השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת שולחן פינג פונג

שירות חדש העונה לצורך הגולשים של פורטל טופ הובלות הוא הובלה של טניס שולחן או בשמו השני "פינג - פונג", אנו מבצעים שירות הובלה, פירוק והרכבה בעבור שולחנות פינג פונג במחירים חסרי תקדים לכל אזור ברחבי הארץ.

מה כולל השירות?

שירות הובלת שולחן פינג פונג בין אם הוא מתקפל או כפי שנקרא "שולחן חוץ", יכלול גם שירות פירוק והרכבה במידת הצורך, כאשר ישנם דירות ומקומות בהם לא ניתן להכניס את השולחן בשלמותו, בעיות נוספות שיכולות להיגרם בעת הובלתו הם בעצם בבניין רב קומות כאשר שם נצטרך לשלב גם שירות של מנוף הרמה, השירות כולל אריזה בנייר מגן והתקנה בבית הלקוח (על פי דרישה).

למה לבחור דווקא בפורטל שלנו?

באמצעות טופ הובלות אתם יכולים לקבל מעל לפנייה אחת, מה שאומר שתקבלו לפחות - 3 הצעות מחיר בעבור הובלה של טניס שולחן (פינג פונג), דבר אשר יסייע לכם בעת השוואת מחירי הובלות. אנו פועלים בכל אזורי הארץ ומעניקים שירותים בכל ימות השבוע, כך שתמיד אנו לצידכם, המידע, השירות והצעות המחיר אשר מגיעות דרך טופ הובלות הם בחינם וללא כל התחייבות מצד הגולש לקוח, אז למה אתם מחכים? השאירו את הפרטים שלכם בטופס או הרימו את הטלפון כבר עכשיו.

למה צריך לשים לב בעת הובלת שולחן פינג פונג?

הדבר החשוב ביותר הוא שמירה על הלוחות ועל מנגון הקיפול של השולחן, כאשר ישנם שולחנות פינג פונג מתקפלים, מנגון הקיפול עצמו עשוי אלומיניום וחשוב לשמור על תקינותו שמא יתקפל וימעך בעת הובלתו, לכן כאשר נבצע את ההובלה נדאג לארוז היטב את השולחן. במידת הצורך גם לפרק כאשר אין מעבר מספיק גדול ללוחות השולחן. לא פחות חשוב הוא לפרק את הרשת, הידיות עשויות הפלסטיק וגם את הגלגלים (אם קיימים הם בדרך כלל מפלסטיק) על מנת שלא ישברו או  יסדקו במהלך השינוע.
 

טניס שולחן

כמה זה צריך לעלות?

הגענו אל סוגיית המחיר, כאשר מחירי הובלה עשוים להשתנות מעת לעת על פי מספר פרמטרים שונים. אם לא בא לכם להיכנס נסביר על כך שוב, מרחק, תקופה בשנה, תנאים מקשים כמו מעלית או גודל השולחן, קומה ועוד כמה פרמטרים יכולים לקבוע מה המחיר בעבור השירות. טווח המחירים הממוצע להובלה מסוג זה הוא בין: 400 - 550 ש"ח בדרך כלל, זהו טווח מחירים כלל ארצי ולא המחיר שבהכרח תקבלו מפנייה לאתר של טופ הובלות.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה