השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלה מיידית מהיום להיום

הודיעו לכם באורך פלא כי הדירה שלכם מוכנה ואתם צריכים כבר לעבור? הובלה מהיום למחר או אפילו מהיום להיום באופן מיידי! ניתן להזמין כעת הובלה דחופה בקלות דרך האתר שלנו ואנו נדאג לכך שתקבל שירות מהיר ומקצועי!

אל תשלמו מחיר מופקע על הובלה מהיום להיום

רבים חושבים שעקב הקפצת המובילים מהיום להיום זו סיבה למסיבה והעלויות יהיו גבוהות ולא משתלמות. אז נכון - בדרך כלל ובמיוחד בתקופת הקיץ עלויות של מעבר בדחיפות הם לא זולות בשל דחיית לוחות הזמנים של המובילים עצמם, אבל אתם לא חייבים לשלם כל כך הרבה.

 

אנחנו רוצים לגלות לכם "סוד". כאשר אתם פונים אל חברה ולוח הזמנים שלה פנוי באותו היום - אין שום סיבה לכך שתשלמו כסף נוסף, לכן בדקו קודם כל מהם התאריכים שפנוים לחברה ואם זה אפילו באותו היום - התחילו לארוז החברה כבר בדרך אליכם! לא תמיד יש צורך לשלם מחיר גבוה יותר על הובלה מהיום להיום.

 

מתי נצטרך הובלה מיידית?

קרה ונגמר החוזה של הדירה שלכם ולא שמתם לב? בדרך כלל בחוזים כאלו (בעיקר בתל אביב שם עלויות הדיור גבוהות מאוד) יש קנס וזאת כמובן במידה ובעל הדירה אינו מעוניין לספק לכם המשך בחוזה. על מנת לא לשלם את הקנס ולצאת מזה בשן ועין, עליכם לחפש אחר חברת הובלות המעניקה שירותי הובלה דחופים וזאת על מנת לפנות את דירתכם באופן מיידי ואם אפשר הובלה מהיום להיום או ביום למחרת. הרגישו חופשיים לבדוק את הזמינות של טופ הובלות וצרו קשר כעת עם אחד מהנציגים שלנו לקבלה של הצעות מחיר להובלות דקה 90.

 

שעון

אז למה בכלל לבחור ב"טופ הובלות"?

כפי שהבנתם עד כה טופ הובלות דוגלת במציאת חברת הובלות שמספקת מחיר משתלם וגולת הכותרת שלנו היא לתת הובלות בזול לכל דורש. אנו פועלים בשיטת השוואת המחירים וכמובן שגם היא תקפה גם כאשר מדובר על הובלה מיידית באופן דחוף שאינו סובל דיחוי ליום שלמחרת.

 

על כל פנייה אל נציגנו אנחנו נבצע בעבורכם בדיקה ונבדוק אילו מחברות ההובלה פנויות לאותו היום או למחרת ועל פי כך תחילו לקבל שיחות הכוללת הצעות מחיר, בין אם זה לדירה, פריט בודד או לעסק שלכם, אנו מתחייבים שתמצאו בקלות שירות הובלה דחופה מהיום להיום.

הובלה מהיום להיום - מה נפוץ ומה חריג?

ישנם פריטים בודדים אשר בדרך כלל הובלתם מתבצעת באותו היום, ז"א הובלה של מקרר אין סיבה שתדחה למחר ואם הזמנת שירות מרבית הסיכוים שתקבלו אותו באותו היום. באופן כללי כל מה שמוגדר כפריט בודד כמו רהיט, מוצר חשמלי או קרטונים ונמצא תחת הקטגוריה של הובלות קטנות - יכול להיות בהובלה של אותו היום ללא שום דיחוי או עלות נוספת במחיר.

 

מה שכן מוגדר כחריג כשמזמינים הובלה מהרגע להרגע זאת דירה או עסק, כאשר ישנם המון עסקים, משרדים וחברות אשר צריכים את ההובלה באופן דחוף ומיידי לצורך המשך פעילות, לדוגמא: סניף של בנק בתל אביב לא יכול להרשות לעצמו לא להיות פעיל יותר מכמה שעות בודדות ובמידה וצריכים לפנות נכס הבנק יזמין הובלה מעכשיו לעכשיו שתפעל באופן הכי מהיר ומיידי שיכול להיות על מנת שנוחות הלקוחות לא יפגעו וכמובן שלא יגרם נזק כלכלי כלשהו לבנק עצמו.

 

סוג השירות האם נפוץ או חריג?
הובלת מקרר נפוץ 
הובלת מכונת כביסה נפוץ 
הובלת מזרון נפוץ 
הובלה ספה נפוץ 
הובלת דירה 4 חדרים חריג 
הובלת משרד חריג