיותרת לאחר שיסתיים המעבר. חברה מקצועית תדאג לביטוח התכולה כדי להמנע ממקרים אלו. קחו בחשבון לכל ביטוח יש גובה פיצוי מקסימלי. כדאי שתדעו, גם אם למוביל יש ביטוח, אם אתם מעבירים דירה בשווי תכולה של מיליון ₪, הכיסוי יהיה חלקי במקרה של נזק. גובה הפוליסה עולה ביחס ישר לשווי התכולה של הדירה שלכם. וודאו מול המוביל מה הכיסוי המירבי. פוליסה תקינה תכסה נזק עד 100,000 ₪, בהשתתפות מקסימלית של 10,000 ₪, טרם תסגרו עם החברה שמובילה אתכם, וודאו זאת שלא יקרה מצב בו אתם כבר באמצע תהליך ההובלה ונמצאים ללא ביטוח כלל, אנו בטופ הובלות נדאג שתקבלו שירות  מחברות הובלה שעובדות כך.

חברת הביטוח

בדקו באיזו חברה מבוטח המוביל. וודאו שהחברה מוכרת ובעלת מוניטין. בדקו מי איש הקשר שלכם ובדקו את הפוליסה. אצלנו באתר טופ הובלות תמצאו נותני שירות מהתחום של הובלות וכמובן גם מובילים מקצוענים בתחומם, תוכלו להשוות מחירי ביטוח הובלה ולמצוא את הצעת המחיר להובלה האטרקטיבית ביותר עבורכם.
 

המפתח בידיו של המוביל שלכם
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה