השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת שידה

יש לכם שידת החתלה בבית? שידת איפור? זקוקים לשירותי הובלה מקצועיים? נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בהשוואת המחירים בין חברות ההובלה השונות. ניתן להזמין הובלת שידה מכל סוג: החתלה, איפור ושידות קטנות יותר שצמודות למיטה ולקבל גם שירות של פירוק, הרכבה ואריזה.

איך מוזילים במחיר של הובלת שידה?

בשביל להוריד במחיר של הובלת שידה מומלץ לבצע השוואת מחירים. זה מפני שלא כל חברת הובלות תיקח לכם מחיר זהה עבור ההובלה. תוכלו להתקשר לצוות הטלפוני של טופ הובלות ולקבל עד 3 העצות מחיר כדי שתוכלו להשוות ביניהן ולחסוך בקלות.

 

מעבר לכך כדאי לבדוק את האפשרות של הובלה באמצעות טנדר. לרוב הובלת שידה עם טנדר תהיה זולה יותר מאשר הובלה במשאית ולכן זו דרך נהדרת להוזיל את המחיר. כמו כן, כדאי להתמקד במרכיבי ההצעה, לקרוא אותם בעיון ולהבין האם החברה מספקת לכם גם שירותי פירוק, הרכבה ואריזה, פרט לשירות ההובלה עצמו.

 

הובלת שידה עם מובילים

מחיר הובלת שידה - כמה זה צפוי לעלות?

מחיר הובלת שידה בין 150 ש"ח ל-350 ש"ח. המחיר מוצג כטווח מאחר והוא מושפע מהמידות המדויקות והגודל של השידה וגם משיקולים נוספים כמו גובה הקומות, הימצאות מעלית בבניין, אופן השינוע (טנדר או משאית) ומועד ההובלה.

 

מחיר ממוצע להובלת שידה

מחיר ממוצע להובלת שידה: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

הובלת שידת החתלה בחוכמה

שידת החתלה היא ללא ספק רהיט שימושי. בחדרים תינוקות בכל רחבי הארץ נוכל למצוא שידה שכזו, כאשר ברוב המקרים השידה תשמש אותנו גם לאחסון של פריטים רבים. לכן מדובר בפריט חשוב למדי ונדרש לנקוט במשנה זהירות בעת העברתו, על מנת שלא יקבל שריטות או מכות.

 

הובלת שידת החתלה יכולה להתבצע על ידי הורדת השידה במדרגות או על ידי הוצאתה במעלית. כמו כן אם אתם ממש מעוניינים לייעל את התהליך, ניתן לשכור את שירותיו של מנוף הרמה, אך זה לא בהכרח ישתלם מאחר ועלות הפעלת מנוף עולה בסביבות 400 ש"ח לשעת עבודה, מה שמייקר את המחיר.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

מובלים שידה? כדאי לצלם אותה ולשלוח למוביל

חלק מחברות ההובלה עשויות לתמחר את עלות השינוע וההובלה בצורה שרירותית. אך האמת היא שלא כל השידות זהות ולכן כדאי לשלוח תמונה אל נציגי חברת ההובלות על מנת שיבינו באיזה סוג של שידה מדובר ומה הגודל שלה. במידה ותרצו לספק להם מידע מדויק יותר, תוכלו כמובן לבצע מדידה עם מטר ולשלוח לחברת ההובלות את המידות המדויקות.

 

כך תקבל מחיר מותאם אישית. אגב, בשביל להבין יותר את השוני במחיר נסביר כי בעת הובלת שידה קטנה (כאלו אשר מצויות ליד המיטות בחדר השינה למשל) ייתכן שמספיק לשלוח מוביל יחיד אך אם מדובר על הובלת שידת איפור או שידת החתלה, כנראה שהחברה תשלח צוות של שני מובילים, מה שישפיע על המחיר כמובן. 

הובלת שידה

שווה לבדוק מחיר להובלה מרוכזת

צריכים להוביל מספר פריטים בודדים? מעוניינים לשדרג את הובלת השידה ולהפוך אותה לסוג של הובלה קטנה? זה בהחלט אפשרי ולעיתים גם משתלם יותר. השירות של הובלת רהיטים הוא כמובן נפוץ למדי בתחום ההובלות ורוב החברות יספקו את השירות הזה. בדרך כלל יהיה משתלם להוסיף רהיט כזה או אחר להובלה מאחר והתוספת תהיה מינורית ולא משמעותית.