077-6049996 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

הובלת מוצרי הום סנטר

רכשתם מוצר ברשת "הום סנטר", תוכלו לקבל אצלנו שירות הובלה הכולל פירוק והרכבה (במידת הצורך) של מוצרי הום סנטר מכל מקום, חברתנו פועלת בהיקף כלל ארצי ומספקת הובלה מכל סניף של הום סנטר!

למה כדאי להזמין דרכנו?

קבלו עד שלוש הצעות מחיר מוזלות!
פועלים בכל אזורי הארץ.
מחירים הכי זולים שתמצאו בשוק.
שירותי פירוק והרכבה לכל סוגי הרהיטים.

הובלה במחירים חסרי תקדים מכל סניפי הרשת

הפורטל של "טופ הובלות" מספק שירות רחב היקפים והוא נוגע לא רק לרשת הום סנטר אלא בפרט לקהל הלקוחות נרחב במיוחד, תוכלו להזמין דרכנו שירות לכל סניפי הרשת ותקבלו במהרה שלוש הצעות מחיר של מובילים, בין אם רכשתם מוצר הדורש הרכבה או סתם רהיט גדול במיוחד שאינכם יכולים להוביל באופן עצמאי וצריכים חברה שתסייע לכם, כיום עם "טופ הובלות" אתם יכולים לקבל את השירות בדרך המהירה ביותר, רק פנו כעת אלינו והתחילו לקבל הצעות.

מובילים מכל  מקום - רשימת הסניפים של רשת "הום סנטר".

לחברת הום סנטר יש סניפים רבים בכל אזורי הארץ, מבין המובילים ביותר ניתן לראות את: תל אביב, כפר סבא, ירושלים, חיפה, באר שבע, הרצליה, טבריה וכמובן סניפים נוספים רבים, תוכלו לראות באתר הרשת את רשימת הסניפים המלאה, חשוב לציין כי אנו מספקים שירות בכל אזורי הארץ ותוכלו לראותם ברשימת אזורי השירות שלנו.
 
הום סנטר

מה עוד חשוב לדעת על השירות?

בדומה לשירותי ההובלה שאנו מעניקים בחברת "איקאה", אנו פועלים ללא מטרת רווח, הכוונה היא שהפורטל של טופ הובלות מספק מידע, מחירים וכמובן שירות והכל ניתן ללא התחייבות או תשלום שלכם כלפיינו, אתם מקבלים הצעות מחיר ומבצעים השוואת מחירים מול מובילים וחברות הפועלות באזורכם וכל זה בקלות ובמהירות, כאשר אין תשלום נוסף בעבורנו.