השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

ביטוח הובלות

לכל הובלה שתצטרכו (העברת דירה או משרד) חשוב להערך. חלק מהערכות היא לבטח את התכולה למקרי נזק. בהעברת משרד, את הציוד המקצועי כגון מחשבים, פקסים ומדפסות, יש המעדיפים להעביר לבד. כנ"ל לגבי ציוד אישי רגיש בהעברת דירה. חשוב מאד לכלול ביטוח הובלה בהסכם ההובלה.

ביטוח הובלות לדירה - מה זה?

ביטוח הובלת דירה הוא ביטוח שעושות חברות הובלה אשר על מנת לבטח את עצמן במקרה של נזק לרכוש המעבר. מדובר בפוליסה שונה מביטוח על המשאית עצמה ומתייחסת ל"רכוש במעבר". וודאו שהמשאית בפוליסה היא המשאית שמבצעת את ההובלה. בתוך כל הבלאגן ביום המעבר, אתם עשויים לשים לב לנזק רק כשההובלה הסתיימה.

 

אם שמתם לב לפני ההובלה הסדירו באותו רגע וודאו שהמוביל נושא בנזק. הובלה עם ביטוח היא דבר שמומלץ לעגן בכתב כדי להמנע מעוגמת נפש מיותרת לאחר שיסתיים המעבר. חברה מקצועית תדאג לביטוח התכולה כדי להמנע ממקרים אלו. קחו בחשבון לכל ביטוח יש גובה פיצוי מקסימלי. כדאי שתדעו, גם אם למוביל יש ביטוח, אם אתם מעבירים דירה בשווי תכולה של מיליון ₪, הכיסוי יהיה חלקי במקרה של נזק. גובה הפוליסה עולה ביחס ישר לשווי התכולה של הדירה שלכם.

 

וודאו מול המוביל מה הכיסוי המירבי. פוליסה תקינה תכסה נזק עד 100,000 ₪, בהשתתפות מקסימלית של 10,000 ₪, טרם תסגרו עם החברה שמובילה אתכם, וודאו זאת שלא יקרה מצב בו אתם כבר באמצע תהליך ההובלה ונמצאים ללא ביטוח כלל, אנו בטופ הובלות נדאג שתקבלו שירות  מחברות הובלה שעובדות כך.

למה צריך ביטוח הובלות?

הובלה אידיאלית היא הובלה שמתחילה בזמן ומסתיימת בזמן ללא כל תקלות ונזקים. עם זאת, רובנו שמענו לא אחת על הובלות שהתחילו באיחור, על רישול באריזה והעמסה, על חפצים שבורים ועל חפצים שפשוט נעלמו ולעולם לא הגיעו ליעדם. בזמן הובלה עלולות לקרות תקלות או תאונות למובילים: חפצים עלולים להנזק, להסדק או להשבר וזה יכול לקרות גם למוביל המקצועי ביותר.

 

הובלה עם ביטוח תיתן לכם תחשות ביטוח לגבי נזק פוטנציאלי לרכוש שלכם. כדי להמנע מתקלות חשוב מאד שגם הנהג וגם המובילים יהיו אחראים. אם אתם מעבירים תכולה רבה או יקרה ואין למוביל ביטוח על התכולה, אל תבחרו בו.

ביטוח להובלת הדירה או המשרד

ביטוח הובלות כולל כל הובלה בין אם מדובר בהובלה של הדירה או של משרד. גם במקרה של הובלות קטנות ביטוח הובלות הוא דבר חשוב. כשאתם עושים הובלה מומלץ לקחת את החפצים בעלי הערך ברכבכם הפרטי במידה וניתן. זאת מפני שהמובילים מעמיסים ארגזים רבים על המשאית ובמהלך הנסיעה של המשאית ארגזים יכולים לזוז ולפגוע ברכוש. בנוסף ככה תמנעו גניבה של דברי ערך. 

חשוב לוודא כדי להבטיח שלא יברחו לכם

בדקו באיזו חברה מבוטח המוביל. וודאו שהחברה מוכרת ובעלת מוניטין. בדקו מי איש הקשר שלכם ובדקו את הפוליסה. אצלנו באתר טופ הובלות תמצאו חברות הובלה וכמובן גם מובילים מקצוענים בתחומם, תוכלו להשוות מחירי ביטוח הובלה ולמצוא את הצעת המחיר להובלה האטרקטיבית ביותר עבורכם.
 

המפתח בידיו של המוביל שלכם