השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת פסנתר

הובלה של פסנתר יכולה להתבצע באמצעות מנוף או בלעדיו. אם אתם מעוניינים להוביל פסנתר רגיל או פסנתר כנף ולשמור עליו מפני פגיעות ומכות לאורכו של התהליך, אנו נשמח לעזור לכם באיתור חברת ההובלות המתאימה ביותר למשימה.

מחיר הובלת פסנתר בממוצע

הובלת פסנתר תעלה בין 500 - 1,000 ש"ח עם ממוצע של 750 ש"ח לצורך הובלה בתוך העיר. הובלת פסנתר כנף תעלה בין 1,000 - 1,500 ש"ח מפני שמדובר בהובלה מסובכת יותר. לעיתים יהיה צורך להשתמש במנוף להובלת הפסנתר מה שיוסיף למחיר עוד 400 - 600 ש"ח.

 

מחיר הובלת פסנתר בממוצע

מחיר הובלת פסנתר בממוצע: 750 ₪

טווח מחיר גבוה 1000 ₪

טווח מחיר נמוך 500 ₪

מחירים של הובלת פסנתרים

במחירון הבא, מוצגים טווחי מחירים בעבור הובלת פסנתר, תוך התייחסות למקום ממנו יוצאת ההובלה והיעד שאליו מעבירים את הפסנתר. נדגיש כי המחירים יכולים להשתנות מעת לעת גם על פי עונות השונה (בחורף המחיר יהיה זול יותר מאשר עונת הקיץ) ולכן כדאי לוודא עלויות בצורה מסודרת מול נציגי חברת ההובלות לפני שמזמינים ממנה את השירות.

מחירון הובלת פסנתר ממקום למקום

מחיר הובלת פסנתר בתל אביב (בתוך העיר)

הובלה בתוך העיר כולל שימוש במנוף הרמה לקומה 3, ראו מידע נוסף על הובלת פסנתר בתל אביב.


500 - 800 ש"ח
כמה יעלה להוביל פסנתר מצפון הארץ לירושלים

מקומות קרקע ללא צורך במנוף, ראו מידע נוסף על הובלת פסנתר בצפון.


600 - 900 ש"ח
תוספת מחיר בעבור הובלת פסנתר כנף

הובלת פסנתר כנף קשה יותר ולכן יש תוספת מחיר.


400 - 500 ש"ח
מהו המחיר להובלת פסנתר כנף מחדרה לרמת גן?

הובלת פסנתר כנף מקומה 4 לקומה 5.


1,000 - 1,500 ש"ח
עלות הובלת פסנתרים מאשדוד לאשקלון

הובלה מאשקלון לאשדוד.


400 - 700 ש"ח
כמה יעלה להוביל פסנתר מבאר שבע להוד השרון

כולל כיוון לאחר פירוק כנף.


900 - 1,400 ש"ח
מחיר הובלת פסנתר מכרמיאל שבצפון אל כפר סבא

עם שימוש במנוף הרמה בקומות 5 ו-7.


1,200 - 1,600 ש"ח

הדפס מחירון

השוואת מחירים להובלת פסנתרים

כמו שראיתם מחיר הובלת פסנתר יכול להשתנות והוא נמצא בפער יחסית גדול, לכן אם תדבר עם מספר מובילים תוכלו לערוך השוואת מחירים מה שיעזור להוריד את המחיר של הובלת הפסתנר שלכם.

 

אל תשכחו שלא כל המובילים יקחו לכם מחיר דומה להובלת פסנתר. התקשרו לפורטל טופ הובלות וקבלו עד 3 הצעות מחיר ממובילי פסנתר. זה על מנת שתוכלו לערוך את השוואת המחירים שלכם ואת החיסכון הסופי במחיר.

 

הובלה של פסנתר

טיפים להובלה נכונה של פסנתר

לפני שאתם מזמינים הובלה של פסנתר, כדאי לצפות בוידאו הבא ולקבל מידע חשוב וטיפים מצוינים שיעזרו לכם לשמור על הפסנתר לאורך תהליך ההובלה:

ומה לגבי הובלת פסנתר כנף?

פסנתר כנף הוא פסנתר גדול ומסיבי הרבה יותר מהפסנתרים הרגילים והוא גם כמובן שוקל הרבה יותר. לכן מחיר הובלת פסנתר כנף יהיה גבוה ממחיר הובלת פסנתר רגיל. שימו לב, כי בחלק גדול מהמקרים יצטרכו המובילים לפרק את פסנתר הכנף לפני הוצאתו מאחר ולא תהיה דרך אחרת להוציא משטח הבית. חשוב לבדוק שאתם לוקחים מוביל פסנתר, כי לא כל המובילים מספקים את השירות הזה.

 

הובלת פסנתר כנף

כך תמצאו מוביל פסנתרים מומלץ

בשביל למצוא מוביל פסנתרים מומלץ יש כמה דברים שכדאי לכם לוודא:

  • ביטוח הובלות: ביטוח הובלות הוא ביטוח שמכסה נזק שנגרם לתכולת ההובלה. אל תקחו מוביל פסנתרים שאין לו ביטוח על ההובלה, הרי ברור לכם כמה פסנתר הוא יקר ערך.
     
  • המלצות: חפשו מובילי פסנתרים שיש עליהם המלצות ובמיוחד חפשו איך הם בפירוק והרכבת רהיטים. פסנתר הוא מוצר שהפירוק וההרכבה שלו הרבה יותר רגישים ומסובכים מאשר הובלות אחרות.
     
  • ניסיון: חפשו מובילי פסנתרים עם ניסיון ספציפית בהובלת פסנתרים. זה לא כמו הובלה של מיטה זוגית או ספה שהרבה פעמים הם מאיקאה וקל לפרק ולהרכיב אותן. פסנתרים זה מוצר יותר רגיש ומורכב שצריך ניסיון בשביל להוביל אותו בצורה נכונה.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

האם כדאי לבצע הובלת פסנתר עם מנוף?

הובלת פסנתר עם מנוף אמנם מייקרת את מחיר ההובלה בכמה מאות שקלים אך במקרה של הובלת פסנתר, הוספת המנוף עשויה להיות הכרחית. עלות תוספת מנוף לתהליך ההובלה תסתכם בדרך כלל בכמה מאות שקלים (בין 400 ל-600 ש"ח בממוצע) וכדאי לדעת כי לא כל החברות מציעות שירותי המנוף.

 

מתי נשתמש במנוף להובלת פסנתר? בעיקר כאשר מדובר על הורדת הפסנתר מדירות אשר ממוקמות בקומות גבוהות מאוד או במצבים בהם התנאים בבניין אינם מאפשרים את הוצאתו בשל הגודל הרב שלו. כלומר אם פתח הדלת קטן מדי, אם חדר המדרגות צפוף וצר, אם מדובר בבניין עם 6 קומות ומעלה בלי מעלית - מומלץ לעשות הובלת פסנתר עם מנוף.

 

הובלת פסנתר עם מנוף

עוד על הובלת פסנתרים בצורה בטוחה

כפי שכבר הבנתם, הדגש בהובלת פסנתרים הוא על הבטיחות וההגנה של פריט יקר ערך זה. הפסנתר גדול מאוד וצורתו מקשה מאוד על ההוצאה שלו מפתח הדלת. פעמים רבות, מדובר על פסנתרים ישנים ועתיקים, עם ערך סנטימנטלי לבעליהם. פסנתרים אלו עשויים לצאת מכיוון בזמן ההובלה וגרוע מכך, לקבל מכות שיפגעו בעץ העדין ויהרסו אותו. כמובן שהדבר לא רק יפגע בנראות הפסנתר אלא לעיתים ישנה השפעה ישירה על הסאונד שנוצר ממנו.

 

בין אם אתם  נגני פסנתר חובבים ובין אם אתם מנגנים בצורה מקצועית ומשתתפים במופעים, קונצרטים וכדומה - ההובלה חייבת להתבצע על ידי צוות מובילים מיומן. המובילים יעטפו את הפסנתר מכל צדדיו בעזרת גלילי ניילון מיוחדים ובמקרים רבים ישתמשו גם בשמיכות ובדים על מנת לספר הגנה נוספת.

 

לאחר מכן, חשוב להעמיס את הפסנתר אל משאית ההובלות במשנה זהירות וגם למקם אותו בתוך המשאית בצורה כזו אשר תמנע את תזוזתו בעת הנסיעה. ההקפדה על הבטיחות נמשכת גם בעת הוצאתו ביעד החדש וחשוב לדאוג שלא מתבצעת גרירה של כלי הנגינה, אשר יכולה לעיתים לגרום לשריטות וחבלות.

 

הובלת פסנתר מחדר לחדר  

זכרו: גודל רכב ההובלה תלוי בסוג הפסנתר

כאשר מדובר על פריט גדול כמו פסנתר, חשוב לתת דגש גם לנושא רכב ההובלה. הכוונה היא שיש לציין את המידות המדויקות של הפסנתר וזאת מאחר וחלק מחברות ההובלה מחזיקות משאיות קטנות אשר משמשות להובלות קטנות ולכן לא בטוח שהפסנתר יכנס לתוכן.

 

לכן רגע לפני שאתם מחייגים למוביל, קחו מטר ומדדו את הגובה, הרוחב והאורך של הפסנתר שלכם. אגב, אם תהיתם אם ניתן להוביל פסנתר בעזרת טנדר, כדאי שתדעו שהדבר לא כל כך מתאפשר, בעיקר בשל המשקל של הפסנתר והמידות שלו. יחד עם זאת, תמיד תוכלו לשאול זאת בשביל להיות בטוחים.

 

הובלה של פסנתר

מה חשוב לדעת על הובלת אורגן

אורגן הוא לא כלי מאוד גדול, אבל בהחלט שביר ולא כזה שהייתם רוצים שיפול. כשעושים הובלת אורגן כדאי לעטוף אותו בנייר מגן או שמיכה כדי למנוע פגיעות מהדברים שיובלו לידו, וגם למקרה שיפול השמיכה תשמור עליו. לרוב הובלת אורגן תעלה בין 200 - 350 ש"ח בהנחה שהוא נכנס במעלית.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

הובלת כלי נגינה מכל הסוגים

דרך 'טופ הובלות' תוכלו להוביל את כל סוגי הנגינה מתוך ההבנה שכלי נגינה הם דבר מאוד רגיש שמצריך הרבה תשומת לב ועטיפה נכונה. בין אם מדובר בכלי מיתר כמו גיטרה או כינור, כלי נשיפה כמו טובה ואפילו הובלה של מערכת תופים שלמה. הובלת תופים היא עדינה במיוחד על מנת לא לקרוע את התוף והיא צריכה להיעשות באמצעות עטיפה של כל חלק בנפרד.

שאלות נפוצות על הובלת פסנתר

כמה מובילים צריך בשביל להוביל פסנתר?

בדרך כלל יספיק צוות של בין 2 ל-3 מובילים. כאשר מדובר על פסנתר כנף, ייתכן שתזדקקו לעוד שני אנשי צוות נוספים.


מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים שירותי הובלת פסנתרים?

בדקו שיש אחריות (ביטוח הובלות) מטעם החברה, וודאו את מספר המובילים שצפויים להגיע והקפידו לשאול על אופן ההובלה הצפוי. כמו כן, וודאו את המחיר בצורה סופית לפני ההזמנה ובקשו חוזה כתוב אשר מרכז את כל מה שסוכם.


איך אדע אם הפסנתר נפגע בעת ההעברה?

קשה לדעת אם המובילים פגעו בפסנתר לאורכו של התהליך. לכן מה שכדאי לעשות הוא לצלם את הפסנתר מכל כיוון וזווית לפני תחילת ההובלה, כך תדעו אם המכות או השריטות נוצרו לאחר מכן או היו כבר קודם לכן.


האם מובילים פסנתר בשכיבה או בעמידה?

העדיפות היא להוביל אותו במצב מאוזן, כל עוד זה אפשרי כמובן. במקומות צרים מאוד (למשל חדרי מדרגות) ייתכן שלא תהיה ברירה אלא להשכיבו על הצד.


אתרו מובילי פסנתרים לפי אזור מגורים

אם שאלתכם הראשונה שעולה היא האם אנו מספקים שירות בכל הארץ - התשובה היא כן,  אך תוכלו לקבל מידע מעמיק על פי אזור בבחירה: