השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת שולחן סנוקר

יש לכם שולחן סנוקר או ביליארד בביתכם וכעת אתם מתכננים לעבור דירה? הובלה של שולחנות מהסוג הנ"ל דורשים ידע, מומחיות וגם ניסיון. אנו ממליצים לכם בחום להזמין שירותי הובלה והרכבה של שולחן סנוקר דרך פורטל טופ הובלות ולקבל מחיר הוגן ושירות מקצועי להובלה של כל סוגי שולחנות המשחק.

הובלת שולחן סנוקר עם חברה מקצועית

כפי שאתם בוודאי יודעים, שולחן סנוקר עולה לא מעט. בדומה לחפצים אחרים בבית, הובלת שולחן סנוקר דורשת משנה זהירות וזאת על מנת להבטיח שהשולחן לא יקבל מכות או חבלות במהלכו של תהליך ההובלה. לכן כדאי לבחור מובילים אמינים ובעיקר מקצועיים אשר ביצעו מספר הובלות דומות בעבר, כך נבטיח לעצמנו שהשולחן ישמר גם בסופו של תהליך ההובלה.

הובלת שולחן סנוקר

כמה עולה להוביל שולחן סנוקר?

כפי שאתם בוודאי יודעים, ישנם מספר גדלים של שולחנות סנוקר וביליארד, כאשר לרוב שולחנות אלו יתחילו בגודל של 8 פיט, 10, 11 ואפילו 12 פיט. המחירים בשוק יהיה ברוב המקרים זהים בעבור השולחנות מאחר וגודל השולחן הוא לא בהכרח הפרמטר המרכזי שישפיע על המחיר.

 

מה שיותר חשוב למובילים הוא האם נדרש פירוק מלא של השולחן? האם המעלית בבניין קטנה או שמא מדובר במעלית שניתן להכניס לתוכה את השולחן? וכמובן מה גובה הקומות. 

 

וכעת למחיר: מחיר הובלת שולחן סנוקר תנוע בין 600 ש"ח ל--900 ש"ח, כאשר השוני במחיר הוא בעקבות הפרמטרים השונים שציינו כאן למעלה (גובה קומות, הימצאות מעלית, פירוק והרכבה ועוד). במידה ונדרש להוסיף מנוף הובלה, עלות התוספת עומדת על 400 ש"ח בממוצע. לחצו על הקישור וקבלו מידע נוסף על מחירי הובלה אשר מופיעים במחירון שלנו.

מחיר ממוצע להובלה של שולחן סנוקר

מחיר ממוצע להובלה של שולחן סנוקר: 750 ₪

טווח מחיר גבוה 900 ₪

טווח מחיר נמוך 600 ₪

לא להתפשר על איכות השירות

מעוניינים לבצע הובלה של שולחן סנוקר אך חוששים מהנזק? כדאי לבחור בחברה שתספק את הסחורה ולא תאכזב אתכם ביום ההובלה עצמו. בנוסף לנושא המקוצעיות שהוא כמובן חשוב למדי, כדאי לתת את הדעת גם על איכות השירות. המובילים צריכים להיות שירותיים, אדיבים ובעיקר להגיע בזמנים שנקבעו איתם. לא משנה אם מדובר על הובלה גדולה של דירה או על הובלה קטנה של מוצר יחיד כמו שולחן סנוקר, חלק מרכזי בשירות איכותי הוא העמידה בזמנים שהוגדרו.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

הובלת שולחן ביליארד באופן מקצועי

זה לא באמת משנה אם מדובר על שולחן ביליארד מקצועי או שולחן קטן יותר המיועד לחובבים, ההובלה שלו אינה פשוטה וברוב המקרים תצריך פירוק של השולחן על מנת להוציא אותו בצורה נוחה. אומנם יש מצבים שבהם נוציא את השולחן ללא תהליך הפירוק וזאת באמצעות מנוף, דרך המרפסת של הבית, אך הדבר יצריך גם הזמנה של משאית הובלות גדולה שאליה ניתן להכניס את השולחן.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה