077-6049996 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

הובלת שטיח

יש לכם שטיח מקיר לקיר בביתכם? או שטיח פרסי גדול וכבד? באמצעות טופ הובלות ניתן להזמין מובילים מקצועיים המבצעים הובלת שטיח גדול מכל סוג, אנו מבצעים מגוון רחב של שירותי הובלות ומעניקים פתרונות כוללים, גם אם זה כולל הסרה של השטיח וניקוי טרם אריזתו והובלתו ליעד המבוקש.

הובלת שטיח - כיצד מתבצע התהליך?

כאשר מדובר על פריט בודד בדמוי שטיח, ישנם כמה פרמטרים שצריך לבדוק טרם נתחיל בשינוע שלו, נכון - שטיח הוא לא שביר ולא רגיש, אך אם זאת לכל פריט יש את הפרמטרים שצריך לבצע בעבור הובלה פשוטה ונכונה שלו, הנה תסריט התהליך בהובלת שטיח. במידה ומדובר על שטיח מקיר לקיר, ראשית יש לבצע הסרה שלו וניקוי הריצוף מתחתיו בין אם זה מאבק או שאריות דבק שנשארו, במידה ומדובר בשטיח פשוט אך גדול, יש לבצע ניקוי של השטיח ואריזה הרמטית על מנת לשמור עליו מכל סכנה או מפגע, כיום קיימים שטיחים רבים בבתי אב בעלי ערך סנטימנטלי, כך שחשיבותם היא גדולה בעיני הלקוח וכך גם צריך לנהוג המוביל, לאחר אריזה של השטיח המוביל מעמיס אותו על גבי הרכב ההובלה ומשנע אותו אל יעדו החדש, זוהי התפיסה של טופ הובלות לגבי כל פריט ושירות שאנו מעניקים.

להוביל שטיחים עם טופ הובלות

טופ הובלות תדאג לשטיח היקר שלכם ותשנע אותו בבטחה, אנו נעניק גם שירותי ניקוי, אריזה ופריסה באזור החדש שלכם (ביתכם החדש), השירות להובלת שטיחים אינו יקר ולא מצריך ידע מיוחד, לכן ניתן לבצע אותו באמצעות כמה חברות שונות אשר עוסקות בעיקר במתן שירותים של הובלות קטנות בזול, אלו הם שירותים מוזלים בעבור כל פריט ובדרך כלל מתבצעים "על הדרך" או בהגעה בתאריך אשר נקבע על ידי המוביל ולא על ידי הלקוח ליעד החדש, טופ הובלות מספקת לפחות 3 הצעות מחיר בעבור השירותים שהיא מעניקה, בין אם זה של שטיחים או כל פריט אחד.

מחיר הוגן ומשתלם

כאשר מדובר על הובלת שטיח קיר או פשוט, המחיר הוא עניין שתמיד מעניין את הלקוח, כאמור הובלה של שטיח יכולה להתבצע באופן עצמאי על גבי גג הרכב, אך נוחות ובטיחות זה בהחלט פרמטר שלא צריך להתעלם ממנו, כל אחד יכול להרשות לעצמו לבזבז כמה שקלים בעבור זה, במיוחד כאשר מדובר על שירות פשוט ולא יקר כלל, אנחנו בטופ הובלות נדאג שתקבלו מחיר בשקיפות מלאה! זאת תוכלו לראות באמצעות עמוד המחירים של הפורטל שלנו ובכך לגלות את טווח המחירים טרם תזמינו שירות דרכנו, כמובן שישנם פרמטרים אשר משנים את המחיר, כמו מרחק, גודל השטיח ותנאי נוחות, לכן אין להתייחס אל המחירון באופן חד משמעי אלא כטווח הגיוני להצעת המחיר שתקבלו.
 
הובלת שטיח