השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת שולחן סנוקר

יש לכם שולחן סנוקר או ביליארד בביתכם וכעת אתם מתכננים לעבור דירה? הובלה של שולחנות מהסוג הנ"ל דורשים ידע, מומחיות וגם ניסיון. אנו ממליצים לכם בחום להזמין שירותי הובלה והרכבה של שולחן סנוקר דרך פורטל טופ הובלות ולקבל מחיר הוגן ושירות מקצועי להובלה של כל סוגי שולחנות המשחק.

איך מתבצעת הובלת שולחן סנוקר?

הובלת שולחן סנוקר מצריכה פירוק והרכבה שלו קודם כל. תחילה יש להפריד את הבסיס מהפלטה, לאחר מכן יש לעטוף את כל החלקים בנפרד בצורה יסודית על מנת לוודא שלא יהיה להם נזק. לעיתים יש צורך להשתמש במנוף על מנת להוביל שולחן סנוקר בצורה בטוחה. עקב כך ששולחן סנוקר הוא ציוד רגיש וכבד מומלץ לקחת חברת הובלות שמתמחה בפירוק והרכבה של רהיטים.

 

הובלת שולחן סנוקר

כמה עולה להוביל שולחן סנוקר?

מחיר הובלת שולחן סנוקר ינוע בין 600 ש"ח ל--900 ש"ח, כאשר השוני במחיר הוא בעקבות הפרמטרים השונים שציינו כאן למעלה (גובה קומות, הימצאות מעלית, פירוק והרכבה ועוד). במידה ונדרש להוסיף מנוף הובלה, עלות התוספת עומדת על 400 ש"ח בממוצע. לחצו על הקישור וקבלו מידע נוסף על מחירי הובלה אשר מופיעים במחירון שלנו.

 

כפי שאתם בוודאי יודעים, ישנם מספר גדלים של שולחנות סנוקר וביליארד, כאשר לרוב שולחנות אלו יתחילו בגודל של 8 פיט, 10, 11 ואפילו 12 פיט. המחירים בשוק יהיה ברוב המקרים זהים בעבור השולחנות מאחר וגודל השולחן הוא לא בהכרח הפרמטר המרכזי שישפיע על המחיר.

 

מה שיותר חשוב למובילים בשביל לקבוע את המחיר של הובלת שולחן סנוקר הוא האם נדרש פירוק מלא של השולחן? האם המעלית בבניין קטנה או שמא מדובר במעלית שניתן להכניס לתוכה את השולחן? וכמובן מה גובה הקומות. 

 

מחיר ממוצע להובלה של שולחן סנוקר

מחיר ממוצע להובלה של שולחן סנוקר: 750 ₪

טווח מחיר גבוה 900 ₪

טווח מחיר נמוך 600 ₪

לא להתפשר על איכות השירות

מעוניינים לבצע הובלת שולחן סנוקר אך חוששים מהנזק? כדאי לבחור בחברה שתספק את הסחורה ולא תאכזב אתכם ביום ההובלה עצמו. בנוסף לנושא המקוצעיות שהוא כמובן חשוב למדי, כדאי לתת את הדעת גם על איכות השירות.

 

המובילים צריכים להיות שירותיים, אדיבים ובעיקר להגיע בזמנים שנקבעו איתם. לא משנה אם מדובר על הובלה גדולה של דירה או על הובלה קטנה של מוצר יחיד כמו שולחן סנוקר, חלק מרכזי בשירות איכותי הוא העמידה בזמנים שהוגדרו.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

הובלת שולחן סנוקר עם חברה מקצועית

כפי שאתם בוודאי יודעים, שולחן סנוקר עולה לא מעט. בדומה לחפצים אחרים בבית, הובלת שולחן סנוקר דורשת משנה זהירות וזאת על מנת להבטיח שהשולחן לא יקבל מכות או חבלות במהלכו של תהליך ההובלה. לכן כדאי לבחור מובילים אמינים ובעיקר מקצועיים אשר ביצעו מספר הובלות דומות בעבר, כך נבטיח לעצמנו שהשולחן ישמר גם בסופו של תהליך ההובלה.

גם הובלת שולחן פינג פונג

דרכנו תוכלו להזמין גם שירות של הובלת שולחן פינג פונג על ידי המובילים. כשמובילים שולחן פינג פונג חשוב לדעת לקפל אותו כמו שצריך בצורה שלא תהרוס אותו. קיפול שולחן פינג פונג ללא מנגון הקיפול שלו יכול להפיל אותו ולפגוע בעץ שלו.