077-6049996 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

הובלת שולחן סנוקר

יש לכם שולחן סנוקר או ביליארד בביתכם וכעת אתם מתכננים לעבור דירה? שולחנות מהסוג הנ"ל דורשים ידע ומומחיות - אנו ממליצים לכם בחום להזמין את שירות הובלה והרכבה של שולחן סנוקר מחברת טופ הובלות, לקבל מחיר הוגן ושירות מקצועי לכל סוגי שולחנות המשחק.

למה לבחור בחברת טופ הובלות?

מקצועיות ורמת שירות שלא הכרת!
מחירים מוזלים ומשתלמים במיוחד.
עובדים בשיטת השוואת המחירים המהירה.

הובלת שולחן סנוקר עם חברה מקצועית

חברות לא מיומנות עלולות לתת לאנשים לא מקצועיים לבצע את מלאכת הובלת הדירה שלכם, דבר אשר צפוי לשים את החפצים השונים בסיכון. בכדי לבצע הובלת שולחן סנוקר באופן נכון יהיה צורך שתעשו את מרבית המאמצים וזאת בכדי שלא יווצר מצב בו השגת מבוקשכם לא תהיה אפשרית.

כמה עולה להוביל שולחן סנוקר?

כפי שאתם יודעים ישנם כמה גדלים של שולחנות סנוקר ובילארד, המתחיל מגודל של 8 פיט, 9, 10 11 ויכול להגיע גם ל-12 פיט. המחירים בשוק כמעט זהים בעבור אותם שולחנות אך אם הקשים שונים כמו מדרגות, צורך בפירוק מלא, מעלית קטנה או קומה גבוה. ישנו צורך בשימוש של מנוף שיהיה תוספת תשלום של 400 ש"ח, המחיר הסטנדרטי להובלה מסוג זה הוא בערך 600 - 900 ש"ח. תלוי בגודל השולחן כמובן ובנוחות ההובלה, לעוד מידע על מחירי הובלה לחצו כאן וגלו.

לא להתפשר על טיב השירות

מעוניינים לבצע הובלה של שולחן הסנוקר שלכם ולדעת במאת האחוזים כי הדבר יתבצע בצורה מושלמת? על מנת להוביל שולחן סנוקר באופן מוצלח למדי וזאת אם יודעים כיצד לבחור בחברה אשר תספק את הסחורה ולא תאכזב בעת ביצוע שירותי ההובלה. כפי שאתם מבינים, ישנה חשיבות עצומה לטיב השירות שאתם צפויים לקבל וזאת בכל הנוגע להובלות. הובלת שולחן ביליארד בייחוד יכולה להיות דבר פשוט וזאת אם יודעים לתת לאנשים שמחזיקים בניסיון בתחום לבצע את הדבר. לאור זאת יהיה כדאי שתבחרו בחברה איכותית וטובה ככל הניתן. הובלה והרכבה שולחן סנוקר יכול להתבצע תוך כדי מתן דגש על כך שיהיה מדובר על מחיר הובלה זול, עבודה מסוג זה מוגדרת בין הובלה קטנה ולבין בינונית בשל הקושי לבצע אותה אך עדיין מדובר על פריט בודד ולכן סכומו יהיה מעל למחיר הרגיל.
 
הובלה והרכבה של שולחן סנוקר

הובלת שולחן ביליארד באופן מקצועי

זה לא באמת משנה אם מדובר על שולחן ביליארד מקצועי או שלחילופין מדובר על שולחן שמיועד למשחק של חובבנים. במידה ותהיו מעוניינים לבצע הובלה של שולחן אוכל למשל וזאת כאשר מחיר ההובלה יהיה זול, תוכלו פשוט לפנות אל חברת טופ הובלות. זוהי החברה אשר תוכל לדאוג לכך שתקבלו את המענה המושלם וזאת כאשר לא תצטרכו להתעכב יותר מידי עם הביצוע שלה. מומלץ מאוד לוודא כי אתם עושים בוחרים אך ורק בשירותיה של חברת טופ הובלות וזאת בין היתר בשל מחירים אשר יאפשרו לכם ליהנות משירותי ההובלה וזאת מבלי שתצטרכו לפשוט את הרגל. זוהי הדרך הבטוחה מבחינתכם להשיג את מבוקשכם וללא כל בעיה. אז בחרו בחוכמה, בחרו בשירותיה של חברת טופ הובלות.