השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת פסנתר בתל אביב

קראו מהו מחיר הובלת פסנתר בתל אביב, האם מדובר בהובלה קטנה או גדולה וגם כמה טיפים מצויינים למציאת מוביל מקצועי והגון דרך טופ הובלות.

מה מחיר הובלת פסנתר בתל אביב?

מחיר הובלת פסנתר בתל אביב נע בין 500 - 800 ש"ח וזה כולל תהליך של הובלה עם מנוף במידה ולא ניתן להוביל את הכלי במעלית.

 

קחו בחשבון שהמחיר מתייחס להובלה בתוך שטח תל אביב בלבד. במידה ומדובר על הובלת פסנתר מתל אביב לערים חיצוניות - המחיר שצויין יתייקר בהתאם.


מחיר ממוצע להובלת פסנתר בתל אביב

מחיר ממוצע להובלת פסנתר בתל אביב: 650 ₪

טווח מחיר גבוה 800 ₪

טווח מחיר נמוך 500 ₪

האם הובלת פסנתר בתל אביב נחשבת להובלה קטנה?

הרבה טועים לחשוב שהובלת פסנתר נכנסת תחת קטגוריה של הובלה קטנה ופשוטה, אך הדבר אינו נכון, בטח ובטח כשמדובר על הובלת פסנתר בתל אביב העמוסה והצפופה.

 

אולי מדובר על הובלת רהיט אחד אך זה לא אומר שמדובר בהובלה פשוטה. פסנתר (כנף או גב שטוח) הינו כלי נגינה כבד במיוחד ויחד עם זאת - עדין כל כך לפגיעות - מה שהופך את ההובלה למורכבת פי כמה ובטח כשמדובר במוביל חסר נסיון. המשיכו לקרוא מתחת וגלו איך לאתר מוביל מוסמך והגון דרך טופ הובלות.

 

הובלת פסנתר בתל אביב

כיצד תאתרו מוביל פסנתר מומלץ בתל אביב?

יש כמה דברים שעליכם לבדוק לפני שאתם קובעים מול מוביל לצורך הובלת פסנתר בתל אביב:

 • ביטוח הובלות - הדבר הראשון שאמור לעניין אתכם הוא שהמוביל מבטח את הובלת הפסנתר שלכם. מטרת הביטוח היא להעניק לכם פיצוי כספי במידה ונגרם נזק לפסנתר שלכם. זכרו שמדובר בכלי כבד וגדול שעשוי להקשות מאוד גם על מובילים בעלי נסיון.
   
 • נסיון - כמובן חשוב לוודא שהובלת פסנתר בתל אביב מתבצעת ע"י מוביל שכבר הספיק להוביל מספר פסנתרים בחייו. זכרו שאין חכם כבעל נסיון ובטח ובטח כשמדובר על הובלת פסנתר.
   
 • המלצות - אל תסתפקו במילותיו של המוביל ותבקשו לקרוא המלצות עליו. תוכלו לפי שם העסק שלו לחפש עליו חוות דעת בגוגל או לחילופין לברר מול מכרים מעולם המוזיקה אם הם מכירים אותו.
   
 • השוו מחירים - הובלת פסנתר בתל אביב אינה זולה כלל ובגלל הסיבה הזאת, ישנם חאפרים שינצלו את הדבר ויגבו מחיר מופקע רק כי מדובר בפסנתר. למזלכם דרך פורטל טופ הובלות תוכלו להשאיר פרטים ולקבל בחינם עד 3 מובילים מומלצים בתל אביב להובלת פסנתרים.


בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

טיפים לקראת הובלת פסנתר בתל אביב

אז במידה וכבר סגרתם מול מוביל דרך טופ הובלות - חשוב שתוודאו מספר דברים לקראת הובלת הפסנתר שלכם ולשם כך צירפנו לכם כמה טיפים יעילים:

 • קחו מידות - לפני שאתם מזמינים מוביל להובלת פסנתר בתל אביב, עליכם למדוד את מידות הפסנתר כדי לוודא שהוא יכול לעבור בפתח הבית ובמעלית. שכן אם לא כך הדבר - המוביל יצטרך להסתייע במנוף כדי להוביל אותו משטח הבית. היו כמה שיותר מדוייקים.
   
 • צילום - כאן כבר מדובר על פעולה שחשוב שתבצעו ממש דקות לפני שהמוביל אורז את הפסנתר סופית, מומלץ שהוא גם יהיה נוכח לצילומים בזמן אמת. הסיבה לכך היא כי מדובר בכלי גדול וכבד מאוד, שעשוי להינזק בעת ההובלה עצמה, ולכן במידה וחלילה נוצר נזק - תוכלו לדרוש פיצוי הולםם מחברת ההובלה.
   
 • אריזה - ודאו שהמובילים אורזים את הפסנתר בכמה שכבות הכוללות שכבה שמגנה בפני חדירת נוזלים כדי שהפסנתר לא ייהרס. כנ"ל לגבי האריזה עצמה שחייבת לכלול מספר מכובד של שכבות ע"מ לבלום כל סוג של זעזוע בעת ההובלה.