השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת פסנתר בצפון

קראו כמה עולה הובלת פסנתר בצפון, במה זה תלוי, כיצד זה מתבצע וגם איך תוכלו לאתר מוביל מנוסה דרך טופ הובלות.

מהו מחיר הובלת פסנתר בצפון?

מחיר הובלת פסנתר בצפון לרוב נע בין 500 - 1,000 ש"ח בעבור הובלה של פסנתר עם גב שטוח. במידה ומדובר על הובלת פסנתר כנף, מחיר ההובלה צפוי לנוע בין 1,000 - 1,500 ש"ח היות ומדובר בעבודה מורכבת יותר לביצוע. 

 

כמו כן, קחו בחשבון אפשרות של הובלה עם מנוף, שעשויה לייקר את מחיר ההובלה כולה בעוד 400 - 600 ש"ח.

 

מחיר ממוצע להובלת פסנתר בצפון

מחיר ממוצע להובלת פסנתר בצפון: 750 ₪

טווח מחיר גבוה 1000 ₪

טווח מחיר נמוך 500 ₪

מחירון הובלת פסנתר בצפון לערים חיצוניות

מחירי הובלת פסנתר בצפון עשויים להיתלות גם במרחק הנסיעה שעל חברת ההובלה לבצע. מתחת נציג כמה דוגמאות למחירי הובלת פסנתרים מהצפון לערים נפוצות: (שימו לב: המחירים מתייחסים ברובם להובלת פסנתר עם גב שטוח)

מחירי הובלת פסנתר בצפון

הובלת פסנתר מצפון הארץ לירושלים

מחיר להובלת פסנתר מקומת קרקע, ללא צורך במנוף או פירוק.


600 - 900 ש"ח
הובלת פסנתר כנף מחדרה לרמת גן

הובלת פסנתר כנף, כולל פירוק, ללא מנוף.


1,000 - 1,500 ש"ח
הובלת פסנתר מכרמיאל לכפר סבא

המחיר כולל השכרת מנוף הרמה.


1,200 - 1,600 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

מידע על הובלת פסנתר בצפון עם מנוף

במידה והפסנתר לא עובר בדלת, בחדר מדרגות או במעלית ואינכם רוצים לפרק אותו - דעו כי דרך טופ הובלות תוכלו לאתר חברת הובלה שתוכל להוביל את הפסנתר שלכם עם מנוף הרמה.

 

שימוש במנוף הרמה מאפשרת להשאיר את הפסנתר כמעט בשלמותו, תוך זמן קצר ובצורה בטוחה יותר בהשוואה להובלת פסנתר בצפון המתבצעת בצורה ידנית. כך שאם יש לכם סידורים אחרים לטפל בהם במועד ההובלה, תוכלו לבצע אותם כסדרם תודות לקיצור הזמנים המשמעותי בזמני העבודה.

 

הובלת פסנתר בצפון

כיצד לאתר מוביל פסנתרים בצפון?

לא כל מוביל בהכרח ידע כיצד להתנהל מול הובלת פסנתר בצפון ולכן, חשוב שתוודאו שהמוביל שאתם מתנהלים מולו אכן מחזיק בנסיון מוכח בכל הקשור להובלת רהיטים מורכבים כמו פסנתר.

 

נוסף לזה עליכם לוודא שהוא מחזיק בביטוח הובלה, כך שאם נגרם נזק לפסנתר היקר שלכם בעת ההובלה, יהיה על המוביל לפצות אתכם כספית. לפני חתימה מולו, בקשו לעיין בתעודת הביטוח שהוא מקנה להובלה עבורכם והמנעו מלסגור מולו בהיעדר ביטוח על ההובלה.

השיגו הובלת פסנתר בצפון במחיר מעולה!

דעו כי דרך פורטל טופ הובלות תוכלו לאתר מוביל פסנתרים בכל ערי הצפון, כך שאתם יכולים להיות רגועים שהפסנתר שלכם יגיע בשלום ליעדו החדש.

השאירו פרטים בטופס המצורף ותוכלו לקבל מטופ הובלות בחינם עד 3 מובילים בצפון המתמחים בהובלת פסנתרים, ביניהם תוכלו לברר מחירים ומידע נוסף וכך לבחור בזה שנתן את הצעת המחיר המשתלמת ביותר עבורכם, מבלי לבזבז זמן או להתפשר על איכות השירות.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

כמה טיפים להובלת פסנתר בצפון

יש כמה היבטים שחשוב שתבדקו ע"מ להבטיח שהפסנתר שלכם יובל בצורה חלקה:

  • מידות - לפני שאתם סוגרים מול מוביל להובלת פסנתר בצפון, עליכם לקחת מידות של הפסנתר ולבדוק אם הוא עובר בדלת הכניסה, בחדר המדרגות או במעלית. פעולה זו תאפשר למוביל להבין אם יש צורך בפירוק הפסנתר בעת ההובלה ואף אם עולה הצורך להובילו במנוף.
     
  • צילום - דאגו לצלם את הפסנתר לפני הגעת המובילים לדירה או לחילופין, בעת שהם נוכחים בה כדי שיהיו עדים. מטרת הצילום היא להשוות את נראות הפסנתר לפני ואחרי ההובלה, כדי לוודא שלא נגרמו לו נזקים.
     
  • אריזה - הובלת פסנתר בצפון צריכה להיעשות כאשר הפסנתר עטוף בצורה מיטבית וכזו שתמנע שריטות וחדירת נוזלים בעת ההובלה. פקחו על המובילים בזמן שהם אורזים את הפסנתר שלכם כדי שתהיו בטוחים שהוא מבוטח מכל הצדדים. תוכלו אף לעטוף אותו בשמיכה עבה כדי שתהיה שכבת הפרדה או לבקש מחברת ההובלה שתשתמש בפצפצים.