השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת שולחן

צריכים להוביל שולחן? גלו מה המחיר ותוכלו גם לערוך השוואת מחירים שתעזור לכם להוזיל במחיר של השולחן. הובלת שולחן כוללת פירוק והרכבה ולעיתים גם יש צורך בשימוש במנוף להובלה.

מהו המחיר הובלת שולחן?

מחיר הובלת שולחן נע בין 200 - 250 ש"ח במקרה לצורך הובלה ללא שירותים נוספים. במידה ותרצו להוסיף פירוק והרכבה של השולחן תהיה תוספת של 150 ש"ח בממוצע, ואם מדובר בשולחן שלא ניתן לפירוק ויש צורך להשתמש במנוף המחיר הסופי ינוע בין 400 - 600 ש"ח.

 

מחיר הובלת שולחן בממוצע

מחיר הובלת שולחן בממוצע: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

השוואת מחירים להובלת שולחן

בשביל להוריד במחיר הובלת שולחן מומלץ לבצע השוואת מחירים. זה מפני שלא כל חברת הובלות תיקח לכם מחיר זהה עבור הובלת השולחן שלכם. כמובן שהמחיר גם ישתנה בהתאם לצורך בפירוק והרכבת השולחן על ידי המובילים והוא יעלה גם במידה ויש לכם צורך לשכור מנוף.

 

למרות זאת עדיין המחיר ישתנה גם בהתאם לחברות ההובלה השונות. התקשרו לצוות הטלפוני של פורטל טופ הובלות וקבלו עד 3 הצעות מחיר עבור הובלת שולחן אוכל, שולחן משרדי או כל שולחן אחר. זה על מנת שתוכלו לדבר איתן ולערוך השוואת המחירים.

 

הובלת שולחן

איך מתבצעת הובלת שולחן?

הובלת שולחן, כמו הובלת רהיטים אחרים, תתחיל בפירוק והרכבה של השולחן, מה שיקל על ההעמסה שלו על המשאית. תוכלו לבצע את הפירוק וההרכבה בעצמכם או לבקש מהמובילים. אם מדובר על שולחן קטן יכול להיות שהם לא יגבו מחיר נוסף אבל אם מדובר על שולחן גדול יותר שדורש זמן של פירוק והרכבה בממוצע הם יקחו מכם עוד 150 ש"ח.

 

לאחר מכן תתבצע ההעמסה על כלי הרכב. שימו לב שאמרנו כלי רכב ולא בהכרח משאית, זה מפני שהובלות קטנות עם טנדר הן יותר זולות מאשר הובלות במשאית. כשאתם מדברים עם חברות ההובלה מומלץ לוודא אם יש אפשרות לשכור טנדר להובלה על פני משאית כדי להוזיל במחיר.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

שימוש במנוף להובלת השולחן

לפעמים יש שולחן גדול שלא ניתן לפירוק וגם לא עובר במעלית או בדלת ובמקרה הזה יש צורך במנוף להובלה שלכם. המחיר של השכרת מנוף לצורך ההובלה משתנה בהתאם לקומה שלכם, אבל בהנחה שאתם נמצאים מתחת לקומה 6 כנראה שההובלה כולה לא תעלה יותר מ- 600 ש"ח.

צריכים להוביל פינת אוכל שלמה?

באמצעותנו תוכלו להוביל פינת אוכל שלמה שכוללת שולחן אוכל וארבעה כיסאות (או פחות כמובן). לרוב מחיר הובלת פינת אוכל יהיה בין 300 - 600 ש"ח. עם זאת חשוב לומר שזה תלוי בסוג השולחן שלכם. במידה ויש לכם שולחן גדול וכבד, במיוחד אם מדובר בשולחן שלא נכנס במעלית, המחיר יכול לעלות.